Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prej obtížná hra...
    • vzhledem ke konzolovkam je slozitejsi vic nez 99% z tech ostatnich...
  • Lidi ztratili soudnost a tak ztrácí požitky ze skutečných her. Vaše rozmlsanost a potřeba rychlé akce a konzumace vás sama sežere.
    • nazyvej veci spravnymy jmeny,lidi schopny samostatnyho mysleni si ty skutecny hry najdou,console peasants hold konzumuji exkrementy v pozlatku jako destiny nebo the order,ktery vyzadujou minimum mysleni a interakce,hlavne ze se to blejska
      • Lidičky, to opravdu celé své životy zasvěcujete hraní videoher? Vždyť je to jenom legrace, něco jako skákat panáka anebo cvrnkat kuličky. Kvůli tomu není potřeba vést křížová tažení.
        • jj, krizove vypravy bolo treba viest len kvoli Tvojim kostiam *9* , kolko ludi kvoli Tvojmu menu zomrelo? a v Tvojom?
          *5*
      • koukam ze zase prisel nejakej master clicker, za par minut 20 hlasu *15* *15* *15*
  • Morraw
    LOL absolutně nechápu proč je tu takový hate na hru od lídí, kterých se to vůbec netýka a už vůbec nechápu časté přirovnávání k souls hrám. Viditelně je to pěkně sere, že taková indie hra může být úspěšná a musí to dávat vždy hlasitě najevo. Hlavně ten uber dark nekrouš dole, jehož nejoblíbenější slovo je infantilní.

    Jinak Larianu ten úspěch přeju. Zaslouží si ho a snad se jim konečně podaří vytvořit opravdu nezávislou hru podle jejich představ. *4*
    • delO
      Klídek, nechápu proč se nervuješ. Infantilní je synonymum pro Divinity: Original Sin. No dobře, ještě by jsme našli další synonymum např. klišoidní. A ty kecy okolo rozpočtu si nech, že je příběh mizerný a dialogy hloupé nemají co dělat s rozpočtem. Navíc to prvně ani nebyl KS project, ale normální hra a pak ještě dobrali spousta peněz a výsledek je zabugovaná hra, která se prezentuje jako laciná indie hra.
      • Morraw
        Ty sis to koupil ?
        A já se nenervuju, jen nechápu proč tu cpeš svoje výblitky ke hře, která tě nezajímá.
      • kdyz si vezmu pribeh destiny s rozpoctem 500 000 000 dolaru a tohodle skvostu divinity original sin s rozpoctem 2 000 000 dolaru,tak jen zasnu
        • Příběh má Divinity dobrý, spíš mám pocit, že to tady "odborník" ani nehrál nebo tak maximálně první akt a už tu seje moudra o příběhu. Přijde sem, začne srovnávat jaba s hruškama (akční mlátičku Bloodborne co ještě ani nevyšla s izometrickým oldschool rpg Divinity) a podobné skvosty, mistr *1*
          • Morraw
            Je to mimoň, nevím co tu zkouší *1* To je jak porovnávat traktor a strom. Prostě úplně mimo.
          • Lol porovnavat klisoidnu indie RPG vyzobranu na KS vs. AAA hru od genia herneho priemyslu Myazakiho, ktory uz 20 rokov piluje svoj jedinecny styl a snazi sa priniest daco nove inovativne ako hybridny multak v Demone spolu s menenim tendencie sveta a charakteru hraca podla jeho skutkov a nebal sa dat do polky hry NPC ktore pri nesledovani pribehu prakticky znemozni hru dohrat. Divinity oproti tomu podobi len ako hipstersky kalkul ktory brnka na strunky kupnej dospelej PC core komunite tym ze prevara 10 rocne zauzivane klise a mechaniky v lacnej stylizovanej grafike s tonou nepodstatnych dialogov a klise pribehu. To Myazaki dokazal vytvorit kult v hre s 5 NPC a 1 normo stranou dialogou....to je hra ktora si zasluzi obdiv a ktoru hraci hromadne vykupovali z hongkongu
            • Kinet1c
              Poviem to tak aby si to chapal aj ty, radsej budem jest a pit to co poznam a bude my to chutit ako budem experimentovat a jest velke H.vno, to len tak, aby si rozumel, preco nie je vsetko zlato co sa blisti. To, ze tato hra je podobna tone inym hram, no a co, kym sa to hra dobre, prostredie vyzera dobre, dej je ok a postavy a povolania zaujimave, mam s prepacenim v pci, ze Myazaki je aky velky a jedninecny talent. Prosim, hraj hry tie co si hral a nehrab sa sem kam sakramentsky nepatris. A uz ked sme u toho ako vies aka hra je Divinity, ked si ju podla tvojho odporu ani nehral ? Pripadne si ju hral, ale ti prisli suboje nesmierne tazke a vzdal si to s tym argumentom, ze hra je taka a onaka. och joj chudacik, uhadol som. Strat sa loser. Mam rad rozne hry bazmeg, je jedno ci konzola ci nie, ale takych hlupakov ako ty nemam rad.
            • del0
              blablabla ds fanboy rage blablabla *6*

              "To Myazaki dokazal vytvorit kult v hre s 5 NPC a 1 normo stranou dialogou..."

              Možná dokázal vytvořit kult trotlů jako seš ty, ale bohužel nedokázal vytvořit kvalitní RPG.
            • My za to nemozeme ze nevies citat. Pre teba je ozaj potom lepsia mlaticka typu Dark Soul, ako plnohodnotny pribeh z Divinity sveta. Ktory je uzasny a plny zabavy.
            • uz nemusis porad dokola zduraznovat, ze text je ti na obtiz, a to je taky jedinej duvod, proc dokola propagujes souls hry, ty zbytecne neunavujou tvuj jedinej mozkovej zavit
          • delO
            Skvost a mluvíš o Divinity *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* Díky to jsem potřeboval...
  • Když je tu každej tak vtipnej tak se taky přidám :) ....Konzole jsou pro retardovaný dementy co se sami neumí ani najíst a pro Japonce ...tak si vyberte do jaké kategorie patříte. Ps. tu vaši fifu co na těch zastaralých krabičkách v obýváku hrajete rozjede i můj mobil. Tady pro srovnání grafika na pc http://i.ytimg.com/vi/LJNy5Iwizhg/maxresdefault.jpg a konzole http://images.eurogamer.net/2014/usgamer/Game-Boy-Tetris-1.jpg
  • delO
    PC exluzivita http://orcz.com/images/thumb/2/27/DivinityOriginalSinYoungOrcTrooper.jpg/400px-DivinityOriginalSinYoungOrcTrooper.jpg

    PS4 exluzivita http://i2.cdnds.net/14/51/618x347/gaming-bloodborne-screenshot-05.jpg
    • Hej ked som mal 12 rokov, tak mi tiez pripadalo strasne drsnacke a dospele pozerat mladezi nepristupne filmy a horrory s co najvacsim gore. Ale potom som dospel a z takychto trapnosmiesnych nazorov som sa zacal smiat ;-)
      • Ked som mal 12....vymyslat sa nema...
    • Draken69CZ
      Sranda :D na PC vycházejí podle tebe dětské hry, ale ty se chováš tak dětinsky že asi ty dětské hry hraješ, když už to chceš srovnávat po grafické/stylistické stránce proč to nesrovnáš s LittleBigPlanet 3?
    • Co tím chtěl básník říct?
      • delO
        vůbec nic, jen jsem tak nahlas přemýšlel nad infantilností současné PC-Master Race :))))))))))
        • hele to neni moc fér, srovnávat promo obrázky prohnaný phoshopem z hry co vyjde za pul roku s hrou co vyšla před půl rokem, to už nahoď aspoň Star Citizen
          • delO
            tak můžu nahodit něco z alphy http://d1vr6n66ssr06c.cloudfront.net/wp-content/uploads/2014/08/bloodborne.jpg
            Star Citizen ale jdi.. To nikdy nevyjde, čili proč se bavit o mýtech *5*
            • jestli to nebude tim,ze tu intelHD grafiku ma v sobe kazdej druhej procesor automaticky...
            • delO
              *1* *1* *1* díky nerde za radu, teď ještě kam posadím přítelkyni? Koupim další křeslo? a budeme separ? Super!!! To zní romanticky...
              • Reakce na příspěvek:

                Podla steam survey je najcastejsie dvojadro a integrovana intel hd4000 grafika...na taku zostavu bohov je i hd ready monitor plytvanie ked to nerozbeha ani Doom 3 na high
            • tak že křeslo je na sezení k hraní vhodnější je bez diskuse, sedíš víc rovně a záda tedy dostávají menší záhul, navíc dobré křeslo se pohodlností může klidně vyrovnat tomu gauči, pokud u toho nechceš tedy ležet, což je ale stejně na hraní nesmysl.. a co se týká televize a monitoru, nějak nechápu tvůj "argument", proč nemít doma obojí?
            • delO
              Bravo, Bravisimo!!! Koupím si pidi 4K monitor a budu čumět na full hd filmy shrbený z křesla a svoji pohodlnou sofa a 50 palcovou TV prodám. Díky za radu, tohle by mě ani ve snu nenapadlo..
            • tak slušný se dá sehnat za 12-13k, to neni tak hrozná investice za 28" monitor, který navíc bude používat celá rodina, má super kvalitu obrazu, dá se na něm koukat na filmy.. pro pracujícího lehce nadprůměrně vydělávajícího člověka to neni neřešitelné, můžeš jí to oplatit a za těch 10k jí koupit třeba parfém *3*
            • delO
              Kolik ti je let proboha? Určitě mi bude dávat přitelkyně 4K monitor xD a ano opravdu mi připadá infantilní chtít na Vánoce monitor, abych tam mohl mastit hry v nějakém vyšším rozlišení, možná kdyby mě bylo 15 let :D
            • hele možná kdyby si koupil normální, neinfantilní, monitor pro chlapy, pěkně černý, žádná růžová a volánky, nemusel by ses stydět mít ho pod stromečkem *3*
            • "by mě nikdy nenapadlo dávat si něco tak infantilního pod stromek jako 4K monitor"

              jé, ty si kupuješ infnatilní monitory, růžové s kytičkama a králíčkama? *1* *1*

              a dávat si pod stromek znamená nechat si většinou nadělit od někoho jiného, krom případu kdy si buď dárky naděluješ sám, nebo věříš na Ježíška, v obou případech je mi tě líto *4*
            • delO
              4K monitory? myslíš tu obrovskou populaci? dle Steamu tvoří majitelé 4K monitorů 0,03% Neskutečné číslo. A jenom pyča bez real života si koupí na Vánoce 4k monitor, kupuji tolika lidem dárky, že by mě nikdy nenapadlo dávat si něco tak infantilního pod stromek jako 4K monitor...

              Star Citizen jsi opravdu hrál? A jak se to hrálo??? *1* *1* *1* *1* *1* *1*
            • a první velký release SC je plánován na druhou polovinu 2015 *3*
            • no však, taky jsem měl možnost hrát Star Citizen alphu a vypadalo to líp než všechny konzolové exkluzivity *3*
            • delO
              o mýtech? Měl jsem možnost hrát Bloodborne alphu a už tehdy to vypadalo lépe než většina pc exluzivit a bylo to daleko více hra než ty dva trapné moduly ze SC, navíc Bloodborne tu máme v horizontu měsíců, Star Citizen možná v horizontu pěti let...
            • PS: je trochu úsměvné, že zatímco PCčkáři vesele nakupují pod stromečky 4k monitory, aby si užili hry v krásném rolišení 3840x2160, konzolisté jsou rádi za těch 1080p a to ještě ne všude
            • no vidiš, to hned vypadá o třídu hůř, jen nevim proč jsou ty obrázky tak prťavé, to to neběží aspoň ve Full HD?

              Bloodborne taky ještě nevyšlo, tak nač se bavit o mýtech? Lepší dát screeny z her co už vyšly, nebo nevyšly, ale ne jednu co vyšla a druhou co ne a dělí je od sebe nejmíň rok, takové srovnání ze zcela irelevantní *3*
      • Že mu jebe v hlavě a svědí ho šourek tak se snaží být vtipnej..naštěstí jeho "vtip" chápe jenom on
  • vonTossis
    Respekt za Vinckeho přístup. Žádné stupidní okecávačky, ale upřímný pohled na věc.
  • La_Furia-Roja
    píčovinka pro pc nerdíky.. příběh na úrovni 1+1. Trapné dialogy. Grafika jak pro infantilní slečinky. Prostě typická pc- homo hra...
  • Draken69CZ
    Na "Hnisavec Smradlavá Hlava" nereagovat, prostě ho nahlásit!
    • Zalovat jak maly zbabely zasran...ale u pcckara ma to neprekvapuje. Nahlasujem ta vladcom internetu za piratenie hier a budem zalobat i Petovi Polackovi ze mi robis v diskusiach zleee...bakany chlapec..
      • Draken69CZ
        Nejsem PC hráč.
      • pirátí se i na konzolích ..to že ty nevíš jak a proto si tu FIFU každej rok kupuješ za to nikdo nemůže
        • Jo piratim na PS4...
          • haha ty a ps4 ? podle těch keců tak max wii bez ovladače na černobílé televizi ...ne promiň maminka ti za rok tu fifu k vánocům zase daruje
    • tyhle gestapo metody si strc nekam
  • Super...70 hodinovych simulatorov repetitivnych subojov, stupidnych dialogov a disney grafiky spred 10 rokov nie je nikdy dost.
    • Kr.Pa
      Pro hlupáka všechno hloupé...
    • Morraw
      Tvoje komentáře stejně nezmění fakt, že to byla úspěšná hra ;)
    • kvalitních rpg neni nikdy dost
    • slovensky mongoloidni troll ....
    • Ty si pan, ty hras len mega cool projekty od super ppc bohatých vydavatelov, nie si predsa nejaký nerd, ty si stylovy, in, navacsi borec... A hlavne si super a mega cool a nehras nič s rozpoctom pod 100 miliónov yess
  • Hnisavec : Ale že se jim to pořád vyplatí co ? to je zajímavý co ? a taky nechápu proč se ještě prodávají krabice a cd když to nikdo nekupuje ? ale asi to kluky baví, víš co dají do toho miliony ale aspon na regály v obchodech nesedá prach takže krabice s pc hrama vlastně plní svůj účel ... no nic kluci s konzolama děkujeme že díky vám dělají i hry pro nás warezáky ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit