Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pete.palis
    pro mě bude epická tahle survival hra *5*

    https://www.youtube.com/watch?v=aQM8yWoiy5s
    • To je survival jako prase *8* . Priposrany rex a co jako?
      • Pete.palis
        Priposrany misa...a co jako? *8*
  • 1888
    Nezapomínejte že se jedná o EARLY ACCESS a ALPHA verzi.
  • whiterabbit
    Tak vám nevím, spousta z vás tu remcá, jak hra vykrádá DayZ a přitom se chvástáte, že DayZ hrajete i proto, že je z evropského prostředí. Z Miscreated absolutně čiší atmosféra známá z Revolution nebo Walking Dead (tudíž americké prostředí) takže už jen z tohoto hlediska se jedná o něco úplně jiného ;) Grafika a optimalizace strčí DayZ taky do kapsy už teď a až ho dotáhne i s obsahem budete se asi divit ;)

    Ikdyž já zapomněl, podle vás, věčných remcálků a DayZ fanboyů je to tak, že jakýkoliv survival je kopií DayZ :D
    • Já teda DayZ nehraju ani nejsem fanboy. (jen Army *4* ) ale i já vidím, že to je jak přes kopírák.. když už chtějí za tu hru peníze, mohli by si na chvilku sednout ke stolu a něco vymyslet!
      • whiterabbit
        V čem je to jak přes kopírák? :) stejné zbraně? Stejné prostředí? Stejné funkce? - funkce jsou ve většině survival her totožné a ne proto, že by kopírovali DayZ. Zbraně jsou ve všech hrách prakticky identické pokud se autoři drží reality, prostředí je naprosto rozdílné. Nemluvě o rozdílu zombie a mutantů atd. ;)

        Update: video ukazující detaily hry při nastavení grafiky na maximum :)
        https://youtu.be/XdcgPeSAbCA
  • konkurence je dobra vec,nebyt techto projektu dayz by jen ryzovalo prachy
  • C-BEAM
    rozhodně mají grafiky kteří vědí co dělají, je to vidět z každého screenshotu.
  • na cry engine ta grafika vypada slabe ty texture nejsou ve vysokem rozliseni a vse je tak bez barvy takove vysedle
  • Sr_Lobo
    Tak takhle nekopírujou snat ani číňani ne ? *15*
  • Včera jsme trošku snipovali na Voj. základně, dva ruští bratři :) to koupili, pak se naše Česká grupa 5ti lidí přesunula do Woodhavenu naproti motelu. Rozházel jsem fosforový barvy před vedlejší dům a nahoru do obýváku a obsadili jsme vedlejší dům. Tak se to děla! :) Kámoš odpálil našeho červeného picapa winčestrovkou. Auto pak vybuchlo tak 15 minut jiskřilo, prskalo a doutnalo. Do 10 minut se seběhli všichni hráči na mapě. A pak začala ta mela. Jednotlivci i celé bandy banditu se pokoušeli zjistit co se to vlastně děje. A umírali jeden po druhém. Já nahoře v koupelně sem vystřílel všechny 4 zásobníku do devítek co jsem měl u sebe, odhodil jsem je na podlahu a pak už musela nastoupit bezbolestná(brokovnice). Další kamarád kryl schody a vchodový dveře, číslo 3 byl nahoře v obýváku a jen sem slyšel jak rachotila jeho puška vzor M1895 Mannlicher čtvrtý kámoš ve vedlejším pokoji nezůstal taky nic dlužen.
    • PreidaQ
      Ehm.. a proč přesně jste bezdůvodně zabíjeli jiné hráče?
      • Je to postapokaliptický svět, buď zabiješ nebo budeš zabit. Každýmu kdo tam šel bylo jasný, že jde do tuhého. A neříkam že jsme zabíjeli frešáky. Třeba se tam objevil borec co neměl nic. Zavolal jsem ho nahoru a dal mu sekyru a jídlo a poslal pryč. Jiný borec, angličan se chtěl přidat, pod oknama sem na něho kývnul pistolí a nestřílel ať de nahoru, no a když zjistil, že je nás moc tak se pokusil o úskok. A už šlo kdo bude rychlejší roztříleli jsem ho jako řešeto.
        • Je to postapo svět, ve kterém bys byl hned zabit díky nějakému podobnému joudovi s poruchou racionálního myšlení.
        • PreidaQ
          Když už jsme u toho vžívání se do postapo světa, tak právě proto, že to je postapokalyptický svět, tak bych nestřílel bezdůvodně do lidí, protože už jich tak moc nezbývá - v zájmu přežití lidské rasy. Musím přiznat, že hráči automaticky sřílící do ostatních hráčů z důvodu, že to jsou prostě jiní hráči, jsou to, co mě od podobných her poměrně odrazuje. (A ano - pořád rozlišuji tyhle hráče od hráčů prostě jenom střílejících neozbrozené lidi) Že se z toho docela vytrácí ten postapo survival duch.
          • jak poznat magora
          • pockej a kdo rika ze mame zajem o preziti lidske rasy :D lidska rasa neni nic jinyho nez parazit. V postapo svete bych to likvidoval jednoho po druhym se slovy "qq" a "umad", zajimalo by je jestli by se potom tlemili tak stupidne u toho jako kdyz to pouzivaj vesele v bezpeci svyho kumbalu.
            • to jen dokazuje, že tyhle hry mají přínos jako sociologický experiment mnohem víc než jako zábava
            • a proč bys to likvidoval je v postaposvětě? vylez ven z nory a začni s tím hned teď, začni s tím hned teď!
            • Proč potom nespácháš sebevraždu?
  • na prvni pohled to vypada paradne,prostredi a grafika ale az projdete celou mapku tak zjistite ze je to prazdny nic.spatny animace,zvuky,strasne malo veci,.......naslapnuto maji pekne ale do dokonceni to ma hooodne daleko.proti dayz nemaji obsahen zadnou sanci.update jednou za dva tydny prida minimum veci.toto je realita.rozhodne to neni spatny ale chce to pockat

    par screenu: https://plus.google.com/u/0/photos/102157755156303759748/albums/6142540777752971057
  • Jako jediné co je na tom dobré je ta grafika ta je fakt pěkná zbytek nuda....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit