Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cau všimli jste jsi, že i když ve složce ze hrou výmažete celou složku "Localization" tak to na hru nemá vůbec žádny vliv? Nevite tedy odkud pak ta hra bere texty do hry, když veškeré texty jsou úmistěné právě v té složce?
  • Keyz
    https://www.youtube.com/watch?v=nDaYWfqJD3g
    Super jak to je logické. Lze vytvořit kaluž a na to použít blesky apod. Borci si z dali záležet.
  • Hodne sa tesim. Sice som hral len D2:DKS, ale tuto hru som hned backol, pretoze D2 ma bavilo hooodne. Fajn humor, krasna hudba, aj boje zaujimave, proste super hra. Sa chystam ze si kupim aj tie povodne hry
  • Kr.Pa
    Jak to bude s multakem ? U Dragon commandera to po sr a li a nechali to jen na Steamu (mimo steam nebylo mozné najit nekoho na multak). Tak chci vedet, zda si mam vzit steam verzi nebo gog.
    • Já bych to bral na GOGu už jen proto, že to tam zkrátka vyjde jako DRM-free a multiplayer se případně dořeší přes GOG Galaxy, na který bychom neměli čekat dlouho...
  • Keyz
    Dobré je to porovnávací video: https://www.youtube.com/watch?v=HevrTza0Nxg
  • Vyzera ze to bude riadna pecka, urcite to bude jedno z naj RPG roka

    Vyzbierali uz 944,282 $, povodne pozadovali 400,000...

    Zberatelska edicia: http://www.divinityoriginalsin.com/blog.php?news=52
  • leon87
    Hype? Hype.

    http://i.imgur.com/yQSunOL.gif
    • Není potřeba
  • Prosím Vás lidé šlechetní. Divine Divinity + Beyond Divinity sic léta vlastním, ale nikdy jsem se neměl k tomu je více rozjet, také z obavy, že se jedná o hack 'n slash. Zde však zjišťuji, že je nejspíš kladen důraz na příběhovou linii a že srovnání s Diablem není na místě. Doporučíte mi tedy obě hry, jako člověku, který rád silně příběhové rpg? Nebude to pro mne ztráta času?
    • Kinet1c
      Rozhodne sa do toho daj, pred rokom som si to kupil na gogu, v nejakej akcii uz nepametam, zahral som znova po rokoch, dal som za maga a je to sranda, suboje su sice H&S ovske, diablovske ak chces, ale rozhodne, nemozes len sekat a sekat a sekat, musis davat pozor, musis viac dbat na svoje zdravie ako napr. v diablovkach (typickych). Mas tu rozne questy okrem vedlajsieho, rozhovory, skilly, ktore sa mozes ucit aj napriek povolaniu, tzn ako bojovnik mozes carovat a opacne, akurat, len su asi drahsie tie skilly. To znamena ako bojovnik, mozes otvarat zamky, odstranovat pasce, ci identifikovat veci, ked do toho investujes body, prip. si myslim, nejake to kuzlo sa moze hodit, alebo sa zamerat na jedno povolanie a jej vlastnosti. Tak ci tak je to zazitok hrat tuto hru. A diablo to pripomina iba ak tak subojmy, ale no to je tym, ze je to akcnejsie pojate. Ja som napr. niekolko rokov nehral Gothic (prvy), len preto, ze nejaky blb uz neviem presne kde, ci net ci v okoli kde byvam, my narospraval, ze to je ako ciste diablo len v 3D, ze pribeh nic moc a ze iba klatis potvory. Nakoniec vysvitlo, ze videl obrazky a ostatne si domyslel (hlupak), ja som mu uveril, vtej dobe som nemal peniaze len tak vyhadzovat na hry. Odvtedy som Gothicky presiel niekolkokrat a neviem si hru vynachvalit. Tak je to aj stouto hrou, zda sa ze je to ako diablo, ale opak je pravdou. Skus neolutujes. Ak ta hra nezacne bavit behom niekolkych hodin, kasli na to, je otazne, ze ta chyti za srdce neskor. Urcite vyskusaj nezaberie vela na HDD, tzn instalacia je rychla a aj tympadom uninstall :D.
    • Divine Divinity mozna, pokracovani ne. Souboje jsou ve stylu Diabla a jsou dominantni v obou hrach. Pribeh a questy jsou pomerne dobre, ale to co me hodne iritovalo je nahodne generovani vlastnosti itemu, kdy je nutnost loadovat, pred kazdym pickem duleziteho predmetu, aby mel rozumne staty.
      • Kinet1c
        Prave to, ze loadujes kvoli statom je hlupost, najdes predmet, ma staty, bud si prisposobis k tomu co potrebujes alebo rpedas, neskor najdes lepsi, to s tym skusanim, ti akurat pokazi zazitok. Robil som to zo zaciatku, potom som sa na to vykaslal, zistil som, ze dobre veci, sa skratka furt najdu, netreba nic skusat, vzdy nieco dropne, co sa da pouzit, mozno suboje budu kus tazsie, no a co ? Kazdy hrame po svojom, kazdy inak, kazdemu sedi ine, som len chcel poukazat, ze nemusi to byt tak ako tvrdis ty, da sa aj inak, je to mozno viac o stasti pri takomto hrani, ale je to tak aj kus narocnejsie a aspon pre mna zaujimavejsie.
    • Kr.Pa
      V ktere jine hre muzes spatnym rozhodnutim v dialogu totalne vyzabijet lokaci on nepratelsky i pratelskych NPC? Tady!
    • flash789
      Toho sekani mobu tam je opravdu hodne, ale zaroven ma hra hodne rozhovoru a ruznych ukolu, nechci tvrdit ze ta kecaci/pribehova část je tak obsahla jako v BG ale rozhodne tam toho je x krat vic nez v Diablu. Hra je místy i dost vtipna, obvzlast v Beyond Divinity partak Dark Knight je vesela kopa :)
      Obe hry jsou opravdu zalozene na pribehu a ukolech a do toho je napasovano takove slabsi Diablo.
      PS: v Divine Divinity je hned pod první vesnici pomerne gigantickej dungeon, plno lidi to odradilo, pac tam jde opravdu hlavne o to sekani mobu, tak to chce nejak projit..pak se to rozjede daleko lip.
    • Já doporučuji, ztráta času to nebude.
  • montatatana
    Chvilku jsem myslel, ze se na tom uvodnim artu drzi za ruce. A ono ne. Zklamani :(
    • Taky se drží.... ;)
      • montatatana
        Ha, přece jen!
  • To, abych raději nakoupil pc myši do zásoby *3*
    • eStar
      Z jakého důvodu? Jen jestli nečekáte Diablovku, ta to určitě není.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit