Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Trochu to osvěží jinak takovou nemastnou hratelnost a líbí se mi taky herní dooba prý 9hodin dohromady. Ujdou i ty speciální schopnosti.

    Quaterback spíš horká hlava ze všeho jde doslova po hlave,
    Valiant bude spíše více o stealthu
    a ten poslední zase nejspíše taková starší verze Blazkowicze. Suma sumárům by to mohlo trochu okořenit... jen škoda že posery z původní hry tam zůstali ( respawn moc robotických nepřátel, záhadně mizející zdraví atp možná i nějakej ten bug...)
  • Mno, Černoch, check.
    Silná a charakterní ženská postava pro feministky, check.
    Důchodce, který se na stará kolena postaví proti systému alá Czech nation, check.

    Okay, dost srandování, v tomto případě mi to je relativně jedno, ikdyž mi jednotlivé postavy příjdou trochu nesympatické, uvidíme, těším se na další vlnu Wolfensteina tak či tak. Jen teda operace Black Sun zní hodně okultisticky a vyvolává vzpomínky na hlavní záporáky z Wolfenstein 2009. Na to jsem zvědav asi nejvíc, protože si Wolfenstein nejvíc uživám v těch paranormálních částech, viz Return to Castle a The old blood. 09 ušla, ale byla to docela let down oproti zbytku série. Mno jo, no, Activision.
  • TheGGG
    no hurá BJ se choval jak idi*t a každý z té jeho korektní partičky by se dal zařadit mezi nejhorší postavy za posledních 8 let (s výjimkou Ferguse, ten byl cool)... bohužel zatím ani nevím, jestli budou mít nové postavy nějaký charakter, protože jak byl BJ otravně ukecaný a trapný v posledním díle, tak postavy z epizode zero za celou dobu nepromluvily jediné slovo, což je taky špatné... obecně si myslím, že tvůrci pokazili co mohli a dál to ruinují... proč nemohlo být story trochu vážnjší a mrazivější a musel vzniknout trapný pokus o napodobení stylu Taranntina...?
  • RedEagle
    Ešte stále to nie je dost politicky korektné..medzi hrdinami chýbajú ešte aziat a homosexuál.
    • Ristoro
      Jo, zrovna vývojáři Wolfa velice berou v potaz politickou korektnost. To je určitě jejich záměr :).
    • Thorleif_cz
      Ale nácků je tam dost... Škoda, co? *1*
    • JamesFaith
      Copak, to už nemůžou být černoši ani v Americe?
    • Někdo ti šlápnul na bebí, chlapče? To je breku...
    • Nezapomněl jste na nějakou trans osobu vy transfobe? A mimochodem asijati jsou čestní arijcí, takže se do diverzitních kvót nepočítají.
      • TheGGG
        asiati nejsou čestní arijci, něco si o tom zjisti... čestný arijec mohl být defakto kdokoliv, číňan, japonec, slovan, arab atd. ale nikdy se to neaplikovalo na celou rasu, nebo národ, vždy jen na vybrané jedince, které schválil říšský úřad rasového výzkumu. Obecně se pak nadřazený status připisoval jen japoncům...
        • Thorleif_cz
          Informovanej kluk, dejte mu někdo bonbon. *1* .
          • TheGGG
            nebreč mě tady vítači... tady nejsi v západní evropě plné sebemrskačských zakomplexovaných bílých levičáků...
    • To si děláš p*del ne? To ti tam ten černoch tak vadí ty blbečku?
      • TheGGG
        ano, vadí mě že tam běhá super klišé černoška co v každý druhý větě vyřvává "white ass", "white boy", "white nazi pigs" atd atd přičemž pět minut po tom co se objeví setře úplně každýho chlapa a začne všemu komandovat a všem dávat rozkazy... její bílý manžel je pochopitelně naprosto neschopný, zatímco ona zvládne vše a ještě má v těžkých špinavých podmínkách odboje čas udržovat giga afro...
        • Thorleif_cz
          Chápu, taky mně drásá srdce, když je v tak na historické podrobnosti bohaté záležitosti (na které se podílelo tolik kapacit a pamětníků - což je specielně na přesných detailech panzerhunda krásně vidět) jak pěst na oko plácnutá hubatá černoška s afrem. To prostě fajnšmekra vykopne z imerse natotata... *13*
          • TheGGG
            no pokud ti ty vtipálku nevadí trapné, otravné a nepříjemné postavy, pak enjoy... mě se dělalo blbě
            • Thorleif_cz
              Můžu ti přispět na nějakým transparentním účtu, chudáčku utlačovanej?
            • TheGGG
              pořád lepší než SJW antifa teroristi, rasisti z BLM, agresivní levičáci co mlátí každého kdo má jiný politický názor a podobná sorta... názory si měj jaké chceš sluníčko, to mě je jedno. Určitě si u nového wolfensteina budeš rochnit blahem, nad tím, jak tam dělají z bělochů nácky a idioty... jo jo, to bude blaho, to se celá klinika poměje... jistě že jsou názory (kvůli kterým tu tak brečíš) celosvětové, když tu probíhá organizovaný rozklad národů a států a bandy pomatenců rozvracejí společnost pseudo-politicky korektním fanatismem, který utlačuje 90 % normálních lidí ve prospěch různých skupinek....
            • Thorleif_cz
              Jo, to odpovídá. SPD, AFD, podobní šašci v Rakousku, Francii i Holandsku (vlastně skrz naskrz celou evropou)... Tyhle nálady prostě mezi lidma jsou celosvětově. To pro mě ale rozhodně není důvod přehodnotit svoje názory. A i kdybych kvůli tomu nakonec plakal, tak kapesníků máme doma dost, neboj.
            • TheGGG
              je mě jasný, že brečíš celý den... a budeš brečet ještě mnohem víc, až se dozvíš, že stejný názor jako já, má i spousta dalších lidí na steamu...
            • Thorleif_cz
              To je mi opravdu hrozně moc líto.
      • Nejste Vy ten, co psal Vávrovi, že je v Kingdom Come: Deliverance málo černochů?
    • Mně osobně dělá největší starosti, že si nejsem jistej, jestli tuhle hru dělal tým s diverzifikovaným složením náboženství a sexuálních orientací... u Assassins Credu si člověk je jistej, tam je to napsaný hned v úvodu... ale tady trochu váhám a z opatrnosti to radši hrát nebudu...
      • TheGGG
        neboj, dělaj na tom SJWedish devs, takže je to tak korektní, že by se i PC-principal zastyděl...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit