Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle DLC jsem si přál snad od doby co hra vyšla, Konečně něco na RP. Snad tam bude moct svést manželku svého lenního pána a pomoct si tak k moci, to by bylo super :D Už to vidím - jako český král bude člověk dovádět s císařovnou, zatímco bude plánovat vraždu jejího manžela. Ale snad to nebude jediná změna, ono by to celkově chtělo změny v tom jak funguje ten panovnický dvůr. Aby se mi za celou hru stalo jen jednou, že moje postava získala nějakého dobrého přítele a to ještě nějakého bezvýznamného blbce, je trochu divné.
  • Chtěl jsem si tu hru pořídit ale ty toho vydávají tolik, že se v tom absolutně nevyznam a nevim co si tam dát a co ne *1* Můžete poradit jak mít prostě ultimate nejlíp udělaný Crusader Kings? Díky *15*
    • základní hru + Legacy of Rome, jinak se bez permanentních "standing" armád v pozdější fázi hry zblázníš, pokud se ti to bude líbit, můžeš dokoupit zbytek, jen bych vynechal veškerou hudbu, kterou po pár hodinách stejně vypneš a Sunset invasion, to je úplná 3,14čovina

      celkem jsem byl i překvapený užitečností portrétů, pomáhají v orientaci, v menší míře i potom skin-packy na armády, ale bez toho všeho si vystačíš, základ je mít CK2 + Legacy of Rome, pokud tě hra chytne, rád se potom budeš sám probírat informacemi, co které další DLC přináší
    • Vsechno nebo nic *1* (podle toho jak to chces shanet *3* )
      Jinak nekupuj zadny pisnicky ani zadny erby nebo modely vojaku, zamer se na dlc co pridavaji herni dobu takze old gods, charles magne, a pak jestli chces hrat za muslimy nebo obchodniky tak dlc sword of islam a republics
      • Aha :) Ale Old gods, Charlesmagne atd. jsou datadisky, to se hraje zvlášť ne? Takže do tý základní hry nic významnýho kromě těch doplňků neni? ..Jinak muslimy bych spíš rád zničil *1*
        • Magister_Peditum
          Ne, jsou součástí hry. Jen můžeš začít hru v dřívějším letopočtu.
          • Tak supr, díky za info *3*
      • a jeste vylepsit naboženství a přidat si židy s Sons of Abraham.
  • Proc paradox nevydava dlc hned po oznámení? *1* To čekání mě niči a dělá to pro mě hru nehratelnou
    • Jason_dinAlt
      Tohle krásně vyřešíš tím, že nebudeš číst žádná oznámení. Jen pročítat to, co již bylo vydáno.
    • Přesně tak, sotva začnu s novou hrou a říkám si teď nějakou dobu dlc nevyjde stihnu to dohrát až do 15. stol. ,ale teď? Teď už to nemá cenu hrát když pak vyjde nové DLC :D
      • Také to znám, mám všechna DLC, všechny jednotky a i velkou spoustu songů, a například ještě jsem nezažil invazi Aztéků (Mongolů několikrát a v poslední době s tím už počítám dostatečně v předstihu, že nemám problém je odrazit) i když ji mám aktivovanou, protože vždy když se k té době už blížím tak vydají nové DLC a já startuji zase od začátku... *1*
        Ale na druhou stranu co se mě týče tohle je rozhodně dobrá investice, protože tolik hodin jako u CK II jsem snad u žádné hry nestrávil (dosud něco přes 1200 hodin)...
  • Toto Dlc znie zaujimavo, snad to podstatne rozsiri moznosti diplomacie....
    • Doufam ze to vratí assassins button, také to u opač pohlaví prida tlačitko seduce, krom toho asi přibydou nekteré vlastnosti pro postavy a jejich dopady se změní, mozna nekterý ekonom. moznosti pribudou
  • Jsou všechny ty dlc kompatibilní, nebo můžu hrát jen jedno?
    • Vsechna DLC jsou kompatibilni. Nejelepe je mit vse. Hra pak plynule prechazi z jednoho DLC do druheho aniz by to hrac jakkoli poznal.
      • Pokud se ti na pobřeží nevylodí 120 000 Aztéků, tehdy jde docela poznat, že je to Sunset Invasion *1*
        • Magister_Peditum
          Ten ač mám, jsem zatím nikdy neaktivoval. Sice mám alternativní historii docela rád, ale tohle je na mě moc. *15*
          • restore
            Njlepsie je, ked v polovici dobrej particky zistis, ze ho mas omylom aktvivovany a ze to raz pride :D
    • Všechna jsou kompatibilní nejsou to datadisky ale dlc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit