Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • yuri.sidius
    No je to pěkné, o svátcích to asi vyzkouším, ale pak si asi stejně počkám až na jaře přijdou konečně klani s pořádnýma mechama *1*
    • na to si pockas jeste hooooooooooooooooooooooodne dlouho a nikdo vubec netusi jak ze to s nimi bude jestli za ni pujde hrat
  • Po třech až čtyřech hrách mi spadne FPS s cca 40 na 3-5 pernamentně, neví někdo čím to je ???
    • Maj toho clienta uplně nahovno naprogramovanýho a po hrách se nečistí pamět...Idealně je to tak po třech-pěti hrách spustit celý znovu.
      • To je ještě dobrý, mně po cca 10-15 hrach spadne kompletně systém (modrá smrt) a podpora mně řekla ať zkusím jiné ovladače :D. Musí to ještě vychytat a to celkem dost, ale jinak je to dobré hlavně záleží na skillu a člověk opravdu musí alespoň trochu spolupracovat s ostatními hráči.
  • KIMCID
    to bych chtěl do tabletu
  • ja videl gameplay a mech mel mechanickou nohu a jak šel po terenne nerovnosti tak chodidlo te nohy nekopirovalo teren ale bylo ve vzduchu. tak jsem stratil zajem tohle v roce 2013 nebudu tolerovat
    • Mimo tvýho trollení, tenhle problém vídám ve většině her, kde se vyskytují nerovnosti a postavy.
    • to si vul:.........
    • to je myslím celkem běžná záležitost online her ne ?
      • nevím, pokud to dela človíček tak je to jedno ale když to vidím na mechovi ktery je vysoky jak budova tak to skratka bije do očí, takovy nedodelek
    • To si vul:-D ta hra je bozi.A jestli ti noha kopiruje nebo nekopiruje teren stejne nestihnes sledovat.
  • jenom male upozorneni, tato hra se tvari jako open beta, ale neni. je to tak +- ranna alpha. 4 mapy a 2 mody. ubohost. miliony bugu. nebrat.
    • je to zadarmo...... je to super........ a.... je to stale ve vyvoji...... tak o co ti jde?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit