Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gameplaye http://dirtshowdown.cz/index.php
  • docela dobrá hra ja to nabral za 650 a ještě sháním kámošovi at můžem zahrat multi kdyby někdo věděl dejte vědět http://hry.tojepohoda.cz/index.php?option=com_k2&view;=item&id;=157:dirt-showdown-pc&Itemid;=9
  • Pokud chcete ovlinit podobu nové hry od Bugbearu, přidejte se tady a je tam položka Mystery Project. Když dopadne něco tématicky zaměřené na Flatout, vypadá to na nýávrat k Flatout1
    http://community.bugbeargames.com
  • ja som čakal že rozbytnosť auta bude lepšia ohnute plechy ako vo Flatout ale tu nič niečo odletí a to je všetko
  • Že se to vůbec jmenuje DiRT
    • asi kvuli tomu ze tam nezapomeli dat to dementni driftovani *11*
  • Veskoslav
    Jedno nechápu. Proč to má název Dirt, když to s Rally nemá vůbec nic společného....Fakt mě mrzí, kam to tato série Rally závodů (arkád) dopracovala. Demoliční derby mě nikdy nebraly.
    • A kolik bylo třeba v Dirt 2 klasickýho rallye? 10%? A to ještě v takovým zpracování, že to s rallye stejně nemělo nic společnýho. Ostatní díly jsem zkoušel jen chvíli, ale tuším, že to nebylo o nic lepší. Dirt nikdy nebyl rallye hra, takže stěžovat si, že "Proč to má název Dirt, když to s Rally nemá vůbec nic společného", je naprosto irelevantní.

      Mně právě připadá, že by se v dalším díle plnotučnýho Dirtu mohli vrátit k CMR sérii a trochu oživit klasický rallye závody, když všechny ty prskavkový ptákoviny nacpali do samostatný hry.
      • Veskoslav
        Co je to "klasické" Rally? Dirt 3 mělo Rally závody z více než 60%.
        • Jak Dirt 3 nevím, protože zrovna ten jsem skoro nehrál, ale dvojka v tomhle byla naprosto tragická. Navíc i to, co se tam jmenovalo rally, nemělo s rally nic společnýho. Každej "rally" event byl série několika málo dvouminutovejch erzet, navíc jsi mezi nimi nemusel ani řešit základní věci jako časově limitovaný opravy v boxech apod.

          Například WRC série od Milestone, ačkoli vizuálně je to dost hnusný a celkově to má spoustu chyb, je coby rallye na mnohem vyšší úrovni.
    • Pethulla
      Nad tímhle jsem se tady pozastavoval taky. Bylo mi vysvětleno, že tenhle DiRT není DiRT 4, ale že to je vedlejší titul, který nese název DiRT. No a teď se v těch DiRTech vyznejme. Kdyby to pojmenovali jinak tak ani nemrknu, ale takhle...když vidím název, tak mi to evokuje rally a ne todle.
      Je ale smutné kam se CMR Rally dopracovala.
      • Takhle to museli pojmenovat protoze si spocitali ze by si to jinak nikdo nekoupil.
        • Veskoslav
          No a kdo si to koupí? Neznám moc lidí, co by preferovali demoliční derby, ti měli svůj Flatout a původní milovníci této série si to taky nekoupí, protože je to prostě nebaví. Tohle je určeno pro novou "skupinu" zákazníků, jak velkou, to netuším....
          • Tak já bych demoliční derby preferoval, jenže na světě není žádná hra s nějak dokonalým poškozením a Dirt Showdown určitě není hra, která by si na poškození hrála, což je u demoliční derby celkem podstatná věc. K čemu mi je nitro, když to někoho v kilu narazim, on odlítne bůh ví kam a jediný co upadne je kus plechu, který se ani nijak nezdeformoval... Flatouty mají to poškození apoň propracované a třeba Grid neměl taky špatný poškození, tak nechápu, proč to poškození z Grida nedali to Showdown, protože to by bylo dle mě uplně něco jinýho a možná bych si to i koupil :)
    • Mi prijde ze Dirt mel odjakziva s rally pramalo spolecneho... alespon s rally jak ho mam rad ja.
      • Veskoslav
        To vždy byly arkádové závody Rally, ale bylo to Rally. Tohle je paskvil něco mezi Burnout, Flatout.
  • SnakePlisken
    Nejsem si jist, zda výsledná známka 7 zapadá do slovního hodnocení:

    "Hra ocejchovaná sedmičkou bude zajímat především fanoušky daného žánru, kteří ji pro jiné kvality odpustí drobné a možná i nějakou tu větší chybku, která by pro širší spektrum hráčů byla hůře akceptovatelná. Pořád se však jedná o kvalitní titul, u něhož pozitivní aspekty viditelně převažují nad negativy."

    Přece jen to je průměrná hra, která nás může na chvíli zabavit s kamarády na přednášce, ale že by to bylo něco extra?
    Ale co... recenze jsou subjektivní a kdo chce, tak si hru koupí, kdo ne, tak si ji nekoupí a ti ostatní sáhnou po warezu, jak je u nás zvykem a po tvou týdnech ji přestanou hrát. *3*
    • firebug
      Vubec si to nikterak neprotireci. Jde jen o to, jak chapes "fanouska zanru". Muzes za zanr povazovat zavodni hry, ale stejne muzes rozlisovat simulace, arkady a pod... Treba Showdown se podle me radi do kategorie demolicnich arkad jako treba Flatout, Ridge Racer Unbounded, mozna Motorstorm (nehral jsem). Takze pokud chces skutecne porovnavat to cisilko u recenze s ostatnimi tituly, doporucuji se zamerit na vyse zminene hry...
      • Pro mě nepřekonatelná demoliční závodní hra je Burnout *5*
    • ja bych rek ze u Dirt Showdown to bude přesně naipak.
      Fanoušci žánru ho zavrhnou a šírší spektrum hráču si ho užije
      • SnakePlisken
        Právě proto mi to nesedlo, když jsem si přečetl onen zmíněný text v odkazu pod výslednou známkou "Jak hodnotíme" (http://games.tiscali.cz/jak-hodnotime.html#rating7)
  • Rozehrál jsem to ale silně mi připadá že je tam dost tratí co se použilo z Dirta 3 takže je to akorát dobrá hra která má jen vydělat..

    Starej dobrej Colin McRae Rally 1-5 dneska už to žádne pořádné rally neni škoda *13*
    • Mechwarrior_bw
      nikdy by som nepovedal, že o x rokov sa na CMR3-5 bude spomýnať ako na "staré dobré rally" a ono už je to tu :) Možno o pár rokov sa bude spomýnať na vynikajúci rally simulátor s názvom Dirt :)
      • Bohužel už se stalo, poměrně dost lidí vychvaluje první Dirt jako ultimátní rallye hru...Přitom je to naprostej brak, ať už se na to zkusím dívat z jakýhokoli směru.
        • Teda nikdy jsem o Dirtu nepřemýšlel jako o ultimátní rallye hře, ale je to výborná závodní hra. Dle mě je ultimátní rallye hrou Richard Burns Rally, ale nejlepší je pro mě stejně neporazitelná Rally Championship 2000 *4*. Colini 2 - 2005 jsou supr, ale beru je spíš jako výborné rally arkády, možná až na tu dvojku. *1*
  • tyjo koukam na recenzi noveho Dirt.... a ani jedna zminka o dementnim Driftovani, parada tak to si zahraju!
  • Stare dobre COLIN MC RAE RALLY :) najlepsia seria aka mohla byt :) Dirt ma vobec nebavil :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit