Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No s tou otevřeností světa to jinak nešlo. Ono to prostě z Novigradu na Skellidge je sakra daleko a takový svět si zatím žádná hra nemůže dovolit. Možná kdyby hra vyšla za 10 možná 15 let.
  • Moc hezky napsany clanek a musim naprosto souhlasit s obsahem.
  • Taková hezká polská omalovánka. Velice spatná hra. Ale jó nêco pro dêcka.
  • Je třeba vyzdvihnout výbornou optimalizaci. Moje GPU a CPU dosahuje pouze minimálních požadavků ale hraju na medium až high při cca 45 fps. Odehráno cca 5 hodin a není co vytknout, možná jen trochu zběsilý běh Geralta - ve stísněných prostorech se může špatně ovládat.
    • Mne stacilo vypnut Hairworks a znizit dohlad travy na high, frci krasne 50-60FPS
  • Včera jsem tomu dal dvacku v kuse a jsem nadšenej. Záměrně jsem doposud ignoroval všechna prohlášení a videa k W3 a jsem rád. Sliby jsem ignoroval a počkal si na hotovou hru a jsem nadšen. Zatím jediné, co bych vytkl je určitá nelogičnost a repetitivnost u dezertérů ve hře. Když to srovnám s první verzí Skyrimu, který ani nešel pro množství bugů dohrát v hlavní linii, tak za mě se s W3 nemůže srovnat a chyby, alespoň za sebe, musím řiťopišsky hledat. Občas nějaká dorazí (ve vzduchu visicí plaňka, apod.), ale nic, co by mě odrazovalo nebo rušilo při hraní.
    • Je ti jasný, že slovo "hnidopich" je odvozeno od hnid, neboli zárodků vší, nikoliv prdelee?
  • Paani fakt nudna hra..
  • Horst_Fuchs
    No vida, po vesničankách, šlapkách a městkých paničkách došlo i na nebohý vlky.
    Geralt je fakt prase. *12*
  • Jak je to s tím Witcherem 3 přes GOG? Jde už teď stáhnout ta hra (archivement?), pak nainstalovat a čekat na klíč? Pokud ano kde na GOGu najdu tu instalaci? Nainstaloval jsem si jak GOG Galaxy, tak GOG downloader a jsem tam registrovaný. A nevím jak dál. Děkuji
    • Otevři na webu knihovnu (Library, musíš najet myší na account a vyroluje menu, library je první položka), klikni na hru a nalevo máš odpočet a link na GOG Galaxy. Vedle linku je tlačítko MORE a pod ním položka GOG Downloader Links. Klikneš na ni a stáhneš instalační soubor. Nebo otevřeš GOG Galaxy když ho máš nainstalovanej a nainstaluješ hru skrze něj.

      Jestli chceš, můžeme takhle na dálku Zaklínače i hrát. Bude legrace. *7* Nejsem si totiž jistej, jestli jsi úplně zralej hrát hru samostatně, když ji nedokážeš samostatně nainstalovat. *1* (Nic ve zlém, ale tvoje potíže mne pobavily.)
  • Pls nevíte někdo, kde je problém. Chci nainstalovat W3 přes GOG a pořád mi to hlásí ,,Installation failed: Out of disk space,, přičemž mám volné 101 GB, tam kde zadávám cestu (disk G) pro GOG klienta :( díky, kdo má s GOG zkušenost. Už jsem napsal na podporu, ale kdo ví, kdy odpoví, už jsem myslel, že to začnu stahovat.
    • skontoluj si C-cko, mozno mas malo miesta tam. software potrebuju miesto aj tam
      • Na C: jsem měl ,,jen,, 17 GB volného, ale už mi napsali ze Supportu, že se omlouvají, že defaultně se to, aniž by se Vám to zeptalo nebo dalo volbu instaluje na C:, že to brzy opraví. Nejlepší je, že jsem šel spát v 1 hod se stáhnutýma 15 GB, dát jsem přerušit a dnes ráno chci pokračovat a ono to začíná od nuly, mě snad je*ne tohle. Ten GOG je nějaký nedoladěný *13*
      • Jestli má málo místa na systémovém disku, může a pravděpodobně bude mít problém s výkonem hry. Systémový disk by obecně neměl příliš zaplněný.
        • Hocaky disk by nemal byt zapratany, pretoze je potom pomaly. Odporuca sa aspon tretina miesta volneho. Staci si pozret benchmarky diskov, tak je krasne vidiet ako sa to ku koncu kapacity spomaluje. A SSDcka sice maju rychlost konstantnu, ale ak je tiez disk zapratany, nefunguje spravne TRIM a tym sa znizuje zivotnost.
    • Tak vyřešeno, možná se to někomu bude hodit, kdo nemá zkušenosti s GOG, jako já. Původní cesta instalace byla na C:, kde mi to vzápětí napsalo hlášku výše, tudíž jsem nemohl pokračovat. Pak jsem v Settings GOGu změnil cestu na tvrdo na disk G:, restartoval jsem klienta, ale nepomohlo to. Musel jsem z toho disku unnistalovat v GOG tu původní cestu na C: (kde se to ani neinstalovalo kvůli nedostatku místa), aby poté klient mohl akceptovat cestu novou na G:, kterou jsem na tvrdo v settings nastavil. mno :)
    • Myslíš Gog Galaxy? Já stáhnul standardní instalátor a hru nainstaloval v pohodě na disk s cca 80GB volného místa. Instaloval jsem ale z jiného disku a systém mám zase na jiném disku. *1* Taková diskotéka.
  • Thorar
    A: "Ale co je v životě nejlepší?" B: "Otevřená step, pádící kůň, sokol na předloktí, vítr ve vlasech." A: "Špatně! Miloši, co je v životě nejlepší?" Miloš: "Rozdrtit nepřítele, hnát ho před sebou a slyšet řev rasistů šikanujících trpaslíky a vzlykání znásilněných žen"
    • nightborne
      Mám intenzivní chuť se na to podívat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit