Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • COH a COH2 jsou lepší. Vlastně moment, nejlepší!
  • Škoda že už dovjka zabila to co se mi na 1 líbilo nejvíc. Možnost hrát to více způsoby a klidně i úplně pomalu. Zakopat se s děly u skladiště. Poslat snipera na průzkum a pomalu čistit mapu. "2" byla místy až moc hektická a tohle je podle videí co jsem viděl ještě rychlejší.
    • Tak že bude hra jménem Blitzkrieg rychlá, to bych tak nějak očekával. Na druhou stranu pokud se má Boris adaptovat, asi bys mu chytrou strategií měl bejt schopnej vnutit pomalejší tempo hry.
      • Jde o taktiky na "globální" mapě, které ale vůbec neodpovídá tomu co se odehrává na bitevní mapě. Ale chápu, že by to nebylo moc zábavné. Najít slabé místo, poslat tam skoro všechny tanky co mám a uzavřít nepřátelskou armádu do kapsy a zpřetrhat zásobovací/velící trasy. To je blitzkrieg. Ale o tom nebyla ani 1, ani 2 a ani 3. Nehledě na to, že protivník by v té oblsati v porovnání s vámi měl minimum tanků, vzhledem k tomu že techniku měl rozmístěnu rovnoměrněji. A od Ruska dál už se o Blitzkrieg nejedná, tak asi tolik k názvu. Pouze iluze.
  • Jack1947
    Bude cheatovat ?
  • Vypadá jak Boris of Rivia
  • delsi early access jsem snad nezazil :D
    • Jack1947
      DAYZ ? *7*
    • Space engineers.. přes 3 roky? ...a furt je to nehratelné
  • XorxoxTalarius
    Skoda ze tam neni demo aby se dal Boris vyzkouset

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit