Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pozor SPOILER ohledne nepratel a taktiky ve hre.....
    Jako hra se mi libi, paril jsem jak divej po koupi, krasna grafika, pribeh, herni principy. Problem trochu nastal kdyz jsem si vypiplal nejak druzinku a sel jsem na Babu Jagu (ta s kotlem). Jako do te doby jsem daval dungeony jednim dechem hrdinove suvereni a u baby? Kazdeho mi uvarila a vsechny pobila :-) Problem je, ze se na ni muze tusim jen do levelu 2 na 3 levelu uz to nepusti do jejiho dungeonu hrdiny a tak mi prijde nemozne ji porazit. Nicmene jsem vydrzel a vratil se nyni ke hre... parim si dal a jdu dat dalsiho bosse - takovej s mucicim prknem na rukou a s vocima v ruce s tremi prekazkami pred nim. Zase jsem na nej nemohl s vypiplanyma hrdinama lvl 3, ale jen lvl2. Dungeon projdu celkem v pohode, ale on stoji uplne vzadu, retezem nemohu pritahnout, a nez se k nemu pres prekazky probiju tak na me parkrat hodi sutry se shora (uberou 22 zivotu coz se rovna prakticky smrti hrdiny) a jsem ko. Takze obtiznost bosu mi prijde dost velka... jaky je vas nazor?
    • nevim jak je to ted, ale tak pred rokem nedelal neprekonatelnej problem zadnej boss, pri dobre sestaveny parte... pochopitelne me kolikrat napoprvy svacli, kdyz to zakempila treba za tim kotlem a ja mel samy melee zabijaky *5*, na yagu to chce holt hrdiny s velkym dosahem, celkem vklidu na ni stacila healerka + bounty hunter + bounty hunter + hyperionka

      ten level cap bludist byl ale docela otravnej, defacto clovek musel mit dulezity povolani na nekolika urovnich ve vice kusech, aby byl pripravenej na vse, na druhou stranu s vyssim levelem by ty slabsi bosse clovek rozmaznul jak rozslaply sekrement *1*
  • Vetsina lidi se do te posledni lokace ani nedostane, pokud je to jedina vec kterou pridaji do releasu tak je to o nicem.
  • Autori majú pripravení na release aj vydanie veľkého updateu, v ktorom bude celý endgame (vlastne hlavný darkest dungeon), takže hodnotiť hru bez jeho vyskúšania a hlavne zdolania je ako keď ti frajerka len vajcia poškrábe na miesto blowjobu. Ale ako preview fajn.
  • Ta hra mohla být dobrá. Blbé je, že už vychází hodně dlouho a kdo jí zkusil, tak už nemá důvod se k ní vracet. Kdyby jí vydali najednou, tak by to bylo fajn.
    • Tak je to teď ale skoro se vším, každá hra je teď early access a kdo je blbej a ty hry hraje, místo toho aby si počkal na plné vydání, je to jen jeho problém a ochuzuje se tak o zážitek z plné hry sám...
      • Nesouhlasim, ja jsem si hru zaparil a diky early accessu uz snad pred rokem??? Kdyby nebyl early access, tak bych nemohl hrat. Hra se mi libila, ale na me na zacatku hodne moc obtizna a po 10ti hodinach pareni spise obtizna. Napad hry skvely jen me vadi nahodne generovani...
      • ja si to zahral do ty urovne 6 asi pred rokem a nebojim se, ze by me to finalni nebavilo stejne, co jsem tak cetl bude tam vic class, bude tam vic bossu, bude tam snad i nejaka zapletka...

        pokud to bude vybalancovany, na ruzny bossaky bude potreba mit ruzne sestaveny tymy a bude to mit konec, nemuze to bejt spatny
  • Hnisavec
    Jediny dobre urobeny rogue like zazitok bol Rogue Legacy....toto je len reletitivna radoby hc generovana zalezitost akych sa vyrojili stovky lebo je to najlahsia cesta ako urobit hru a hc frci teraz....
  • repetetivni portovana grindovavacka s inicialy dd vysla nedavno, tohle dd si jeste krome testovani v ramci ea ani nemoh hrat, ty rozumbrado *5*
  • Repetitivní nuda s rádoby hc obtížnosti.
    • No to vžádném případě, ...zábavné i jen sledovat na YT. Výborná hra, čekám jen na vydání.
  • Letos ma vyjít i na ps4 a PSV :)
  • Bylo by super, kdyby vyšla na mobily.
  • Chim
    Možná letošní hra roku.
    • BoB.2
      A v češtině *14*
      • Tak skvělý dabing a ty to chceš sprznit češtinou, prosím tě nebuť vůl, prosím tě.
      • Kde jsi přišel nato, že hra je v češtině.
        • Chim
          Myslím, že nekecá. Taky jsem to už někde četl, že by měla být čeština.

          EDIT: http://www.darkestdungeon.com/localization-plans-for-darkest-dungeon/
          • Na stránkách prekladyher.eu na češtině makali a pak oznamili, ze hra vyjde v češtině přímo od tvůrců
          • BoB.2
            Co se týče češtin do her nekecám nikdy.
        • Bude v češtině mimo jiných jazyků.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit