Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak za prvé: halo 3 má 10 misí z toho první je cutscéna, za druhé spartan ops není DLC , ale bude vycházet spíš jako updaty a je to samostatný MP mod. a navíc DLC pro halo jsou vždy jen na MP
  • Super, takže hra ještě nevyšla ale DLC už je oznámeno. Doufám, že si ho zase všichni koupíte jako správné ovečky.
    • U každého Halo je jasné že výjde MP DLC a navíc spartan ops bude zadarmo
    • Kdyby jsi cetl info o Halo 4 tak by si vedel ze Spartan Ops bude zadarmo..
  • haloooooooo haloooooooooooo halo se nám posralo jedna nejvetší kundovina co jsem kdy videl to bude zase mínusek za pravdu ale byl bych rád i za nejaký pluska od normálních lidí
  • Umaroth
    Já hrál 3ku a reach a pořádně nechápu co na halo všichni maji. Jo je to dobře udělaná hra, ale není ničím výjmečná, prostě průměr, šeď. MP je lepsí průměr ale také nic extra....vyhypovaná značka, to je celé. Je celá řada akčních konzolových her které jsou lepší...mnohem lepší.
    • halo vytvořilo xbox tím čím je teď , halo má úžasný příběh a atmosféru
    • Veskoslav
      Tak schválně které jsou lepší a jsou čistě na konzole? Killzone rozhodně po třetím dílu za konkurenci nepovažuji:)
      • Umaroth
        Vanquish, the Darkness 1, Uncharted, RDR, gears od war.
        killzone a resistance si stojí s halo tak nastejno...
        • Veskoslav
          Víš jaký je rozdíl mezi TPS a FPS? Docela zásadní v pohledu. Já nechtěl TPS vyjmenovat;)A poslední Resistance je už codovbská kopie, co má stejný akorát název s touto sérií. Killzone 1 byla luxusní hra, dvojka dobrá a trojka katastrofa. Takže jsi mi moc FPS, co by se dali srovnávat s Halo nevyjmenoval.
          • Ja ti nejmenoval srovnani s halo. Ja ti rikal jake akcni strilecky si zahraju radsi nez prave halo. A neplet sem rozdil mezi tps a fps...ja ti nevim ale to ze se na strilecku divas z pozaramena z toho strategii fakt nedela :)
        • MrSanta
          Řekl bych, že chtěl napsat lepší FPS hry...?
          • Fps je jen darkness 1, ostatni jsou sic 3rd shooter ale to nemeni nic na tom ze to je akcni hra ve ktere strilis. Treba vanquish je oproti halo naprosto kulervouci !
  • Halo 3 má 15 misí? Ve výběru mise je jich 10, první "mise" je navíc jenom intro, takže misí je tam vlastně 9. Achievementů za dohrání mise je taky 9. Takže by mě zajímalo, kde a jak vzniknul ten zmíněný oheň na střeše.
  • Aha takže ještě není ani hra venku a už uřízli půlku hry a tu druhou vydají jako dlc.
    • Umíš číst, ty demente?? Těch 8 misí nebude při celkové hrací době kratších než 15 z Halo 3.
      • Kriste se vzpamatuj. Tve reakce jsou zbytecne agresivni. Rozhodne ti PC a hrani her neprospiva. Neber to v spatnem, ale zamysli se nad sebou. Pokud takhle mluvis i ve svem okoli s lidmi, tak si o tobe pomysli dost ruzne veci... a rozhodne nejsou pozitivni.
  • Jack1947
    Ano jsem vinen, ja ODST ani zdarne nedoparil, to nic nemeni na tom ze to byla nuda furt to same dokola, po 50 to uz vazne nebylo zabavne to radsi Anniversary Edition nebo Reach. ( pokud to bude tak stejne hrozne stereotypni tak potes kybl z hadrem *6* )
    • Tak Halo je takové sci-fi Call of Duty, lidi si to kupují hlavně kvůli MP.
      • Si děláš srandu ne ?
      • Veskoslav
        CoD a Halo mají asi společné jedině to, že se jedná o FPS.
        • Ale božínku, tady je někdo fanboy. Kromě Reach jsem hrál všechny SP je na jedno brdo (pořád to samé), MP je fajn (ale taky to samé). Takže jak CoD. *5*
          • Hrál si někdy Halo MP ? Protože MP Halo a COD jsou celkem dost odlišný(tedy až do teď).
          • Veskoslav
            Takže hraješ a kupuješ něco, co Tě nebaví? Zvláštní. A můžeš mi vysvětlit, že kromě toho, že tam vidíš zbraň a zabijíš alieny, v čem je třeba Halo 1 a Halo 2 stejná? Pouč mě;)
            • Divný, nevšim sem si, že psal, že ho to nebaví. :)
      • :-D :-D Počítám, že jsi to nikdy nehrál, ty šašku. Už jenom příběh a umělá inteligence je úplně někde jinej. Neházej sra©ky na neco, o čem evidentně víš PlČU.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit