Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asharak
    Že by po dlouhé době hra s pořádným datapackem(diskem)? Super, nechat to v BL2 kabátku a přidat nový obsah, co víc si přát *14* Nejlepší FPS-A-RPG <3 Hlavně ať je ještě rozsáhlejší než dvojka a dlc.
  • uz vidim tech 50 DLC jak u borderlands 2,to si opravdu muze koupit jen magor...
    • Asharak
      Když to za to stojí proč ne *2*
  • Nechápu, v čem tady máte problém. Když lidi dokážou každý rok kupovat Call of Duty, proč ne hru, která je sice podobná, ale nabídne další !!!stovky!!! hodin.
  • Co jsem koukal okopírovaná dvojka s novými postavami,dějem,prostředím a SNAD nepřáteli. Doufal jsem v převedení badass ranku z dvojky ale nepředpokládam že se tak stane.
    Vidím to na další hru,kterou projdete 3x za každou postavu a během toho vás zahltí desítkou DLC. I tak je pro mě Borderlands žánrem který nemá konkurenci (bohužel) ...
  • Keyz
    Blbé, že to je hlavně MP. Sólo to není taková sranda hrát to samé dokola a 3x procházet příběh aby měl člověk dovednosti které chce.
    To tam ani nemusel být příběh, když to je rubanice jako Diablo a jde hlavně o přěměty.
    • Já to hrál pouze sám a bavil jsem ohromně!
  • sugyn
    Ja toho robota z nejakych mne neznamych duvodu, vysostne nesnasim.
    Na hru se tesim, uz visi na steamu v sekci library.
    • Wub wub wub wub wub wub... *3*
    • Krescz
      nejsi jediny *1* viz. quest claptrap's birthday bash
  • Krescz
    uz se nemuzu dockat na epicke intro s badass pisnickou :D jeste ted si nekdy pustim Aint no rest for the wicked
    • ja rád i intro song ze dvojky :)
      • Ja najradsej outro song z jednicky
  • DOJENÍ... pak to ježtě vijde na next gen...
    • "ježtě vijde"
    • Dojení = šušně. A šušně pochází od blbců, kteří tyto reskiny neustále kupují.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit