Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Docela nářez ale ještě na to mít komp=-)
  • Hm.. pěkně nahrané, nebude to fungovat si myslím..
  • TheGGG
    future soldier byl nekompromisní zážitek a advanced warfighter 1 a 2 (TPS verze pro konzole) byly taky docela dobrý. Toto vypadá taky jako pořádnej mazec, rozhodně kupuju, dejte mi hru, tady máte prachy.
    • FS nejslabší díl
      • TheGGG
        eště že to mám od ementála potvrzený. Jen další důkaz toho, jak to byla skvělá hra.
  • No ja sem este hral originalni ghost recon a jeho rozsireni a pozdeji ghost recon: advanced warfighter1+2

    Ztratili me s future soldier, no a tady si me asi neziskaj zpet... jako vypada to skvele, ale uz to proste neni takovej ten swat3 gameplay ... proste dalsi hra ktera si mysli ze je film =C
    • Mluvíš mi z duše. GR: Advanced Warfighter 1+2 byly vynikající, ale určitě ne pro každýho, protože to bylo prostě HC hraní. Dvě kulky = smrt. Blbě vykouknout z pozarohu = smrt. Taktika a posouvání vlastních "botů" jak tu někdo psal, bylo prostě parádní. A ne jednou mě ti "boti zachránili prd3l. Prostě excelentní takticko - akční jízda. No jak to udělali z třetí osoby, tak pro mě utrum. Nechápu, proč mám před sevou panáka, když při zamíření je to stejně z první osoby. Nesmysl... A je to škoda. Future Soldier jsem kvůli tomu nekoupil a ani tohle se na mým disku neobjeví, škoda..
      • tak to jsi asi nehrál jedničku protože AW byl hodne slaby odvar. male squady, repetitivní mapy, a opravte mne ale myslím že se ani nešlo prepínat mezi vojáky
        • Ten první díl jsem nehrál, to je pravda. V AW nešlo přepímat mezi vojáky, jen se dívat jejich kamerou a pozorovat úhly a situaci. Rozhodně tyhle dva díly mám strašně rád a nabídly mi opravdovou výzvu a zážitek.
  • Několik slov: Metal Gear Solid: Phantom Pain. Bude to asi tak 1000x lepší než tohle.
  • Zní to podobně jako staří Mercenaries ... hru podobného typu docela dlouho hledám.
  • Nechci bejt štoural, ale odehrává se to v Bolivii :-)
    • Ronox
      Šťoural by tam našel více chybiček. On už Jakub dokázal v těch E3 vlozích, že si nedělá moc dobře "domácí úkoly" viz například tvrzení, že Battleborn jsou Borderlands. Třeba se jen potřebuje do toho víc dostat.
      • kovar.jakub
        Za Bolívii se omlouvám, měl jsem ji v poznámkách a zjevně se přeslechl při prezentaci.

        Jinak si ale stojím za tím, že minimálně v tom COOP módu je Battleborn klonem Borderlands, hraje se to a vypadá to úplně stejně.
        • Sr_Lobo
          Počkej neřikej mi že ten coop se jeví až tak zběsile a nepřehledně jako je to v Borderlands ?! *8*
          • kovar.jakub
            Mně to přijde jako ještě větší bordel, upřímně.
            • Sr_Lobo
              Ok díky za info každopádně. Stejně nemá cenu soudit předčasně, imho je ještě dost brzo.
  • tohle už s puvodnim ghost reconem nema nic společneho, to byla super takticka hra
  • Lukyz
    Mě zajímá pouze jediná věc - jak se to bude hrát jako singleplayer.

    Ani nedokážu odhadnout jaká je pravděpodobnost, že bychom se 4 kámoši trefili do chvíle, kdy budeme mít všichni čas a chuť si zahrát GR a jak takový hraní vypadá s "random" lidma ví snad každý *1*
    • Asi tak.
      Pro mě bude zásadní jak moc budou pitomý boti "partáci" které budu vláčet sebou. Jestli budou suplovat kouli na kotníku pak bude problém. Já např. zásadně nelétám ( to ve FC4 se fakt počítat nedá) a pokud nebude létat AI tak počítám že se dost naběháme. Každopádně zážitek který popsal autor je při sólo hraní prakticky nemožný, stejně tak s 99% public spoluhráčů. Pokud budou herní mechanizmy zásadně stavět na coopu, v jednom by to nakonec mohlo být naprosto o ničem. No uvidíme řekl slepý.
      Na druhou stranu mě potěšilo že v prezentaci nelezli na žádnou rozhlasovou věž ani nelovili žádné zvíře aby si udělali sumku na zásobníky. *2*
      • Jack1947
        Ten poslední odstavec... uhm... to bych pak pomalu přeskočil... tuhle hru i když počítám že to bude online - hlavně nebo boti? těm moc nevěřím. Poslední stravitelní boti byli v BF2/Vietnam ( vietnam snad ani boti nebyli hehe)...
    • Jack1947
      Random se dají hrát střílečky, s vypětím sil moba hry, možná závodní hry... ale ehm no takováhle hra? hmm, přemýšlím... to by bylo docela bolestivé hlavně jde o to že mně to ani neláká moc na sp část i když to bude takové odměřenější sandbox gta/jc něco na ten způsob mohlo byt o být otevřené jako Soccom... nevím uvidíme škoda že to je Ubisoft a ty už pomalu kazíi svou druhou "nadějnou" značku...

      Víc Online her, prosím... budoucnost je v Early aces a onlajn... *7* *3*
      • Za sebe bych řekl více coop her (non-MMOxxx), respektive byl bych rád za jakékoli po vzoru Borderlands, War in the North atd., prostě cokoli akčního, kde půjde hrát klasická singl kampaň.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit