Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hezky, ale maly. Docela mi chybi DLC jako v Arme 2, kde by pridavali frakce a vehikly. Tech stroju ma A3 podle me oslkive malo.
  • Tohle je ale dost mizerně napsaný článek. Chápu, že se nevyzná každý ve všem, ale když chci podávat informace o poměrně specializovaném rozšíření vojenské hry, tak se v tom alespoň trochu vyznat musím. Podstavce pro zbraně jsou jenom termití renonc, ale bonus za přiblížení pevnému povrchu je dost zašifrovaná formulace :). Názvy zbraní jsou super, ale pochybuju, že někomu něco řeknou. Předpokládám, že laserové zaměřovače budou spíše pro měření vzdálenosti (tady si nejsem stoprocentně jistý), každopádně obojí už ve hře IMHO je.
  • Stale je to early acess?
    • Jako Arma má svoje chyby, ale ukaž mi jinou hru, která dokáže totéž v podobném rozsahu...
      Hrát se dá celkem fajn, některé showcases jsou poměrně těžké, ale kampaň mi přijde dobrá - nejlepší od OF.
  • Zvuky jsou v soucasne dobe nejslabsi strankou hry, tak doufam, ze je poradne vylepsi. Vim, ze existuji skvele mody, ale ty nejsou zdaleka na vsech serverech a mam takove podezreni, ze servery i dost zatezuji.
    • Zvuky se vylepšovaly, reakce byly celkem pozitivní.
  • Tak dle steamu aktuálně armu 3 hraje cca 25 000 lidí.
    Dle serverů battlefieldu 3 cca 50 000 (hrubý odhad)
    Protože se jedná o starší hru a pokud vím nikde nebyla v akci ani nevyšlo zatím žádné nové DLC většina lidí asi hraje MP.
    Pokud najdeš dobrý server a kvalitní scénář např. domination tak je arma 3 opravdu super hra!!
    Bohužel na 2 nemá.
    Vzhled a odladěnost je ve 3 lepší, ale obsah atd . je alespoň pro mě zklamání.
    • Já bohužel nemůžu srovnávat, dokonce jsem nehrál do dnes ani první Flash Point od Bohemky, takže tak. ARMA3 jsem koupil asi před rokem, ale prostě se válí na ploše, protože jsem myslím neprošel ani pořádně přes výcvik. Na MP jsem si ani netroufl, protože bych to tam asi výrazně kazil. Jelikož je to spíše simulace než bojvá hra, tak je pro mne pohyb a těch milion funkcí, které nikde jinde nenajdeme, nepřekonatelný oříšek.. Zkusím znova... Hra se mi strašně líbí, ta volnost a variiabilita je lákající, ale je to prostě úplně něco odlišného. 25000 lidí na severech zaručuje, že se nemusím bát prázdných serverů. Pro max kolik hráčů to je? 64?
      • Vyzkousej Wasteland mod. Tam nepotrebujes vojensky vycvik, aby sis zahral. Je to takovy lepsi Battlefield.
        • Zkusím, děkuji...
  • Kolik lidí na světě asi tak hraje MP? Můžete mi prosím někdo srovnat ARMA3 s BF3? Jak to vidíte? Já ARMA3 koupil, ale je to na mě tak těžký, že to prostě nedokážu hrát. :-(
    • armaseries.cz

      Poradíme, vysvětlíme... no, všechno.
      • Tafaraj
        kurde musim někdy dorazit na nějakou akcičku ..Mighty
    • Pokud najdeš dobrý server a kvalitní scénář např. domination tak je arma 3 opravdu super hra!!
      Tak dle steamu aktuálně armu 3 hraje cca 25 000 lidí.
      Dle serverů battlefieldu 3 cca 50 000 (hrubý odhad)
      Protože se jedná o starší hru a pokud vím nikde nebyla v akci ani nevyšlo zatím žádné nové DLC většina lidí asi hraje MP.
      Bohužel na 2 nemá.
      Vzhled a odladěnost je ve 3 lepší, ale obsah atd . je alespoň pro mě zklamání
  • Lukyz
    Jsem zvědavej jak se porvali s bipody, protože komunita po nich doslova řve už od vydání *1*
    • uz davno na to vysel lifestream kde to ukazovali
    • celoush
      http://imgur.com/ZqZqKJY via dslyecxi
    • Zatím jsou stále ve vývoji (ladění), ale člověk je může klidně opřít i svého spolubojovníka v týmu (což se v reálu praktikuje například u odstřelovačů). Pokud to vychytají, bude to skvělý update. Už teď skvěle funguje opření zbraní o objekty, což je něco jiného, než použití nožiček. Upravuje se také chování 3D optiky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit