Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BohumilCisar
    Víc než stíhačky a tanky bych uvítal pořádnou single-player kampaň.
  • ja hral kdysi armu jedna nebo dve (demo) a bylo mi jasny že tihle hoši videli válku leda tak v televizi ve filmu se segalem. kdoví jestli se to už zlepšilo
  • A zustanou ty tanky (tradicne) viset na prvni kyticce? Nebo tentokrat nastane zazrak a zvladnou aspon 10cm plot? A ne, vazne nepozaduju aby tank projel barakem, nebo vzrostlym lesem, spokojim se s malem. ... teda ... jeste by me potesilo, kdyby tank mel krome stavu "nablyskanej pancir" vs "hromada srotu" jeste i nejaky mezistavy. To ze by bylo videt kam dopadly zasahy si necham jako prani tak na pristi milenium.
    • Jack1947
      Nechápu t mínusy

      Ještě cheatovací ai je taky pecka. To taky moc her nemá a (ne)optimilizace mě docela sere protože to tak je zmrvené i v DayZ a i s tweakem po updatech mi to hlavně ve městech padá pěkně. ( nesnáší AMD)
      • Cheatující AI je všude.. jen to nedělá všude tak viditelně, ale jinak by se AI neměla šanci vyrovnat živému hráči...
        Možná někde existují výjimky, ostatně netvrdím, že nemůžou, ale zatím jsem na to nenarazil...
        • Jack1947
          To mě fdefakto znemožnilo dohrát ty přídavky minulejch Arma her, kde je zábava když mě vidí 5kilometrů z kopce a já vidím hovnoo ( ještě horší to bylo v té hrůze OFP2 ani jsem nedohrál první misi tehdy)
  • Ohledně "Orange" DLC někteří též spekulují, že by mohlo jít o nějaké civilněji či mírověji zaměřené DLC. Napovídá tomu i jeho ikonka: http://cdn.edgecast.steamstatic.com/steam/apps/612480/header.jpg?t=1490204592
    Možná navázání na povodňovou záchranou misi z AČR modu pro Arma 2 nebo na vítěze MakeArmaNotWar "Pilot civilian air rescue on missions". Uvidíme.
  • Jack1947
    Vývoj ani nikdy neskončí ne s tímhle bugovaný endžajnem, když budou stále se vojáci zasekávat ve dveřích a tanky létat. ( To opravdu žádná jiná hra takovéhle skvosty nemá).
    • Shenkster
      Tvůj slovosled je zajímavý
    • Mě ta hra nic takového nedělá. To bude tím skvostem co máš doma ty endžajne.
      • Pusť si to buť celé a nebo přeskoč na 22:40

        https://www.youtube.com/watch?v=NJkJ3FxZ2Cw
      • Btw: nechápu proč ve větách absolutně přehazuješ slova. To je schválně nebo seš jen blbej? Přečti si prosím tě, co za ****** jsi napsal, a jak to zní když to řekneš nahlas. To v závorce je otázka nebo konstatování, není to totiž poznat.
        • Divím sa že tu ešte niekoho simple Jack dokáže rozhádzať.
        • Tenhle Engine se s Bohemkou táhne od prvního Flash Pointu. Umí vážně zajímavé věci, kterým se časem přestaneš divit a jen si řekneš "No jo....Arma" Ta hra dokaže být opravdu hezká, ale dokaže byt i opravdu hnusna. Optimalizace je dost špatná a přidat podporu 64bit až v roce 2016.....smůtné
          • S tím 64bitem to je opravdu zoufalé...

            Proč neudělají novej moderní? Raději tuhle starou věc tahají roky a neustále to má stejné problémy....
            • Jo hosi s tema 64bit kecama jste skoncili. Ona uz totiz je. Cas si najit neco noveho s cim budete mit velky problem.
            • Pokud se nemýlím, tak 64bit pro všechny, tedy mimo dev branch vyšel tuším před dvěma týdny, horší je, že v multiplayeru (pro mě Koth) se absolutně nic nezměnilo. Problém enginu je ve špatném využívání počítače, kdy ho využívá kolem 25%.
              Co se týče otázky, dle mého skromného názoru... dokáže te si představit, jak dlouho by trvalo vytvořit engine, který umí to, co po 17ti letech tento engine? To by se chlapci z bohemky museli zavřít tak na pět let do kanclu a jenom makat na novém enginu. Real Virtuality je tak komplexní engine, že jen tak vyměnit nepůjde... Pokud tedy nechcete hrát do budoucna pouze hry typu Operation Flashpoint - Red River nebo Dragon Rising, které jsou úplně o něčem jiném.
  • Nejvíce unikátní věcí (terrorismus je už nějak za zenitem) je na dnešním bojišti tzv. hybridní válka, kdy jsou vojáci jedné země aktivní ve druhé zemi, ale ta první to popírá. Čekám v Orange vyjížďku na dovolenou v plné polní do jiné země(možná do výbavy tedy přibudou koupací šortky, nafukovací tankokachny, vodě a bahnu odolné turistické boty a samozřejmně slovník turisty).
    • Tady nekdo cte prilis moc diskuse na idnes...
    • Tankokachna by teoreticky mohla umět lítat, engine je na to každopádně připravenej. Tam lítá všechno kromě framerate
      • Právě že hlavně ten framerate lítá, od 1-80 fps, většinou tak 25-30 :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit