Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stillson
    Myslim,že přímo v podcastu říkali,že hra nebude dostupná u nás. Ale jestli se to změnilo to už opravdu nevím. Docela by mě to mrzelo. Ikdyž nějak se to obejít dá. Ale raději bych tu cestu,že zaplatím na steamu. A nemuset si měnit VPN kupovat bůh ví kde a potom aktivovat na steamu. Pakárna prostě.
    • Ja to tu sice vidim, ale neni tam cena
      http://store.steampowered.com/app/208575/
    • x_ander
      Pakárna to je. Ať se pak nediví, že to lidi upiratí. Tohle DLC (jako jedno z mála DLC obecně) si zahrát chci, ale pokud mi neumožní si ho normálně koupit... no když nechtějí moje peníze, tak jejich boj. Ale pořád věřím, že to dostupné bude.
  • Pete.palis
    miluju Steampunk vizualizaci *14*
  • Hrát Dishonored za nejvyšší obtížnost a masakrovat přitom nepřátele (bez pistole a kuše) byl velmi těžký oříšek...stojí za to to projít i touhle cestou. Hrát tiše mi přišlo velice snadné.
  • Tesim se moc
  • A v ČR si tohle DLC koupíme jak? Na Steamu sice je, ale bez ceny, přímo u hry není a DLC kupovaná ze zahraničí nefungují (mám vyzkoušeno na prvním DLC).
    • Pry vyjde i na RHCP - oboje naraz. Cena tam neni protoze to nevyslo - ale uz jen to ze to vidis vubec v obchodu znamena, ze se to objevi i u nas (Trials tam nevidime).
      • Někde tady v diskusích byl odkaz na fóra Bethsedy, kde tvrdili, že by obě DLC měla vyjít těsně po sobě. Tak uvidíme.
    • Na Steamu to je dostupný, ale jestli to bude kompatibilní s RHCP verzí to nevím.
  • Rhulad
    Až na ty gameplay sekvence tak dobrý no.
  • vtipny je ze jediny bojovy sceny z dishonored sem videl pouze z videi- muj cil pri hrani byl asi blblej a pozdeji i repetetivni, ale pro me logickej a to zandej poplach a pokud mozno zadnej zabitej. doufam ze se v tomhle ohledu bude novej thief propagovat taky.. ukazou boj a ve hre budou "vyzadovat" nenapadnej postup
    • firebug
      Dohrál jsem to 2x hned za sebou. Na poporvé stealth a bez zabíjení, podruhé jako masomlejnek, protože mi přišlo, že bez soubojů přicházím a podstatnou část hry. Akčním průchodem ale hra ztrácela opravdu dost ze svého kouzla a projevovaly se i nedostatky, kterých jsem si během tichécho průchodu nevšimnul (slabší AI a jiné). Ke konci mě to navíc nudilo o dost více...
      • Já to prošel zatím jen jednou - potichu a "nenásilně" - ale abych si to vynahradil, pokaždé, když se mi něco nepovedlo, tak než jsem načetl quicksave, pořádně jsem se vyřádil ;-).

        V každém případě doufám, že když mám Dishonored ze Steamu, půjde koupit i DLC...
    • To já se taky snažil vyvarovat poplachu, ale zabíjel sem všechny :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit