Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 3,5 pul roku od kampane, where is that f... game?? :))

    jako doufam ze ks bublina uz definitevne splaskla,
  • Akorát jsem zvědav, jak se to bude prodávat v Americe a v západní Evropě, když je je nařkli z toho (článek na www.lovcisnu.cz), že tam nejsou žádní černoši. Aby to, chudáci, nemuseli celý předělat *5*
  • dobojováno ... tak teď ještě aby za ty peníze něco pořádného předvedli
  • mirekdusinojc
    Mimochodem na co si Dan Vávra kupoval tu full-frame zrcadlovku, když pak takhle důležitý moment vyfotí na nějakej mobilní s*áč?
  • gratulujím k uspěchu a doufam,že to dotahnou do konce
  • Neurážet primáty, prosím! *9*
    • Na primatech se casto dela vyzkum, to neni zadna hanba. Neboj, nikto nas tim neurazi. *4*
  • Hodor!
  • uprimna gratulace
    • na druhou stranu, vavra rikal ze to co doted vytvorili stalo milion dolaru, pak byli asi rok v uplnem minusu, takže mi to vychazi ze ted maji minus milion a hra vubec neni hotova
      • Ty jsi ještě hloupější než Jack *7*
        • a proto mam 2 vysoke školy a delam vedeckou práci
          • Vědeckou práci? No to by mne vážně zajímalo jakou *15*

            Základní matematika pro první stupeň základní školy. I pokud vezmeme čísla napsaná přímo výše...

            Mám prozatimní náklad 1 milion dolarů, na KS získám 1,1 milionu liber... tak i bez toho, abych chápal, že libra není stejná měna jako dolar, tak čistím odečtem vychází, že jsou v plusu.

            Navíc KS není hlavní zdroj peněz pro WH, protože jim to platí z větší části Bakala, který právě chtěl vidět, jestli to lidi zajímá, aby jim případně do kasičky přidal dalších pár zlatých kulatých. *3*
          • tak si udělej ještě jednu VŠ a pak se už ani sám nevychčiješ
          • fallanga
            A proto neumíš psát s diakritikou?
          • aplikovanej vyzkum na primatech, a v hlavni roli *5*
  • mirekdusinojc
    Ty jo, mají tam fakt dost žen. Zajímalo by mě, jestli jsou to hlavně manželky / přítelkyně a nebo ve WH opravdu pracují. Pokud to druhé, bylo by to vážně super :)
    • Keyz
      Ve FC říkali, že tam mají dost grafiček. Tedy asi tam pracují.
    • Jsou to nezletile hostesky na brigade.
  • Keyz
    Jsem zvědav na ten jejich e-shop. Údajně má být většina balíků stejná jako na KS.
    Tedy možnost získat fyzické odměny jako bednu kde bude nějaké rytí, minci, figurku a trička by mělo zůstat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit