Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nový shadow of mordor samozřejmě bude lepší lepší a propracovanější,nebot předchozí díl byl symbolem naprosto ubohé sázky na JISTOTU po všech směrech.Ve shadow of mordor bylo k smíchu úplně vše.Hra obsahem i naplní naprosto propadla,ale nekteří slepý možná byli spokojeni.
    • že slepí :D jaj bože možno oni sú slepí, no ty si blbý
  • Krescz
    Kdo to neví tak humble store dává zadara rising storm.
  • jeanczarny
    Takový problémy mít...Mě spíš přijde, že nemam šanci zvládnout všechny, co bych rád. Kde sou ty časy, kdy jsem mohl hrát hodiny a hodiny denně..
    • jeanczarny
      Už jsem dospěl do fáze kdy koukám na howlongtobeat.com a vybíram ty nejkratší hry, abych měl šanci aspoň něco dohrát.
    • jj, od ledna jsem nic nehrál (když nepočítám chvilkové hraní F1). Na jaře a v létě mi to přijde hrozné mrhání časem. Hrát se má v zimě a na podzim, když je všude tma, zima a nic se nedá dělat. Taky mám dlouhý seznam her, které bych si rád zahrál, ale na spoustu se ani nedostane. A letos snad ještě nevyšlo nic, o čem bych vyloženě věděl, že to si musím zahrát. Andromeda byla zklamání, akční konzolovky jako Horizon mě nezajímají
      • svatá pravda, na jaře a v létě jsem venku, na podzim a v zimě je zas brzo tma, přijdu domů z práce, hraju půl hodiny a chce se mi spát; hry na steamu kupuju spíš do sbírky než na skutečný hraní a reálně zahraju jen párkrát do týdne nějakou rychlou mp akci, bohužel pryč jsou doby, kdy jsem měl čas na pořádné příběhové rpg - naposledy před rokem zaklínač 3, na kterého jsem vyplácal týden dovolenou, v normálním režimu bych to prostě nestih
        • jo, tak to má asi většina z nás 30+. Pak už si člověk rozmýšlí, jestli po nějaké hře šáhnout, protože ví, jaká časová investice to je a o kolik času ho to okrade. Zaklínače 3 jsem hrál asi 3 měsíce (nahráno asi 120 hodin). Rok předtím jsem hrál Pillars, taky asi 3 měsíce, nahráno 100 hodin. Kolik takových her ročně tak můžu zvládnout? To už jsou pak lepší kratší akční hry, střílečky, které mají tak 10-15 hodin. To už se dá. Ale Kingdom Come si ujít nedám.
          • Hraní je na celý život. Musíme hrát a nesmíme polevit. Až za námi na smrtelné posteli přijde Mamoulian a zeptá se nás, kolik jsme toho dohráli - co mu odpovíme?

            Je to jen na nás.

            *3*
          • Znám lidi, co mají práci, rodinu s děckama a hrají i desítky hodin za týden. Je to jen o prioritách. *3*
            • pravde, jen je skoda, ze po pulnoci se multiplayer uz hraje trochu hure *3*
            • Hrát se má potom co děti a manželka spí *3*
            • jamar28
              Děcka maj bejt samostatný. A když chtějí trávit čas s otcem, tak ať naplánují raid.
            • no když mají rodinu, děti a zároveň čas pařit desítky hodin, tak ty priority nejsou asi správně :D
          • flash789
            Jsem zvedav co budete rikat az budete mit par let do penalu. Zivot pred sebou a takovy kecy. ,,nemam na nic cas, okrada me to o cas, uz mi bylo 30,,...jdete nekam poserove:)
            • Jack1947
              Přesně budu hrát dokud mi to zdraví dovolí *4*
            • Proste takovej tuctovej zivot jako plno lidi, chapu. Mimochodem ty mas v garazi vlak?
  • MalyZeli
    Uz aby to vyslo, dochazej mi hry... :(
    • Tak si najdi nějakou knížku. Život není jen o hraní ;)
      • Tenhle koment sem patří asi jako recept na přípravu chutného steaku na stránky greenpeace :D
      • MalyZeli
        A kdo rika ze jen hraju hry? Ja ctu casto, ale i hraju, a to co hraju, to mi dochazi. Chytry pindy zase.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit