Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • K tomu pohledu z kokpitu.
    Ten ma vyznam pouze v pripade ze je moznost nastaveni polohy kamery a FOV i vypnuti zobrazeni rukou a volantu jak je dobrym zvykem u simulatoru. Pak je mozne nastavit i na jeden monitor pohled pro dobry zazitek.
    U arkadovek je kokpit jakasi prezentace grafickeho ukajeni kde vzdaleny pohled jakoby ze zadni sedacky pripomina vyhled z tanku. V tomto pripade naprosto verim ze to vyuziva 5% hracu a zbytek voli radsi pohled na kapotu. *1*
    • na tom něco je *1*
  • Znáte někdo tuhle hru? Mě to přijde jako nejlepší online hra zdarma, co jsem kdy hrál! :) http://1url.cz/qwnU
    • Samozřejmě jen si tam nahoď ref. Timhle linkem to neschováš Jarmile
  • Ale stále s lepším jazdným modelom áut ako GRID,GRID2,SHIFT aj SHIFT2U, a možno pribudne aj model poškodenia a možnosť ísť závod proti AI alebo cez net. A stále pribúdajú nové trate a autá (teraz pribudne Monza (časom určite aj SlovakiaRing) a Radical SR4). A možno z toho nakoniec vznikne GTR 3.
    • sorry
      to patrilo príspevku od
      bcjazz
      "store.steampowered.com/app/211 ... tuhle F2P? Je to klasický RaceRoom, online RACE 07 bez modelu poškození *1* "
  • Kein
    Docela by mě zajímalo jak přišli na těch 5%. Vážně...
    • Statistiky z multaku a tam se proste s kokpitem jezdit nedalo
  • firebug
    Docela škoda absence pohledu z kokpitu, páč patřím mězi těch 5% (a přijde mi fakt divné, že to číslo je tak nízké), co si závodní hry užijou z pohledu závodníka o dost více. Z posledních auto-moto her mě chytl nejvíce teprve minulý rok Dirt 3 a nějaký ten měsíc mi na počítači asi ještě vydrží.
  • Jo já neříkam že pohled za autem je špatnej, ale mě to takhle hrát fakt nejde. A o zvyku to neni, zkoušel sem to docela dlouho. Z pohledu zvenku si nikdy nevšimnu včas že ztrácim přilnavost, až když letim mezi stromy. Přijde mi, že v kokpitu se to projeví líp. I většina lidí co znam hraje s pohledem zevnitř (jenom jeden kámoš hraje dirt 3 s pohledem zvenku, protože se kochá těma autama :) ), takže mě fakt překvapilo těch 5%. Třeba se to tak líp hraje na gamepadu, nevim
    • Kvůli přehledu a tím, že se rád kocham vozidly, tratí či krajinou. Pohled odvolantu nevyhledávám. *4* Hlavně mi jde o přehled (vidím kolik mam místa na obou stranách kde je soupeř, atd...) a kochání svým vozítkem. Že to není realistické? No a? Hry kupuju abych se bavil, někdy ocením přiblížení k realitě, ale příliš velké přiblížení, kdy místo zábavy přijde frustrace také nehledám.

      A hraju na klávesnici od dob NFS 2. Nevím kolik lidí tak hraje, ale také nevím zda na gamepadu to není lepší, ale každej máme své hrací praktiky a zvyky.

      Ale mohly ten pohled z kokpitu vytvořit, škoda já to třeba neocením, ale tobě podobní určitě ano. *4*
      • Jako kdyby pohled zpoza volantu dělal hru simulací... FOV 100, do strany se kouknout nemůžu, tah auta necítím, a tak dále. Snad pokud někomu stačí iluze volantu (který se navíc hýbe jinak, než ten, který asi mají v ruce) ke štěstí, tak tu jsou snad jiné hry.
        • Jazz
          Já cítim tvoji demenci.
    • ach jo,chtěl sem reagovat na majka,ale protože sem špartně opsal kód tak se ten quote zrušil
  • Já debyl (nechápu tu cenzuru,vždyť to neni sprostý slovo) doufal že by tam mohli použít ten super pohled z helmy s nahlížením do zatáček co byl v Shiftech 2 a ona tam nebude ani kamera zevnitř. Nechápu jak může 95% lidí hrát s kamerou za autem, vždyť třeba driftovat s tim vůbec nejde. Auto letí zatáčkou, kamera plave někde vzadu a já ani nevim kam jedu. Jedný vysvětlení je, že to bude tak arkádový jako třeba Showdown a to ať si teda strčí hodně hluboko
    • Kdyby ostatním nešlo s pohledem za vozem driftovat či jinak závodit, tak by ten poměr byl opačnej. Holt je dost hráčů, kterým to jde. A že by to mělo být arkádové, jako Showdown? Pochybuji.
  • Gonzi
    Koruna čeká... na C.A.R.S. *5*
    • To si korunka ještě počká. *1* Zato grid 2 bude brzo a key za 590 korunek nevytrhne. Do Q2 2014 dlouhá doba, kolik odpůrců grid 2 to vydrží a překousne, když tu rok nebudou lepší či jiné závody? Tak do prvních slev na steamu či jinde. Ty opravdu odvážní odpůrci to vydrží ty ostatní koupí a nebo stáhnou. A když to jó nebude fakt chyba a propadák, tak to nebude špatná hra a nějaké ty neduhy s žádnou současnou a slušnou konkurencí dost lidí odpustí. *4*

      A ten kokpit? Ale prosim Vás, jak se to projevý na prodejech? Kdyby hrozil markatní úbytek potenciálních zájemců, tak by tam byl. Čas a konkurence je na straně GRID2, alespoň prozatím. *4*
      • Gonzi
        V zásadě se vším souhlasím (každopádně mě arkády nezajímají a v C.A.R.S. už jezdím nějaký ten pátek - v cockpitu. a těším se, až si k finální hře připojím oculus rift - btw nedávno jim došel devkit).
        • A ty si na oficiální stránce, hru koupíš předem a máš možnost hru hrát a testovat už nyní? Či jak to funguje? Nejsem s tím obeznámen takže se ptám. *1*
          • Přesně tak, jen to bohužel kvůli FSAA museli zrušit, takže si už členství nekoupíš. PS: FSAA je nějaká zmrduplná oraginazce z Anglie co nerozumí money managementu v pCARS.
  • montatatana
    Teda model poskozeni a fyzika okoli trati je taky radny zklamani http://www.youtube.com/watch?v=3uyDGlYsglU
    Na chlup stejny jako v jednicce, za pet let nulovej pokrok :/

    Zatim to proste vypada, ze se na jedny z dvou nejlepsich veci na jednicce (kokpit, poskozeni) uplne vysrali.
  • Toca 1 best

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit