Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V tejto chvili mi je uplne u prd3le, co tu splietate o firme, ktora by sa mala v buducnosti postarat o distribuciu hier od (-censored-) Electronic Arts. Skor mi ide o to, ze i napriek faktu, ze to cele bolo maximalne spropagovane na EA Origin distribucnom systeme (pokial ja viem, tak cca zhruba 2 dni dozadu), akosi vam zrejme unikol fakt, ze samotne EA (btw, sam tomu nemozem uverit, ale je to skratka fakt, o com svedci kopia Dead Space na mojom HDD), sa rozhodli, ze skratka v ramci nejakych najnovsich zliav skratka poskytnu prave spominany Dead Space KOMPLETNE ZDARMA, co pri TEJTO hernej spolocnosti povazujem v podstate za mensi ZAAAAAAAAAZRAK!!! *8*. Tym skor, ze EA v prvom rade zasadne chce vytlct z hracov co najviac penazi bez ohladu na to, o co vlastne ide...
    Takze, moja otazka znie... bud som ja taky slepy, ze som to tu na games.cz nezahliadol (minimalne upozornenie na dany fakt, pretoze dana ponuka bola, mam dojem, casovo ohranicena) alebo ste o tom skratka nic nepisali. Je fuk, ci plati jedno alebo druhe. V kazdom pripade odporucam vsetkym hracom (ktory este Dead Space jednotku nehrali), aby vyuzili ponuku na Oigine... Akurat, zial, nemozem zarucit, ci dana akcia plati napr. este i dnes, nakolko mnohe z nich byvaju zvacsa casovo obmedzene... Lez... radsej to skusit, nez neskor zbytocne plakat, ze vam dana akcia doslova "pretiekla" pomedzi prsty.
    Vela zdaru!!! *1*
  • Jako nemyslim si, ze by to byla nejak skvela a pozitivni zprava.
  • Vlk taky sliboval. *5*
  • A co chudák Farid?
    • Jack1947
      Je to ok... presel tam taky. *3*
    • Edie
      ach jo *6* .... přečti si prosím článek ještě jednou ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit