Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mam nahráno tak cca 1 hodku a vůbec té hře nerozumim (zatim) ale hlavní je že mě baví takže...!
  • Coze, takze aby to nebylo tak moc P2W, tak si zaplatite vlastne za to, ze vam nekdo silnejsi ten drop sebere? LOL, takze zaplatim nekomu vybaveni? LOL!
    • Jack1947
      Hlupáci mají smůlu?
  • Přijde mi velice zábavné, že tyto zombie survival hry se vyvýjí tak dlouho, že ten všudypřítomný zombie hype stihnul opadnout. Než to vydají nebude to hrát ani polovina těch, kteří se na to těšili (včetně mě).
    • Ale vydělané mít budou... A jak dlouho, si myslíš, že se vyvíjí ostatní hry?
  • JezboX
    Tenhle článek mě navnadil a znovu jsem po půl roce spustil DayZ a víte co? Strčte se H1N1 za klobouk.
  • Tyto hry jsou bohužel vhodné pouze pro lidi, kteří nemají život.
  • DAYZ je trapna a precenova hra, kdyby si neplatili PR a hrace at pisou recenze, tak po ich nestekne ani pes *15* *15* *15*
    • To je zajimavy nazor. Pokud vim mluvilo se o tom ze Bohemka na reklamu neutratila prakticky nic. Mas nejake jine zarucene zpravy ? Povidej, prehanej... *2*
  • Zaujímavá hra, ale prísľub budúceho prechodu na F2P ma dokonale odrádza *9*
  • Ahoj zvazuji co koupit, jestli RUST nebo todle, poradite nekdo prosim? Kde je lepsi crafting? Kde se sstrili lip? (realneji)? Diky moc
    • Diky moc kluci, zkusim ten Rust
    • XorxoxTalarius
      Zalezi co hledas, pokud mas rad logiku a crafting musi byt logicky a realisticky, nebo jestli je ti to jedno a nevadi ti poskladat ze tri klacku a sutru automatickou pusku.
    • v současné době jednoznačně Rust, docela to rozjeli a každým týdnem hru masírujou novým obsahem, který už má často dost vliv na gameplay .. Crafting je lepší asi v H1Z1 , boj je lepší v Rustu .. můžeš si vybrat co tě táhne víc na úkor toho druhého. Já bych se nerozhodoval dlouho :)
  • Tahle hra je tak zoufale neoriginální, až to bolí. Polovinu věcí zkopírovala z DayZ, druhou polovinu z Rust, a to všechno v hnusnější grafice. Navrch přidejte F2P model (který není úplně free to play, protože za Battle Royale stejně budete muset platit 7 USD měsíčně) a 20 dolarů za privilegium hrát alfa verzi a máme tu hru roku, wtz.
    • Ukáž mi prosím ťa niečo, kde je písané, že BR bude mať mesačný subsrcibe...
      • http://www.reddit.com/r/h1z1/comments/2zml5a/battle_royale_plan_monthly_passes_new_rewards
        • Battle royale je jenom herní mod.
    • Vsichni (nejen) zdejsi "odbornici" s nazorem "jak nekdo muze platit za F2P" by si mohli obcas uvedomit, ze za F2P hrac nakonec zaplati mnohonasobne vic, nez za normalni hru.
      • Proto je zarazejici, ze bych za testování hry která pak bude F2P mel dávat 20€ :)
        • Naopak. Pokud dostanes premiovy ucet se vsim vsudy, nakonec vydelas. Proto je zarazejici, ze lide tohle nechapou.
    • Tak zrovna DayZ a rust by meli o kopirovani drzet hubu. ;-)
    • Jack1947
      Berme to z té lepší stránky aspon to pojede pomalu každému... *4*
  • Pred 4 mesici sem se rozhodoval jestli koupit RUST nebo H1Z1 po shlednuti mnoha gameplay videy si dokazu predstavit co by me bavilo vic a vyhral RUST. mam nahrano již 100+hodin a porad me to baví takže toho nelituju a poté co sem hrál h1z1 u kámoše me to opravdu niccim moc nenadchlo dayz už mám a tohle se mi zdalo že je takova napodobenina proste jen ale dayz se mi stejne libilo vic. Takže za ty penize pro me H1Z1 je posledni v survival hrach :)
    • rust není špatnej ale odradilo mne že je tam videt nahym chlapum pindoury
      • Prasaak
        Páč každej správnej chlap má přeci vagínku.
        • mohli to nečím zakryt
          • Trošku ti pomůžu, říká se tomu oblečení a už tomu tam tak dávno je
          • PreidaQ
            Ale prosímtě, nějaký ten pohled na pořádnýho ptáka ještě žádnýho chlapa nezabil.
            • RedEagle
              Zabil v nom jedine tak heterosexuaitu :)))
        • Jack1947
          Max náš hlavní antisexista. *3*
          • vsak už tam davno videt nejsou je to cenzurovany :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit