Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já si nemůžu pomoct ale na mě tam těch QTE bylo moc. Doufám že jich ubude protože jinak to vypadá na dost dobrou hru :)
  • kubi-wan
    Hezký je to... ale přijde mi, že se kolem toho, jak ta hra bude "malou pavoučí revolucí", dělá velký haló na to, že je to nakonec vlastně dost hodně podobný prvnímu Amazing Spider-Manovi, kterej byl dle mýho velmi slušnej a velmi zábavnej.
  • Pro mě jednoznačně jeden z důvodů proč si pořídit PS4, ale pořád jsem skeptický. Je tam hodně scriptů a quick time eventů a ve videu se některý lidi na ulici ani nehejbou nebo v kancelářích vůbec nejsou (chápu, že mají čas do dalšího roku tohle všechno doladit). Hlavním tahákem je určitě originální standalone příběh, který nebude mít nic společnýho s filmama. Protože The Amazing Spider-man 1 od Beenoxu byl podle mě hodně dobrej právě kvůli tomu že se odehrával smyšleně po filmu. Dvojka i když od stejnýho studia dopadla katastrofálně, došlo k downgradu grafiky která byla v jedničce super a dokonce i na konzolích byla optimalizace horší...korunu tomu nasadilo násilný vložení dvou postav/bossu (Electro,Goblin) právě z druhýho filmu, který byli úplně trapný a celkově to vypadalo, že někdo dostal rozkaz je tam nacpat na poslední chvíli. Jediný + dvojky bylo to, že se pavučiny museli dotýkat budov.
  • Jack1947
    Pckáři budou mít třeba jednou Batmana :D a lepšího, než toho předchozího.

    Tohle by asi nebyl hlavní důvod koupě PS4 lol... i když to nevypadá nejhůř.
    • Sice to trvalo, ale po tom prvotním skandálu je Batman už docela dlouho úplně v pohodě hratelnej i na PC a je super.
  • Hm, tohle me muze minout.
  • Veliká škoda že je to exkluzivita pro PS4 :/
  • Může mi nějaký skalní fanda vysvětlit proč ve filmech a hrách má Spidy pokaždé jiný oblek? Přitom dle seriálu ho měl snad jen jednou ..
    • Nejsem skalní fanda, ale filmy/hry/seriál vycházejí z komiksů a tam kostýmů vystřídal hromadu. Některé se lišily jen vizuálně, jiné i funkčně.
      • Dík za info komiksy jsem bohužel nečelt.
  • Vidlec
    Tohle se mi z celé E3 líbilo úplně nejvíc :)
    • Luckiller
      asi tak. Arkham Knight šel do kytek ve vší hanbě a žádná jiná hra z prostředí pláštěnkářů na dohled není. Jen tam na můj v kus ukázali na konci moc nascénovaních QTE, ale to mají teď skoro všechny 3A Sonny hry a je to taky jeden z důvodů proč mi PS4 může být ukradená. *16*
    • Musim rict ze ac jsem nejdriv kroutil hlavou nad tim jaka vykradacka batmana to je tak po shlednuti celeho videa musim fakt uznat ze to je opravdu slusna prace.
      • Ve skutečnosti Batman vykrádá s tim combat systémem Spideyho 2 z PS2. Batman to díky moderní době už dotáhnul skoro k dokonalosti, takže to každej srovnává s ním i když nebyl první.
  • U mě stále vede Mirror's Edge. Jde to i bez snovacích bradavek. Teď je např. na GOG v akci za 3,69 EUR. Kdo koupí neprohloupí.
    • proč to srovnáváš s Mirror's Edge? Spiderman mi přijde spíš že se dá srovnávat s inFamous a Prototype
    • Pche, Mirror's Edge instatní emohnědka podle pravdy. Jedu tenhle komiks.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit