Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A přesně kvůli odpadu jako BF Hardline se nehýbe gaming kupředu, ale zustává stát jako cikán s nohama v betonu.
    • kennyB
      Jo, teď jsi na to kápnul *7*
  • Tohle mě k Battlefieldu nějak nejde, loupeže, přestřelka s policií.
    Myslím si že kdo chce tenhle styl hrát tak ať se přesune na Payday2.
    Doufám že se zase EA vrátí k tradičním vojenským akcím jaké známe z předchozích dílů.
  • Jack1947
    Stáhnu sjedu kampan a smáznu, takováhle hra si nic jiného nezaslouží...
    • deridon
      rebel!
  • Já jen všechny inteligentní hráče prosím na kolenou: KUPUJTE TO!

    Ne, vážně. Kupujte to. Buďte prosím tak inteligentní debilové a v den vydání to kupte. Předobjednáno už snad všichni máte, ne? Protože to je snad samozřejmost. Jen ať takovéto herní skvosty vychází každý rok. Stojím o to. Opravdu.
  • Potom co xsté reycklování jedné hry selhalo, Dice se rozhodlo reskinovat BF4(3) a svést se na popularitě CS:GO
  • Docela by ma zaujimalo ci nazoaj je to len zhoda nahod - BF Hardline a situacia vo Fergusone alebo sa to dalo cakat. Teda to co sa deje vo Fergusone sa je asi zhoda nahod ale to ze sa skor alebo neskor ukaze silna militarizacia policie v amerike, docela by som sa divil keby o tom tvrocovia Hardlineu nevedeli. Ved casto sa teamy chvastaju ako pri tvorbe hry spolupracuju s vojkami, policajtami a podobne. A urcite pocas vyvoja, aj v ramci vyskumu pri produkcii doslo prave aj na tuto otazku. Kam idu armadne prebytky po stiahnuti z Iraku a dalsich oblasti, atd.
    • Mato1987
      až príliš konzumuješ bulvárne média, odporúčam obmedziť príjem bulvárnych žvástov z televízie a tlače.
  • Battlefield je jednou z mých jednoznačně nejoblíbenějších herních sérií a vracím se k ní každý rok minimálně jednou. Je skutečně neuvěřitelná škoda, kam se nyní ubírá. Jsem rád, že i Vy ostatní zde na webu vidíte, že tohle prostě není dobře.

    Ludvík Trečko
    • prosim te tohle nejsou novinky.cz, aby ses tu podepisoval.
  • RangerCZ
    https://www.youtube.com/watch?v=BIFro6mU9Cw
  • Mato1987
    Beta bola zo začiatku celkom sranda, ale po chvílke to omrzelo. Prečo sa to ale volá battlefield a prečo majú policajti rotačné guľomety a rpg to je mi tiež záhadou, no a hlavne ten survivalist gadget, ktorý slúži na oživenie seba samého po tom čo vás niekto zastrelí, tak to je ako čerešnička na torte tohto 60 eurového reskinovaného battlefieldu 4.
    pre mňa stále ostáva bf1942 aj napriek všetkým chybám ktoré mal neprekonaný, tesne za ním je bf2. Bf4 a bf3 sú dokopy horšie hry ako bf2142
    • Policajti v USA meli rotacni kulomety uz pred 100 lety a nevidim duvod, proc by nemohli mit i rpg.
      • Zajímavé, sice mám titul z amerických studií, ale o tom, že by Americká policie měla rotační kulomet před 100 lety jsem ještě neslyšel. A tady rovnou pán tvrdí, že jich mělo víc, což si sotva mohla dovolit pár armád v té době. Zdroj by nebyl?
        • Možná myslel ty "policejní" akce, co se děli v oblasti Mexika, kde k nasazení kulometů docházelo.
          • *děly.. trapná chyba
        • Tak ak by sme za ako prvy rotacny gulomet povazovali Gatling gun, tak teoreticky nejaky "serif" mohol mat vypomoc od armady ktora ich zopar mala. A kedze prve Gatlingy boli uz v 1862 tak je to cez 100 rokov, ale aj tak by som ho nebral az tak vazne. Asi pozera moc westernov :-)
        • Mato1987
          jeho zdrojom sú pravdepodobne filmy od semitských producentov z holého údu.
      • pretoze bezne zatknuty obcania USA z vecsinou nizsich prijmovych skupin, ci uz za ukradnutie koly v potravinach alebo za odvravanie pri cestnej kontrole maju maximalne rucnu zbran (co samozrejme neznizuje ich nebezpecnost) ale bezne nejdu ukradnut tu kolu v tanku alebo obrnenom transporteri.
        Aj ked teda obcas by sa to asi aj hodilo
        https://www.youtube.com/watch?v=qlZh9-NQEyI
        https://www.youtube.com/watch?v=AcuNNz-xdbw
  • deathfish
    Brutální Off-topic:

    Podpořte petici na novou Commandos hru, tak jak jsme jej měli rádi *4*

    ZDE - Commandos 4 petice
    • Mato1987
      už som podpísal :) commandos je pre mňa srdcovou záležitosťou, aj keď pochybujem, že niečo vznikne kedže pôvodné štúdio bolo už dávnejšie zčasti zrušené.
      • deathfish
        Jo bylo by to super, klasicky Commandos z pohledu z vrchu a vše na co jsme byli zvykli. Lito mi bylo i toho, že Commandos 3 už nešel hrat v coopu s kamaradem a projet tak celou kampaň *9* bylo by to fajn no
        • Mato1987
          tak tak, commandos 2 bola perfektnou hrou pre fanúšikov žánru, koľko tomu je 10 či 15 rokov keď hra vyšla? Dnes sa hry tohto typu už ani nerobia. Pre mňa osobne sú commandos behind enemy lines, datadisk beyond the call of duty a commandos 2 men of courage hry niečo ako modlou. Ešte dnes po toľkých rokoch si pamätám demoverziu commandos 1, ktorú som ako malý hral do nekonečna :)
          Nechcem sa chvastať, ale neviem koľko ľudí sa môže popýšiť s originálnou kópiou prvých commandos :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit