Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásný dobrý den možná budu vypadat jako blbec ale snažím se najít tu bonusovou misi k predátorovi Ghost Recon wildlands hraju to na PS4 a za Boha to nemůžu najít Předem děkuji za odpovědi a za pomoc krásný den
    • Jack1947
      Bylo to jen omezené a ted tam byl Splinter cell a ten taky skončil bylo to znovu možné získat když byl free weekend ale nevím no... asi už to nebude možné holt to chce trochu sledovat. Blbec nejsi jen holt méně informovaný no stane se.
  • Jack1947
    Po Predatorovy jsem si zkusil PVP a ted už mák odehrané necelých 5 hodin

    Beru to jako takový otevřenější Siege z třetí postavy, i když třeba většinou moc nezabiju díky třeba průzkumníkovy mám šanci pomoct týmu a zároven se bavit. Jo třeba jsou tam občas chvíly kdy zlikviduju poslední dva nepřátele ale to spíš vyjímečně on to dost kazí nevyrovnaný Matchmaking ale s tím se nedá nic dělat.
  • Eeee? Co dělá monstrum ze sci-fi unversa v military stealth akci? To je jako dát do Star Wars battlefront 2 Trumpa jako Sithského lorda...
  • ještě že tam nepridaly Kalouska :))) to by byl teprve nářez :))
  • Rejsek
    Škoda, že je to dočasné. Kvůli tomuhle bych oželel čekání na nejistý BR mod a koupil to :-/
  • Predator je ikona toho já můžu *14*
  • Wildlands nemám a od Ubi si asi nic v nejbližší době nekoupím, ale Predátora jsem už dlouho v žádné hře neviděl. Asi to bude po čase repetitivní, ale rád bych si ten mód s ním vyzkoušel :)
    Škoda, že za něj nejde hrát 1 versus ostatní. Snad za rok v dalším updatu.
    • Jack1947
      Nemáš to ale rád by sis to zahrál no ale nakonec je škoda že to nejede asymetricky a je to jen bot *12*
      • MartinStary
        Bot kterého není sranda dát nejsilnější puškou ve hře více než 10 ranami do hlavy a on má energetickým výstřelem instakill do 2 m v rádiusu od zásahu.
        Jinak Wildlands jsou super hrou npc na vyšší než normální úroveň obtížnosti obstojně taktizují podle škálování, ale opravdová sranda začíná až v coopu kdy se samozřejmě musí sejít dobrej tým.
        • Jack1947
          Vždyt jo si to někdy ted dám, snad ho tam ještě zastihnu ubisoft se ted nějak rozšoupl...
          • MartinStary
            jen rada po určitým množství poškození začne Predátor řvát jak divej, protože se naštve a začne pálit ze všech směrů ránu za ránou, v ten okamžik je dobrý najít si strom a běhat kolem něj vždy maš asi 1s od spozorování lejzrového zaměřovače Predatora na to abys našel kryt a mezi výstřeli trefil jeho.
            • Jack1947
              Po asi 20 ti pokusexch jsem ho dal on nebyl tak těžkej a ten ikonickej atomovej výbuch po sebedestrukci byl taky parádní *4*
  • BoB.2
    PVP mě hodně chytlo. *5*
    • Jack1947
      Jo to jsem zkusil no, když jsem nezemřel já tak beztak to někdo z týmu projel - nehledě že Matchmaking je podobně blbej jak u Siege ale zpracování zajímavý a třeba ještě to někdy dám *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit