Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jsem rád , že update nebude pro majitele datadisku znamenat další investici . Kdysi normální ,dnes ...
  • Tyto hry jsou vylozene pro gurmany, jestli je hratelnost coby 50 hodin, bude to zabava,ale na druhe strance tu mame i konkurenci (doufam si rict i pro HC hrace techto titulu) a tim je Wasteland 2 , Dovolil bych si sem dat odkaz : http://games.tiscali.cz/tv/wasteland-2-combat-trailer-17417 , doba hrani 100+ hodin :) , grafika je dost surova, ale ta hratelnost je od boha :) 19.9 zacina full version...
    • 50 hodin? kdyz se bude clovek hodne pomalu plizit, tak seattle i s berlinem vystaci tak na 25 dohromady maximalne... oboje jsou to takovy rpg jednohubky, temer linearni
  • Morraw
    Luxus *14* Zatím jsem se k tomu z časových důvodů nedostal, ale na tohle se fak těším a určitě si to seženu v nějakém balíku s původní hrou.
    • Taky sem se k tomu jeste nedostal, na steamu uz me to lezi docela dlouho. Je dobry vedet ze dostanu rovnou vylepsenou verzi. Jak je to vubec s puvodni hrou ta bude taky vylepsena nebo se to tyka jen toho datadisku ?
      • to dáte za víkend - kombinace toho že hra neni moc dlouhá ale je velice chytlavá *4*
        • Morraw
          A na kolik by jsi odhadl délku obou her ? Já se většinou tahovým hrám vyhnu, ptže jsou často časově hodně náročné viz třeba Original Sin.
          • O kolik se to novejma úkolama natáhne netušim, ale v základní verzi mi oboje dohromady trvalo asi 25-30 hodin. Ale prolejzal jsem to poctivě, vykecával se s kym se dalo a plnil všechno, co mi přišlo pod ruku. A nikam jsem nespěchal. Takže by to určitě šlo odehrát podstatně rychlejc.
            • shadowrun mi prisel kratsi, ale intenzivnejsi... 10-12 hodin prvni pruchod, napodruhy tak 6
              dragon fall bych tipnul do 15 taky, ale prisel mi min konzistentni, nektery casti mi k sobe moc nepasovaly
          • Shadowrun Returns byl tak na 12 hodin, Dragonfall jsem ještě nehrál
    • já už mám nějakou dobu koupeno, ale taky nejsem daleko, zatím jen asi půl hodiny jsem odehrál, takže si to dám hezky od začátku ve sběratelský verzi, těším :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit