Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RakeW
    Docela mě překvapuje, že se v místních článcích nepíše (alespoň jsem si toho nevšiml), že ten dokument, pravý nepravý, je starý skoro dva roky. To je podle mě dost zásadní informace. Spousta věcí může být dneska úplně jinak. Třeba hardware, ale hlavně to datum vydání mohl přece MS dost přehodnotit, zvlášť když se to vezme v kontextu se současnou konzolovou politikou.
    • sleepless
      Z článku: "Času na to bylo dost, protože artworky použité v dokumentu naznačují, že vznikl snad už někdy v roce 2010."
      • To víš, když někdo nečte a pak vychrlí názor dopadá to přesně takhle :D
  • Me prijde,ze na ten kinect nebo move vychazeji same blbinky pripadne nejake zabavne hry pro vice lidi,ale nejake opravdu povedene vyuziti u klasicke AAA hry se snad jeste nekonalo.
    Nebo mi neco uniklo?
    • Je to gimmick a marketingová hračka... pochybuju, že se tohle změní.
    • Forza 4
    • Skyrim *5*
  • frag.ment
    Na Kinect vychází samé hovadiny, takže na dvojitej Kinect budou vycházet hovadiny 2x větší. Zlaté PC, díky němu snad budou dál žít i normální hry.
    • no zatim kinect hry nic moc ale uvidim jak na tom bude Ryse to vypada nadejne
    • Herni analfabet. Koukni jake na konzole vychazi kolikrat herni legendy. Pc ma taky sve ale rict tohle tak to dovede asi jen nouma co zije zahraban v klavesnici a prosazue tyhle nejvic trapne a omylne informace, protoze jak je znamo, games je techto zauhatych lidi plno, takze tento koment bude mit zelene cislo v rohu a kolega bude happy. Jestli ty o sobe reknes nekdy, ze jsi hrac, tak se budu valet po zemi a lidi co s t3bou souhlasi to same. PRD hraci. Lidi bez nazoru a plni zarknuti a zaujeti. Stydim se za tyhle etardovane nszory a za to ze jsem mimo uzivatele kozole i pocitacovy hrac. Delate nam ostud. Nam lidem co hraji pro radost a ne pro to aby sli s masou.
      • dira
        A kolik z těch legend je kinektových pepo? :o)
        • dira
          By mě zajímalo kdo tak mínuskuje po tom, co někdo odsoudí kinektový hry a druhý začne mluvit o nekinektových legendách jako odpověď. Zamyslete se lidí :)
      • frag.ment
        Pepo, tys asi nepochopil, co sem tím chtěl říct. Já proti konzolím jako takovým nic nemám. Mám spíš problém se snahou o prosazování pohybového ovládání, které ve velkém začal kinect a u další generace Xboxu bude kladen důraz na poskakování u televize ještě větší. Tím pádem se to většina vývojářů bude snažit nějakým způsobem do svých her vecpat. Kolik na konect vyšlo kvalitních AAA her, které dokazaly smysluplně pohybové ovládání využít? Chápu to u nějakých party her, kdy se sejdou kámoši a trochu si zablbnou, ale čím to bude microsoft víc prosazovat, je jasné, že bude tlačit i na vývojáře, aby to implementovali a tím to bude prznit hry.
      • Nauč sa písať ty konzolistická pička.
    • No asi tě nepotěším, když řeknu, že na pc se kinect chystá taky :)
  • Myslíte, že další generace xboxu se bude jmenovat xbox 1080 nebo 1440? :| *4*

    Snad ty specifikace HW budou lepší než říkali :| Už se jich nemůžu dočkat.
    • Izmæl
      Myslíš, že vynechají jednu generaci a půjdou rovnou na 1440? *1*
      • Ne, že by to třeba dvojnásobili, vypadalo by to líp. 1440, 2880, 5760 atp.
        Ale ted vidím, jaká je to blbost... asi sem byl moc na sluníčku *1*
    • Tak ne no, neodlehčíme si sobotu *10*
  • Keyz
    Jestli,ty rozdílí kozole X PC se budou zvětšovat a z toho co se píše budou tak bych řekl,že to je dobře.Konzole bude to zábavné zařízení které se lehce použije atd jak se píše v článku.A PC zůstane stejné.Pak jestli někdo udělá hru na novej xbox aby tam využil vše tak na pc to portovat asi půjde složitěji aby ten zážitek byl stejný.
  • Cosi
    Páni, to zní vážně jako hudba budoucnosti. Ale takhle mi to znělo i při oznámení Kinectu a jak to dopadlo. Brýle s augmentovanou realitou budou nejspíš ve finále jen zobrazovat dodatečné informace třeba o počtu nábojů v zásobníku, nebo HUD. Asi těžko se dočkáme toho, že nás bude Kinect 2 sledovat a prostorově nám na brýle zobrazovat informace o objektu na který právě koukáme. Na druhou stranu by to mohlo být dobré v propojení s Batmanem: Arkham XYZ. Kdy by se zapnul detektiv mode a nějak efektně by se celý obraz promítal do brýlí. Taky vyvstává otázka kolik her to bude umožňovat a jestli po uvedení prvních exkluzivit nezbydou jen ptákoviny. No, uvidíme jak se s tím nejprve popere Google.
  • Mám sice veliký obývák, ale aby jsme před televizí skákali ve čtyrech tak to nevím.
    • pak asi nemáš tak velký obývák jak si myslíš:o)
      U mě se vejdeme ve 4 v pohodě na guitar hero, takže na tyhle blbosti taky:o)
      • jesli bydlis v holobyte :/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit