Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Východoevropskej bullshit… teda,.. jako,.. jedna paní povídala!
    • Mart9
      To by mě zajímalo, kde žiješ *2*
    • jamar28
      Hra ale vzniká v ČR, ne ve východní Evropě. *3*
    • Budes jeste dlouho brecet? Mohli by ti tady udelat sbirku na kapesnicky, kdyz to tak prozivas...
  • No, a kdyby Páťa nebyl taková "vlezdoprdelka" a nehlásil vše kapitánovi, možná by došlo i na ten souboj :-)
  • Tak už se tam smí bojovat z koně?
  • Mart9
    Nepochybuji o tom, že to bude fantastická hra. Hlavně to různorodé řešení propletených questů zní skvěle.
    • tohle byl kdysi v rpg standard
      • Ne uplně, ve starejch rpg jsi sice měl víc možností jak ty questy řešit, ale když si během toho něco pod*lal, už třeba často nešly dohrát. Tady, jestli jsem to dobře pochopil, můžeš quest failnout ale hra běží dál a umožní ti náhradní řešení
        • Coz fungovalo uz pred 20+ lety v kazdy normalni hre. V nekterych si klidne moh i zabit zadavatele qstu. Nicemu to nevadilo. Proste si qst bud nedostal, a tim padem neco neziskal, nebo ti ho zadal nekdo jinej. Mohlo se ti klidne stat, ze ti pak pribuznej zadal ukol najit tu svinu, co mu sejmula fotra.
          • To popisuješ quest z jake hry?
    • "zní skvěle" zní skvěle, teď jen jak se to bude hrát
      • Mart9
        No pozor, to právě nejsou žádné sliby. Skvěle už zní ty ohlasy na to.
      • skvěle? *4*
  • nevím kdo jim delá ty trailery ale trailer by mel zakrýt slabé stránky a spíš zvýraznit ty silné. A tady je víc jak pulka traileru z detailu obličejú, pričem jak víme obličejove animace nejsou zrovna silnou stránkou téhle hry.
    • Zrovna ten druhý trailer dělal nějaký režisér, kterého Vávra potkal na ulici a měl v mobilu main theme z Mafie. Vávra o tom mluvil v podcastru. Sám by prý vybral jiné záběry, nepřímo řekl, že je ten trailer na prd. :)
    • Nikolai "Mazarini" Lazarev
      • Ukrajinec. Dle toho to vypadá...
  • Pardon za offtopic, ale ten Patrik Hajda píše jako čtvrťáček svůj první referát, navíc tak kostrbatě a slohově nepřirozeně, že to skoro vypadá jako kdyby ten imaginární referát, který zde používám jen jako příklad, stáhul z internetu a snažil se ho změnit nadvakrát přičemž ta druhá změna by anulovala tu první, takže by výsledek vyšel naprosto totožně jako při té první úpravě. Páťo, ty kluku ušatá, nemůžeš v jedné větě napsat "nemá cenu", dokončit větu, udělat tečku, a v další větě použít naprosto totožné slovní spojení, tedy "nemá cenu". A závorka to fakt neomlouvá, ta ten účinek naopak zesiluje pokud si nepleteš obsah s formou, což ty si pleteš. Čti po sobě a čti Dostojevského, to je moje rada pro tebe. Není to tak těžký dělat herního novináře, však se podívej na svýho šéfa Poláčka, ten kdysi zamlada pracoval jako popelář a kam to dotáh.
    • Nechci se poustet do hatu, ale tohle je fakt napsano hodne spatne. Referat je spravne slovo. Chtelo by to projit par textu s editorem.
    • Musím souhlasit. Po stránce gramatické je to katastrofa. Prostě co na srdci, to na jazyku, rychle to naházet na papír...
    • proč by měl číst borefesz od nějakýho overrated rusa? lulz
      • Hle, Donald Trump se (skoro) naučil česky!
    • Satanista byl popelář?
      • Satanismus je v pohodě, popelářství je taky v pohodě, ale zaměstnávat lidi jako je autor tohoto článku v pohodě fakt neni. Petře, když chceš pomáhat lidem, tak začni prodávat svoje vnitřnosti.
  • O příběh a grafiku prostředí se určitě nebojím, ale ty souboje mě tedy nepřesvědčily. Stejně budu všechno řešit mírumilovně, jak se znám. Což jak jsem slyšel prý půjde
    • Hele, já to měl dost podobně, taky jsem se soubojovýho systému bál, připadal mi zbytečně komplikovanej a z informací ze všech stran jsem nabyl dojmu, že by to moh bejt ten případ, kdy se klade důraz na historickou přesnost na úkor hratelnosti. A pak jsem si na chvilku zapnul betu a po patnácti minutách zjistil, že už 3 hodiny blbnu v aréně.
  • Tak to zní na parádních 10/5 Vávrů...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit