Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je nostalgie, v MP promodu jsem musel nahrát aspoň 1000 hodin... SP jsem zdolal na veterána, i když to byla čirá flustrace, ale tenkrát mě to bavilo. Achjo asi sem starej, střílečky už prakticky nehraju, aspoň žádný nový, ale stejně by mě zajímalo, jestli autor trochu nepřehání, když říká, jak by hru neměl soudit dle dnešních měřítek atd., to mi chcete vážně tvrdit, že se žánr FPS o tolik posunul? Vždyť tohle byla naprostá špica ve vyprávění příběhu. A je to "jen" 9 let.
    Tu misi v černobylu bych si zahrál hned, koneckonců já tu hru mám pořád na disku, aktualizovanou, s funkčnim punkbusterem, ale je to spíš takovej relikt, kterýho se nechci vzdát *13* .
  • Skvělé vzpomínky. SP mě nějak nebral, ale u mulťáku jsem trávil snad stovky hodin. Parádní atmosféra byla hlavně u Search a destroy. Na některých serverech byli skoro pořád ti stejní hráči, všichni už se "znali" a respektovali se, alespoň většinou. Hlavně lidi z SK, CZ, PL, IT, GER. Anebo také tenkrát na GameParku to byly zlaté časy, ale pak to tam šlo nějak do kopru. Nej mapy: Crash, Broadcast, Backlot, Strike. Ježiši já to snad jdu instalovat.
  • Jack1947
    Zábava jo ale ne takhle bud samostatmná hra nebo at si to strčí do řitáku! *11*
  • Mam to predobjednano tesim se ale zaroven i na IW
  • Sithard
    Kdyz od toho odlepi to novy CoD a daj to za 30 ecek tak beru vsema deseti.
    • bukrr
      Když u toho nechají to nové COD a dají cenovku 30 euro, beru a to ještě s mírným váháním
  • Mám původní Cod4, ale toto bych si za nějakou rozumnou částku klidně a rád pořídil. *13*
  • hm, jako dobrý, ale u mě stále vede COD1 (s datadiskem) páč to má tu WW2 atmosféru. MW už byla jen fikce, sice zábavná ale už slabší.
  • Skoda,ze to prodavaj jen v tom bundlu ... bylo by hezky videt, jak remaster drti novinku v prodejich ... ale ono se to stejne casem ukaze v cislech online hracu ... kazdopadne remaster neni o kampani, chtelo by to neco vic o MP a jak moc si veme z promodu.
  • Uz se nemuzu dockat ☺ nahral sem tisice hodin mp. Dneska se v cod uz ztracim, vlastnim vsechny na steamu ale ty mapy a hratelnost
  • Prý "grafické orgie" *15* Už jsem tu jednou psal, že to vypadá hůř jak 5 let starej Battlefield 3 a obrázky mě v tomto názoru jen utvrzují.

    Kdyby to byl aspoň úplně nový díl... ale u remasteru, kdy to může lákat jen grafikou...
    • cmd42
      tiez pozeram :D...a ked uz je to remaster tak som cakal aspon nejake hires textury...alebo to video je z konzoly ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit