zavřít
...

Dojmy z hraní Darkest Dungeon - roguelike hry pro vytrvalce

Být či nebýt? To je o co tu kráčí! Nad touto otázkou ale nemají hrdinové Darkest Dungeon čas meditovat. Navzdory tomu, že jejich bezpečný přístav se v souladu se Shakespearovou hrou, odkud zmíněná replika pochází, jmenuje Hamlet, jsou jejich existenciální otázky daleko jednoduššího ražení. Jak sejmout...

Novější 1 2 Starší

• pan.chytry tiscali.cz
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Pozor SPOILER ohledne nepratel a taktiky ve hre.....
    Jako hra se mi libi, paril jsem jak divej po koupi, krasna grafika, pribeh, herni principy. Problem trochu nastal kdyz jsem si vypiplal nejak druzinku a sel jsem na Babu Jagu (ta s kotlem). Jako do te doby jsem daval dungeony jednim dechem hrdinove suvereni a u baby? Kazdeho mi uvarila a vsechny pobila :-) Problem je, ze se na ni muze tusim jen do levelu 2 na 3 levelu uz to nepusti do jejiho dungeonu hrdiny a tak mi prijde nemozne ji porazit. Nicmene jsem vydrzel a vratil se nyni ke hre... parim si dal a jdu dat dalsiho bosse - takovej s mucicim prknem na rukou a s vocima v ruce s tremi prekazkami pred nim. Zase jsem na nej nemohl s vypiplanyma hrdinama lvl 3, ale jen lvl2. Dungeon projdu celkem v pohode, ale on stoji uplne vzadu, retezem nemohu pritahnout, a nez se k nemu pres prekazky probiju tak na me parkrat hodi sutry se shora (uberou 22 zivotu coz se rovna prakticky smrti hrdiny) a jsem ko. Takze obtiznost bosu mi prijde dost velka... jaky je vas nazor?
    18.1.2016

reagovat

• n (anonym)
      1 souhlasí, 0 nesouhlasí
      nevim jak je to ted, ale tak pred rokem nedelal neprekonatelnej problem zadnej boss, pri dobre sestaveny parte... pochopitelne me kolikrat napoprvy svacli, kdyz to zakempila treba za tim kotlem a ja mel samy melee zabijaky *5*, na yagu to chce holt hrdiny s velkym dosahem, celkem vklidu na ni stacila healerka + bounty hunter + bounty hunter + hyperionka

ten level cap bludist byl ale docela otravnej, defacto clovek musel mit dulezity povolani na nekolika urovnich ve vice kusech, aby byl pripravenej na vse, na druhou stranu s vyssim levelem by ty slabsi bosse clovek rozmaznul jak rozslaply sekrement *1*
      19.1.2016

reagovat

• xXx (anonym)
    1 souhlasí, 6 nesouhlasí
    Vetsina lidi se do te posledni lokace ani nedostane, pokud je to jedina vec kterou pridaji do releasu tak je to o nicem.
    16.1.2016

reagovat

• anonym (anonym)
    8 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Autori majú pripravení na release aj vydanie veľkého updateu, v ktorom bude celý endgame (vlastne hlavný darkest dungeon), takže hodnotiť hru bez jeho vyskúšania a hlavne zdolania je ako keď ti frajerka len vajcia poškrábe na miesto blowjobu. Ale ako preview fajn.
    16.1.2016

reagovat

• AB (anonym)
    4 souhlasí, 9 nesouhlasí
    Ta hra mohla být dobrá. Blbé je, že už vychází hodně dlouho a kdo jí zkusil, tak už nemá důvod se k ní vracet. Kdyby jí vydali najednou, tak by to bylo fajn.
    16.1.2016

reagovat

• madPav3L (inkognito)
      19 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Tak je to teď ale skoro se vším, každá hra je teď early access a kdo je blbej a ty hry hraje, místo toho aby si počkal na plné vydání, je to jen jeho problém a ochuzuje se tak o zážitek z plné hry sám...
      16.1.2016 upraveno v 13:30

reagovat

• n (anonym)
        2 souhlasí, 0 nesouhlasí
        ja si to zahral do ty urovne 6 asi pred rokem a nebojim se, ze by me to finalni nebavilo stejne, co jsem tak cetl bude tam vic class, bude tam vic bossu, bude tam snad i nejaka zapletka...

pokud to bude vybalancovany, na ruzny bossaky bude potreba mit ruzne sestaveny tymy a bude to mit konec, nemuze to bejt spatny
        16.1.2016

reagovat

• pan.chytry tiscali.cz
        0 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Nesouhlasim, ja jsem si hru zaparil a diky early accessu uz snad pred rokem??? Kdyby nebyl early access, tak bych nemohl hrat. Hra se mi libila, ale na me na zacatku hodne moc obtizna a po 10ti hodinach pareni spise obtizna. Napad hry skvely jen me vadi nahodne generovani...
        16.1.2016

reagovat

• Hnisavec tiscali.cz
    1 souhlasí, 26 nesouhlasí
    Jediny dobre urobeny rogue like zazitok bol Rogue Legacy....toto je len reletitivna radoby hc generovana zalezitost akych sa vyrojili stovky lebo je to najlahsia cesta ako urobit hru a hc frci teraz....
    16.1.2016

reagovat

• n (anonym)
    0 souhlasí, 8 nesouhlasí
    repetetivni portovana grindovavacka s inicialy dd vysla nedavno, tohle dd si jeste krome testovani v ramci ea ani nemoh hrat, ty rozumbrado *5*
    16.1.2016

reagovat

• Izmæl (inkognito)
    7 souhlasí, 16 nesouhlasí
    Repetitivní nuda s rádoby hc obtížnosti.
    16.1.2016

reagovat

• luft (anonym)
      8 souhlasí, 0 nesouhlasí
      No to vžádném případě, ...zábavné i jen sledovat na YT. Výborná hra, čekám jen na vydání.
      16.1.2016

reagovat

• Mental1947 (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Letos ma vyjít i na ps4 a PSV :)
    15.1.2016

reagovat

• Anonym (anonym)
    11 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Bylo by super, kdyby vyšla na mobily.
    15.1.2016

reagovat

• Chim tiscali.cz
    7 souhlasí, 11 nesouhlasí
    Možná letošní hra roku.
    15.1.2016

reagovat

Novější 1 2 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.162.241.40.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.