Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejde řešit čeho se prodává víc jde i o marketing,peníze atd!Prostě BF3 má základnu fanoušků Jako CoD:MW3 ja kupuju oboje BF3 kuli MP a CoD KULI SP a české republice! :D
  • piráti to hráli už od úterka, večer to vyšlo :)
    já si to koupil a je to funkční ode dneška, ale normální standard edition...to je vtipné, limited se aktivuje až zítra ;) jakože fakt, kámoš jí má a taky musí čekat :)
    • no nevim ale ja mam limitet BF 3 a hraju online a single uz od dneska od 3 rano XD a kamos taky jen tam chiby jeste servry na mapy BF2 bad comp
  • Již Black Ops předvedl, že prodává značka, nikoliv kvalitní hra, tudíž se tomu nebudu divit když to tak bude, ale vzhledem k tomu, že už se mi na originu stahuje BF3, tak se nebudu trápit nějakými řečmi co a jak je lepší :) já jsem si vybral, vybrali jste si také?
    • ano..prihodna zminka o katastrofe jmenem Black Ops... vzhledem k tomu ze activision resil nesvary s infinityward..(tvurcu cod1, UO, MW1, MW2,) rozhodl se pro jiny team a ten takzvany "team snu" Treyarch dokazal nemozne... dostat hru az na same dno... ale vseho vsudy si za to activision mohl sam
      takze je vcelku jasno ze hry od EA stojej vseobecne za prd... jenom to umeji vic zkrášlikovatět ale na ukor hratelnosti

      osobne jsem doufal ze alespon singl bf3 bude trochu zabava ... ale ejhle.... neni :)

      osobne jsem rad ze mw3 neprznej autama a obrovskejma mapama

      volba titulu je jasna..
      infinity ward je zpet a s nim i jeho fanouscci !
      • Ty uz si skusal hrat BF3 singl ?

        TO je velika zahada, lebo ja ho mam odvcera nainstalovany z DVD , konkretne CZ limited Edit. a musim cakat do zajtra , lebo spustenie vyzaduje online date check k 28.10.2011.

        Tak teraz normalne nevim...
  • Je pravda,ze ty prodeje dost ovlivni i prilezitostni hraci,ale zcela opomnel hrace, kteri si hry stahuji nelegalne, resp. piraty. Takovy clovek ma v podstate duvod si hru koupit jenom kvuli multiplayeru. A ted si polozme otazku, co si takovy pirat radsi koupi? Stejne vypadajici MW3 jako jeho predchozi dil, ktery mozna ma, nebo BF3, ktery prec jen se pokusil o nejake ty inovace. Nerikam, ze BF3 prislo s necim zazracnym, ale holt aspon posunuli grafiku a pocit z hrani o kousek dal.
  • no ja sem dohral vsecky COD a nejlip hraju COD warfare 2 u kamose sem hral BF company2 sklamani tak sem zustal u COD war2 ale kdiz sem nedavno hral betu BF 3 musim rict ze jeto super jen ty chyby ale verim na 100 procent ze v plne to bude jine lepsi tak du do toho COD me uz proste nebavi jeto porat dokola zadnej poradnej napat jen lepsi trochu zbrane a verim ze v BF3 prekona COD jeto stare porat seto vopakuje pridaj tam mini tank a kazdej stoho je hotovej nechapu XD koukne te na mapy pro COD a na mapy BF3 toje jak srovnavat pecku a cele jabko hraly ste BF3 betu jak ste branily nebo dobivaly jak to melo asi 3 casti venku pak v metru a pak naulici XD pekne udelane a co COD vsadim boty zeto bude stejne jako vzdy bylo zaby prevezmy vlajku no znate to
    • jo sorry za moji CZ
  • *14* *14* *14* Lubime vsechny kluky, cekame Vas na nasem gay serveru BF3 *14* *14* *14* *14*
  • Jdu do obou.. Tohle je prostě kus herní historie, tak nebuďte blázni, a pojďte do toho taky! Chlapi, dyť jí pamatuju Formule (tenkrát jsme tomu tak říkali :), Sokobana, Duck Tales, Letní i Zimní olympiádu, Ski or Die, Tycoon deluxe, Chicago, Wolfa, DOOMa, Duka 1. A co si budem nalhávat - tenkrát se hry prostě moc nekupovaly - tumáš disketu a čiň se! (moje první opravdu koupená hra byla Dračí historie - jsem vůl, měl jsme jít do Dungeon Mastera :D - to byla moje druhá koupená..) Tak se snažím aspoň teď vrátit částečně svůj dluh hernímu průmyslu... {a teď se možná trošku rozkecám, tak sorry} Je to možná i námět na úvahu - vysloužilý herní harcovníci. Estli o tomhle nepsal Wolf (určo o tom psal Andrew i Ice, takže tím pádem asi i ty, ó mocný Rybko, jen si to takhle z fleku nevybavím), tak brzo asi vyplodím nějakou svou úvahu já a hodím ji na pctuning... Prostě posun od herního škvrněte po pracujícího člena společnosti, kterej se občas rád uchýlí (případně úchylí, toho P je na netu taky dost) do virtuálního světa. . . Kolik z vás po vysokej u PC zůstalo..?
  • řeči o tom že je mw2 mw3 datadisk... hm a co bys řek třeba o sérii třeba god of war nebo gears of war unreal torment?? každej další díl byl to samý s něčim navíc a malinko lepší grafikou. Proč? neopravuj co funguje... bf3 krom pár věcí navíc je furt jenom bad company 2 s lepší grafikou... tak to prostě je... jo a nevynášim ani mw3 ani nehanim bf3... obě to sou dobrý hry ale sto lidí sto chutí tak už konečně neřešte co je lepší... a aby ste neřekli že se nedržim tématu tak - si myslim že o chlup vyhraje mw3 ze setrvačnosti a tim že si někdo koupí obě hry... co se týče hardcore hrářů dost jich asi přejde na bf3
    • eště mě jako dobrý přirovnání přijde diablo a starcraft... to samý akorát v lepší grafice jinej singl a vychytanější mechanizmy
      • aspon nejaky rozumny clovek :) presne tohle jsem psal pred nejakym tydnem a ted to rika i analytik.. Jinak souhlasim s tvym nazorem lip bych to nenapsal ''proc menit to co funguje?'' :))
  • Já jsem dlouho zvažoval koupi právě Codka, ale už jen z principu nechci dávat peníze IW za stejnou hru, kterou jsem si koupil už před několika lety.
  • Taktiež MW3 spustí človek aj na 3 roky starom kompe, ale BF3 nie. Asi to číslo za CoD ukazuje s akým starým kompom sa to dá hrať :D :D
    • no zas tak vtipné to nebylo... a stáří technologie je to nejmenší, s čím má série problém.
      • IsimonI
        ano.. problém má hlavně s ohraným, krátkým, jednoduchým singlem..(pravda,, mnoho úžasných hollywoodských chvilek, které po delším hrání unavují, nepřátelé se chovají stejně tupě) + problém má také s multi.,, který se snaží přidáním pár perků, zbraní a dalších píčovinek(tančík a mini vrtulník na ovládání) oživit. A problém má také i s grafickým enginem, který je totožný s MW2(přidali pár záblesků navíc.xDD).. není možné MW2 a MW3 rozeznat(pro člověka co to nehrál) - tudíž pokuď je řeč o pokroku tak není vidět.. je vidět jen to, že si to vybrečeli lidi z celýho světa - nelačnící po změně(což se dá pochopit po Black ops)
        • black ops neni modern warfare....
          • IsimonI
            To neni,, ale přiznejme, že díly CoD co dělal Treyarch.. za moc nestály
            • lol chtel bych te videt na hardcore obtiznost v singleplayeru :D:D tancik a mini vrtulnik? a proc by tam meli davat neco jinyho? kdyz jsou tam mapy v mensich koridorech? je to fps akcni hra s jinym stylem hrani tanky ani stihacky by tam nesedeli...mozna proto se toho rychle zbavili od United offensive...a navic jsou tam nejnovejsi technologie boje od zbrani az po ruzny equipment...a serie z multiplayerem zadny problem nema o cemz vypovida prodejnost a mnozstvi turnaju a soutezi a hlavne obrovska zakladna...btw perky jsou mnohem dokonalejsi nez v MW2 a byly opraveny chyby na ktery si hraci v MW2 stezovali....a extra graficky nastaveni s high ress texturama, special stinama jeste v zadnym videu nebyly tak bych pomlcel....a co se tyce BF3 taky muzu jmenovat X desitek picovinek a nesmyslu ktery tam jsou, ale nebudu se chovat jak fanboys BF3....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit