Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jazz
    Screenů jsou tři prdele, ale dát nějakej gameplay záběr ? To né...
  • Na tohle se teším už jen kvůli hlavnímu designerovi, ten nemůže zklamat. Ale zdá se mi to, nebo to běží na Source enginu? Silně mi to místy Source připomíná a pokud to vyjde v 2013, tak nevím jestli se to chytne i když HL2 vypadá i dnes dobře, na to jak je starej.
    • Běží to na modifikovaným UE3.
  • MrSanta
    No nevypadá to vůbec špatně. A to jsem si původně říkal, že rok 2013 bude spíše o plnění herních restů z minulosti. A zatím to vypadá na nový BioShock, Borderlands 2, toto, třetí Eschalon, Legend of Grimrock a s trochou štěstí i na Grim Dawn. A to jsem ještě určitě na něco zapomenul. Milí herní vývojáři, kde na to mám brát čas *8* ?
    • Tak, tak, ptám se stejně.... to je holt tim, že dobrý hry se dneska už nedělaj, prostě to všechno je akorát komerce a hrát se to nedá... to za našich-vašich starejch let ... *15*
  • Tak na tohle se vážně těším. Doufám, že k tý vší atmosféře a hratelnosti dodaj taky nějakej poutavej příběh.
    Rád bych, aby mě ta hra dokázala překvapit třeba tak jako prvni Bioshock a osobní setkání s Ryanem.
  • GOTY P**O! *14* *16*
  • Jééé, tam mluví ten týpek, co úplně totálně ze*ral Deus Ex: Invisible War.
    • janchor
      Myslíš lead designer jedničky?
      • Seš jen tak dobrej, jako tvoje poslední hra, Area 51...oh wait.
        • Víš, co se říká? Každej jednou šlápne do ho*na *3*
        • EuroSamurai
          Takže pokud má např. za sebou někdo 9 dobrých her a 1 šlápne vedle tak je to hned špatnej člověk ?:D
  • Viktor Antonov nesklamal *3*
  • kostasasa
    Výtvarnem mi to drobátko připomíná Bioshock hry, ale vypadá to jako mnohem otevřenější, zajímavější hra. Těším se.
  • Masa-san
    Vypadá to nadějně.
    Jsem především zvědav na kombinaci stealth approach + powers + sandbox *14*
  • jakubtomsa
    Konečně zase po nějaké době hra, která se snaží mít vlastní ksicht.
    • >Konečně zase po nějaké době hra, která se snaží mít vlastní ksicht.
      >která se snaží mít vlastní ksicht.

      looks like half life 2
      no thanks

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit