Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím nemůžu si pomoct, ale hra, která v základu stojí 50 euro by fakt neměla mít placený DLC a nebo jenom fakt symbolicky. 50 Euro je prostě hodně a když si za ty částku koupím hru, kde vidím, že je hromada obsahu, který mi není přístupnej tak mi to přijde dost sprostý.
    Naposledy se mi tohle stalo u Company of Heroes 2 a doted tý hře nemůžu přijít na jméno.
  • Tady se mluví o mapách a herních módech! Ty jsou zadarmo! A já se ptám: "za to máme tleskat?" Je to jen takovej marketingovej tah, takový řečičky. Ale je jasný, že když vyjdou další módy tak nechtěj mít půlku lidí co jim na to DLC sere v podstatě jiné hře, tím pádem by se jim roztříštila komunita a nakonec by to nehrál někdo! Tohle snad musí vidět každý! Takhle zajistěj, že to bude hrát neustále stejnej objem lidí.

    TO nic nemění, že klucí kupujte si ten zbytek.
    • Já pořád nechápu proč lidi jako tebe tolik irituje fakt, že si určitě množství lidí, které hra baví koupí dlc panáčka. Nikdo vám to proboha lidi nenutí, v základu bude (doufejme) dostatek zábavy i tak =)
      • wenceslaus
        To je vždycky argument: „Nikdo vám to nenutí“. Ano, nenutí — děkuju za připomenutí, to jsem opravdu nevěděl (to byl sarkasmus).... Ovšem taky mi to nebrání mít na to svůj názor.

        A nemyslím si, že rozsekat plnou hru na kousky, torso prodávat dál za plnou cenu a zbytek za 1/4 není zrovna moc hezký marketing. A vysvětlení, že kvůli tomu nebudou rozdělovat hráče multiplayerové hry...
  • TheGGG
    SUPER, alespoň se v té hře budou všichni nudit stejně a nikdo nebude zvýhodněn.
  • wenceslaus
    „...Kdybychom mysleli, že dokončíme všechna monstra a lovce ve chvíli, kdy hra vyjde, přidali bychom je...“

    Takže pak by to buď bylo Day 1 DLC za těch 15 Euro, nebo by to bylo všechno v základní hře, ale v tom případě teď hráči platí za rozkouskovanou plnou hru (či za zpoždění, chcete-li).

    Ta hra stojí 49,99 Euro... to je dost na kompletní hru. Nebo snad měla stát původně 64,99?
    • Veskoslav
      Jelikož krabička u drahého X-Zone po oslabení koruny stojí ani ne 33 euro, tak se mi to moc nezdá. Nesmíš brát cenu ze Steamu, ten je vždycky přestřelený. Rozumné DLC je rozumné DLC. Pokud dostaneš všechny herní mapy zdarma a budeš si maximálně dokupovat postavy a monstra, tak většina se bez toho obejde. Záleží na ceně. Pokud bude například 2 monstra+postava+skiny a jiné srandy stát dejme tomu 3 euro, nevidím v tom problém. Problém bych viděl, kdybych ji bylo více a kdyby cena byla 10 euro a více. Ale kupovat za 1400 hru na Steamu, to opravdu ne:)
  • Kozy
    Zvláštní hra ale beta mě přesvědčila že tohle vážně ne.
    • Mně přišel shodou okolností invite do bety tento víkend, tak jsem zvědav. *4*
  • Jako super. Škoda že po betě to nadšení pro hru dost kleslo, čímž i tohle docela dává smysl. Nicméně jsem pro free stuff, takže pro tvůrce smajlíka.
  • wenceslaus
    Jistě, hra tak nabídne mnohem filmovější zážitek...
  • Proč to teda není v původní hře ? co si myslí ? že se na cd nevejde 1-2 giga navíc ? ty jo to sou takový kecy a masáž, jenom aby se o evolve psalo všude , ale klidně at se píše ty hře se vyhnu obloukem !!! ...
    • Ani se nedivím že čech něčemu takovému věří, běžte do školy a studujte podnikání a marketing a možná pochopíte o co jde takovým firmám, prostě mají vás tam kde chtějí, ale co čekat od games uživatelů...
      • Je to sice skoro v každé diskuzi ale: Marketing je zlo a ten kdo ho provozuje nemá duši.
    • Veskoslav
      Pochopení psaného textu se bere už v 1. třídě ZŠ......
    • Mno, že by proto, že ta DLC ještě nemají hotová? Nebo protože na nich ještě nezačli dělat? Prostě to jsou jenom vyhlídky do budoucna. U spousty her taky nemáš na výběr další tři datadisky v den vydání. *3*
    • ty sam si vlastne nenapisal vobec nic, len aby si niekde bol
  • Jack1947
    Fair enough for me *3*
  • Tafaraj
    EA,UBI a ostatní...učte se !
    • Ale prdlajz. Moc dobře si spočítali, že by jim ty DLC nikdo nekoupil. Po pár hodinách hrozná nuda.
      • Veskoslav
        Ale houno. Záleží jak hraješ a s kým hraješ. A pokud jsi to hrál jako L4D nebo CoD, tak se ani nediv.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit