Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PLuto.petr
    No nevím, i když se na čtvrtý díl těším, oznámené informace ani "inovace" mě teda vůbec nenavnadily. Spíš naopak :(
  • Přesto se v demoverzi ukázal prvek, který odlišuje Black Mirror od předchůdců – ovládání. Zapomeňte na point-and-click. Vzhledem k plánovanému vydání hry i na konzolích muselo klasické ovládání myší ustoupit gamepadu. https://www.youtube.com/watch?v=umDr0mPuyQc
    • bleeeeee *12*
  • jindra.veliky
    proc se furt preklada nazev tehle serie a ostatnich ne? a kdyz uz se teda preklada tak proc ne i podtitul?
  • Bez CZ dabingu nebrat.
  • MikeiXX
    Cítím obrovský průser, bohužel. *9*
    • Tak si vyměň plínu..
      • MikeiXX
        https://media.giphy.com/media/26gsaLkUSO6uNiXsc/giphy.gif
  • Pouze jeden obrazek ingame? A neni to malo Antone Pavlovici ? *7*
    Zlate casy adventury mely kdyz dokazaly nabidnout sice stacionarni, ale mnohem kvalitnejsi grafiku scen nez 3d hry. Byly pusobivejsi a atmosferictejsi. Jak je kvalitou zacaly 3d hry dotahovat, hracska zakladna adventur se zacala rapidne zmensovat, klesat vydelecnost, tj min penez na vyvoj dalsich. V soucasnosti je technicky kvalitne zpracovanych adventur jak safranu a je to celkem skoda. Ten jediny obrazek naznacuje ze Posel Smrti se mezi ne pravdepodobne nezaradi. Tak snad pribeh bude stat za to a potesi alespon ortodoxni adventurni hrace. *3*
  • Už se těším, jednička je moje srdcovka a ačkoliv 2,3 nebyly tak dobré, tak jsem se u nich přesto skvěle bavil. Škoda jen té lokalizace, zrovna u adventury by mohli být aspoň ty titulky
  • Takže prozatím není oznámena oficiální lokalizace? S dabingem nepočítám, ale alespoň titulky mohli z úcty k předchůdcům do hry začlenit. Vždyť Posel smrti má u českých hráčů velké jméno.
  • Posel smrti měl vždycky povedeny cz dabing.
  • Hlavne ze nejsou ani ty blby tituky... to je fakt trapny
    • možná už by bylo na čase se naučit anglicky
      • jak originalni veta.. ve hre jsou samozrejme jako v kazdem jinem jazyce zvastni slovicka nazvy ktery ti fakt nic nereknou...a nevyzni to jako v nasem krasnem jazyku
      • Llour
        Spousta lidí je schopna rozumět filmu a hrám bez titulků nebo překladu. Ale pokud nejsi opravdu velký talent, nikdy si to neužiješ tak, jako v rodném jazyku. A to už vůbec nemluvím o knihách...
        • Oni to ale nedelaji pro Vas, delaji to pro globalni trh. Vy jim nevydelate ani na chleba, takze se proberte, ceska republika uz existuje jenom formalne. Ve skutecnosti je to tu vsechno rozprodane.

          Cestina uz je dneska uplne k nicemu, zapomente na ni a komunikujte v EN, minimalne v Praze uz se ani jinak nedomluvite. Do kohokoliv dloubnete, mluvi na Vas Anglicky, jen si to zkuste.
          • Paulcz
            Sráááát na globální trh :)
          • Llour
            České titulky se pořád u určitých titulů vyplatí. U této hry patrně ne. A v Praze se mluví česky. To, že na pár turisticky exponovaných místech slyšíš angličtinu nic není. Karlův most a katedrála nerovná se Praha.
            • No, kousek od Vas uz pronajima byt clovek, kterej umi rusky https://www.airbnb.cz/rooms/12529590?location=Za%20Zelenou%20li%C5%A1kou%2C%20Kr%C4%8D%2C%20140%2000%20Praha%20Praha%204%2C%20Czechia&s=6yui1f4I#host-profile
            • Tvl Praha 4 neni balkán ten začína až za Zličínem! Dokonce tu máme v baráku krásna česká jména, jako třeba Kadrnožkovi, ale třeba je paní celym jménem Taťjana Ivanovna Kadrnožková, co já vim
            • Rikal jsem v praze a ne na balkane *4*
            • Tje divný u nás na 4 máme na zvoncích u činžáků samý český jména ani mě na chodbě nezdravěj zdravstvuj tavaryšč dokonce ani ten bordel ve vchodu nemáme, ale třeba se ty rusáci jen dobře maskujou *1*
            • Klasika, clovek rekne ze je to tu jak v Barcelone a lidi, co bydlej nekde na Zlicine hned vytahujou Kampu.
              Projdi se nekde na 2ce, nebo na 3ce a zkus se s lidma bavit cesky.
              Kdyz zadam svoji adresu do airbnb, vyjede mi v nabidce tolik bytu, ze kdyz se nad tim zamyslim, tak je tam zhruba 10% vseho bydleni co je kolem. Po rozkliklani zjistim, ze 50% z toho vlastni Rusaci a z te druhe pulky maj tak 20% lidi jmenujici se jako John, George atd...

              Takze proto uz tu cecha nepotkas. Vinohrady to samy. A to nepocitam ze v kazdym vchode je aspon jeden bordel, ktery vlastnej taky Rusaci.
            • Kdy jsi byl naposled na Zizkove? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit