Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tento obleček by slušel Karlovi Drdovi... tlustá fašistická batgirl jejíž bojová schopnost je prdění a krkání, spešl útok - rána uherákem po hlavě
  • nasou... co?
    • Nasoukat. Čti míň internety a víc knihy a zjistíš, jaká je čeština krásnej a hravej jazyk. Úplně tě to vsákne!
      • Vsákni se do mě jako déšť....
  • Po průserech s DLC Red Hooda a Harley Quinn ( oba mají cca 20min herní dobu) nekupuju. Je mě líto. A abych za seasson pass dával cennu nového AAA titulu tak to už vůbec ne.
  • njn zacnu to hrat az to opravej... mam i xone, ale nechtel jsem to za tech cca.1500,- takze jsem vzal pc verzi za 600,- toz jsem zticha. :D
    • Tak hlavne ze mas xone
  • Jack1947
    Června? pčíštího roku to by bylio super páč... v tu dobu snad bude už vyladěná pc verze. *3*
  • Vitekb
    Přestože jsem si předchozí Arkhamy hodně užil, tak tady čekám na velkou slevu a až budou vydané vvšechny DLC v jednou paklu. Víc peněz si za to prostě nezaslouží.
    • Já Batmany vždycky kupoval až jako GOTY a nic mi neuteklo :).
      • Vitekb
        Arkham Origins se tak stále ještě koupit nedá.
        Jen základní hra, samostatná DLC nebo všechna v Season Passu. A pro jistotu bez slev. Třeba teď, v letních výprodejích byla základní hra s pěknou 75 nebo dokonce 80% slevou (nejsem si jistý), ale Season Pass prodávali za plnou cenu 20 Euro. Navíc ještě ty DLC, které vydávali místo aby dělali na opravě hry, protože patche jim nepřinášeli narozdíl od DLC peníze.
        Takové společnosti má člověk dávat peníze? *11*
        • Jen bych poopravil, krabicovka GOTY Arkham Origins (The Complete Edition) se koupit dá, ale ne u nás
          • Jack1947
            Takže nedá *7*
      • Přístup, který též začnu praktikovat, protože už tenkrát mě nasralo, když vyšlo třeba Dishonored, který jsem koupil za plnou pálku a dva roky na to vyjde kompletní edice se všemi DLC za stejnou cenu. Jsem si mohl jít plesknout.
        • 2 roky jsou dlouhá doba, navíc hry jako Dishonored si to zaslouží.
  • PreidaQ
    To jako, že Batmana můžu nasoukat do obleku Batgirl? Nebude v tom třeba náhodou vypadat trochu nepatřičně?
    • RedEagle
      Z osobnej skusenosti viem ze v com clovek vypada trochu nepatricne v tom sa citi najlepsie :)))
  • RazorProduction
    taka otazka k veci,Batgirl je cera porucika Gordna ? a pokut ano jak to ze nepotrebuje vozik ?!
    • Ano je.Nepotřebuje protože to bude před arkham asylum
      • RazorProduction
        aha dik,jase zase moc v DC neviznam,ja sem odanej Marvel a hlavne SpiderMan *3*
        • Hale já taky ne, já si to spíš pamatuji z Arkham city, protože tam to měla Barbara(Oracle) napsané v tom životopisu.
          • RazorProduction
            ja este nehral zadneho batu to bude tym *7* *9*
          • Jack1947
            Jj
  • BoB.2
    Já bych se nasoukal i dál.
    • Jack1947
      Hlavně když by na tebe mluvila česky vid, bobíí *14*
      • Ty nemluvis ani cesky,slovensky nebo madarsky! Tak drz chlebnik smudlo. *14*
        • Jack1947
          Česky ano... (píšu) jen ne pokaždé nejlépe jinak... (jo vlastně někdy i slovensky) nevím proč reaguju na šmoulíka odvedle ale budiž.
          • Internetovy hrdiny mam nejradsi! *3*
            • Jack1947
              Jistě jen provokant, poslední reakce. *5* At máš nahoněno... nebo nemáš to je fuk. *3*
    • RedEagle
      :))
  • Lukyz
    Tohle se mi fakt strašně líbí, do oblečku Batgirl se můžete nasoukat už v polovině června a pokud máte PC verzi, tak si obleček čů***a budete muset ještě nějakou chvilku nechat, než pánové dodělají DLC a najdou si chvilku času na opravení základní hry *16* *16* *16*
    • Proč je tolik volu jako ty co si myslí že za tohle je zodpovědný jeden tým a nemůže to jet zároveň? Nejen to, dokonce ten tým co dělá na DLC pravděpodobně ví absolutní prd o optimalizaci a portu na PC.
      • Lukyz
        Proč si tolik lidí myslí, že mě to jako koncového zákazníka, který dostal nefunkční produkt má zajímat? Tenhle simultánní vývoj chápu třeba u Zaklínače, kde je dávali zdarma, ale když vydají nefunkční hru tak by měli zaměřit veškerou kapacitu na její opravu a vývoj DLC "určitě" nepotřebuje žádný testování, QA atd. teda aspoň PC verze se bez toho obešla *7*
      • Mimochodem nepodporuju konzolový plebs, ale ani konzolové hry, jestli takovýhle arkadový hnus nejaky PC hráč podporuje tak to je jeho problém.
        • TheGGG
          pc pakáž podporuje zásadně jen p2w omalovánky a mr*ky od valve a pissardu
          • Co to meleš, měl bys přestat hulit máslíčko *6* , těm "m***ám" od Valve a Blizzardu nesahá 75% her na konzolích ani po kotníky a nebýt multiplatformních vydání her tak je na současné konzole tak "pět a půl" hry (mám PC i PSko a PS exluzivky mám 4, všechny ostatní hry jsou i na PC a za mnohem příznivější ceny a častokrát samozřejmě i v češtině) . A nedej bože přirovnávat PSN nebo Xlive ke Steamu, to už je úplně jiná sféra. Tak si dej dalšího blunta a vrať se ke hraní "kinder" her, protože PC má na tebe evidentně příliš ovládacích prvků (desítka tlačítek na joypadu a on/off na konzoli ti asi zaměstnává dost).
            • To se nám panáček 3G rozepsal *15*, krom teda asi třech "úplně úžasných hlášek" typu pissard, tardovina a overrated ŠIT a přesného popisu své osoby ("prdeláč to zase nervově nezvládá a snaží se tu prosazovat svý hlášky z pomocný školy"), jsem se celou dobu nedozvěděl, které že to hry jsou tak skvělý na konzolích a které že se jim "nemůžou" rovnat na PC (i když předpokládám, že dle znalce výše jsou všechny PC hry odpad a všechny konzolovky skvělý (přesto, že jde ve většině případů o tytéž hry)) . Mimochodem, co myslíš, že je za hardware a software v pro tebe vytouženém Xone? *4*
            • O tom vobec nepochybujem, ze si das radsej COD like https://www.youtube.com/watch?v=8QuE36_hZuE , to zodpoveda tvojej mentalnej vybave ;-) No ved chvalim, ze si kupis dalsiu konzolu , kombinovane to sice stale nebude mat na pocet PC hier, ale aspon dohranie tych exkluzivit co vyjdu rocne nebude trvat 2 vikendy ale cele 4. Pustotu v exkluzivitach vyvazi nadherny pocet remasterov na kazdej z nich.
              No a nezabudni na silnu a exkluzivnu PS4 dark military jesen:
              https://www.youtube.com/watch?v=9A9VGtwkGwA
              https://www.youtube.com/watch?v=RThURXuIRAU
              https://www.youtube.com/watch?v=x7F5iLw9pwc
            • TheGGG
              prdeláč to zase nervově nezvládá a snaží se tu prosazovat svý hlášky z pomocný školy, tam asi kecy o hedšotech udělaj dojem, tady si za plebs. Plánuju eště nákup xone, to mi dohromady s PS4 dá tolik exklusivit, že si to pctardi ani neumí představit. To není jak hrát milion generických moba p2w her a na glitchstarteru zafinancovaných hopsaček. To se nedivím, že ti z toho měkne mozek. Asi jak PCtardům z hraní novýho batmana. No jo, dva titání v kmplu, govno v hlavě a na ps4 a xone žadný problém. Win
              Pro Mentala, radši si dám s chutí kampaň každýho CoDu, než hrát ty retlý braky ala Dota Bota. Enjoy your own sh!ts.
            • Keby som bol bez vkusu tak hram predsa COD :-) Aj ked teda "hram" a COD velmi nejdu dokopy.
            • del0
              Na PS4 máš na výběr akorát tak z remasterů ty kktko. Už fakt sklapni, nebo dostaneš headshot.
            • TheGGG
              naštěstí na konzoli máme na výběr, u pctardů jsou to jen p2w pissardí govna a "temné" brakové rádoby hororovky v source fail enginu. Běž si hrát tu hnusnou online střílečku od pissardu, to je přesně materiál pro dmnty bez vkusu jako ty
            • Veru tak, Blizzard hry su prilis malo farebne pre military deti, tie potrebuju poriadne konzolove temne a hlavne military exkluzivity:
              https://www.youtube.com/watch?v=qXp8T097vjc
              https://www.youtube.com/watch?v=JX0C8rso7e0
              https://www.youtube.com/watch?v=HxiLDtYbKj8
            • TheGGG
              pissardí tardoviny a overrated šitky od valve jsou ty totálně největší žumpy. To je fakt. To co píšeš ty jsou klasické kecy pctarda co ani konzoli nikdy neviděl. 1 konzolová exklusivita je víc jak celá pissard a valve žumpa produkce dohromady. Běž si radši do Boty koupit nějaký skin nasvalenýho růžovýho trpaslíka, to vy obrýlení nerdi bez vkusu milujete. PC patří do kanceláře, tam můžeš hrát office dle tvé logiky nejlepší pc exklusivitu, protože použiješš nejvíc tlačítek LoL.
    • TheGGG
      Většina lidi hraje bez problému, ti tři majitelé PC nikoho nezajímaj
      • Táhni na jih, tam patŕíš!!!!! Kdyby nebylo PC. Tak si tu hru ani nezahraješ ty ignorantskej blbečku :)
    • nebrec a kup si xbox :D *3*
      • Takze vlastne "kup si PC s mene funkcemi, nez ma regulerni PC"? Hmmmm.... Ne, dekuji. Mimochodem, doufam, ze tenhle prispevek pises na gamepadu, pokrytce. =D
    • Jazz
      Tady to někdo těžce rozdýchává. *1*
      • Uprime jsem cekal vsechno mozny ale to co nakonec prislo mi taky docela vyrazilo dech. Rekl bych ze to byl docela jasnej plivanec do tvari fanousku Batmana (na PC).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit