Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obávám se že tenhle styl hraní je už naprosto vyčpělý. Další COD prostě hrát nebudu ...
    • ty hnupe, to je max payne styl.
  • Vzdyt to je stary gameplay. Jsem cekal neco noveho ...
    • kovar.jakub
      Článek popisuje nový gameplay, video z něj ale není.
  • Takže to bude takové MMO s Coop instancemi?
  • Mato1987
    Také nemastné neslané, čo ma najviac odrádza od tejto viditeľne dowgradnutej hry je fakt, že je to always online a od toho sa bude rozvýjať zážitok z hry, ževraj sa to bude dať hrať aj ako single kampaň, no game design bol navrhnutý na opnline multiplayer coop hranie.
    Celkovo hry od ubisoftu ma prestali po fiasku s watch dogs absolútne zaujímať, ale zato far cry 4 nesmiem vynechať, na to sa fakt teším, aj keď musím obchádzať hocijaký trailer a upútavku z hry aby som si zbytočne nepokazil moment prekvapenia.
    • neverim, ze by imbecilitu s downgradem grafiky ala watchdogs 2, udelal ubi znova. v ten moment by to studio na PC navzdy skoncilo.
  • KIMCID
    až to bude hotové pak hodnoťte
    • Tak, tak. Poslední dobou je to tu samej věštec.
      • Tilwaen
        Když to je v době Early Accessu celkem ošemetná věc.
  • Zajímá mě jak je to s používáním příslušenství na zbraních? Chlapec má na kvéru fešný kolimátor ale dosud sem neviděl nic jiného než kropičku od "boku" přes crosshair?
    Jsem mírný optimista, rozhodně mě to svým konceptem zaujalo víc než WD. Jen mám obavu aby PC verzi nesvěřili "umělcům" z pobočky v Kyjevě.
    • Veskoslav
      Pokud jsi hrál Ghost Recoon, tak by měl být ještě větší a lepší modifikování zbraní. Od hlavně až po typ zásobníku.
  • Lidi sorry ze jsem tak rejpnul do vas ale uz mi je na bliti z toho. Chci si procist zajimave veci o dane hre a diskutovat ale tady je skupinka lidi co na jakoukoli hru porad jen nadava a vsem cpe do palice jak je vsechno strasny a neda se to dokola porad cist ty vase narky nesmyslny
  • Taky to bude hrozná zabugovana kravina pro děti ze jo lidi? Proč ty hry dělají vůbec když to jsou vlastně všechno kraviny které vydělávají milióny dolaru.No já si pockam az uděláte nějakou vy chytraci abych mohl taky nadavat
    • Pravdou je, že některé hry, o kterých jsme se tu všichni shodli, že jsou to propadáky, se prodávali po milionech kusů (např WDogs). To je pro mě osobně nepochopitelné. Prostě dobrý marketing umí bezpečně zblbnout masy lidí. Bohužel tyto lidi nechápu a bude nás tu asi většina.
      • Všichni? Nemluv za všechny prosímtě... I když to nevypadalo tak jako na E3 a příběh byl děravější než ementál, tak to po herní stránce byla zábava, která mi vydržela na dobrých 40 hodin :-)
      • To je hodne spekulativni. Dle odborniku dostala hra vysoke hodnoceni a dle hracu hra nedopadla uplne zle. Me spis hodne bavi to ze hra jeste nevysla a plno radoby odborniku a dospelaku uz vi jaka hra je a cpe to tady vsem. Nerikam. Ze vse je super ale tady uz u kazdem clanku vim co bude napsany. Trapas nic vic
    • tuhle neaplikovatelnou stupiditu už tu myslím někdo zkoušel:
      Nemusíš být malíř abys mohl posoudit, nemusíš být kuchař abys mohl posoudit oběd, to samé platí i pro hry.

      Tvůj příspěvek nemá žádnou hodnotu, málo si asi chodil po světě :)
      • Jo ja zapominam ze tady vsichni poznali celej svet a kazdy je tu strasne dospelej:-D no jo hold jsem se nezaradil mezi vas ale napsal jsem pravdu tak jste strasne nestatni. Prestante brecet a kdyz jste vsichni dospeli tak makejte a zivte rodiny a nesedte u her. A vubec to nesledujte kdyz jsou to kraviny
    • Hodně krátkozraký hloupoučký názor, trochu dospěj.
      • Mozna dospej ty a prestan kritizovat vyrobce za to ze tobe se ty hry nelibi. Kupuj hry co te bavi a ne ty ktery ti nesedej.
    • To je jako rict ze jestli ti nechutnal obed v restauraci tak ho nemuzes posilat zpet dokud neuvaris neco lepsiho.... co je tohle za logiku?

      Ja se vyvojem her nezivim, na druhou stranu oni jsou zivi z toho co ja si vytahnu z penezenky.

      Podle tvoji logiky by neexistovali spatny hry a zadny recenzent by nemohl rict cokoli spatnyho o jakekoli hre.

      Prober se trochu ;)
      • Je rozdil jestli ti obed nechutna ze sis proste blbe vybral nebo je spatne uvarenej. Nebo jinak dle tve logiky a toho na co reaguji to je spis ze budes stat pred dvermi hospody a rikat ze blbe varej a vsem okolo to cpat do palice. Tak se peober. Navic zusky z prodeju ukazuji ze spatny hry asi nejsou a nesvadejte to porad jen na decka
        • Veskoslav
          WD je příkladem toho, že nejenom Tě ojebou na surovinách, ale ještě ti nedají to, co prezentují v jídelním lístku...Proto ta obava u Division....WD vypadalo nádherně na prezentacích a víme, jak to nakonec dopadlo. Zase to zachraňuje moderská obec.
          • Stejně jako Oblivion + Gothic 3 :/
      • Ani ne ja se jen zacal strasne bavit tim jak na vsechno tady jen hazite spinu. Asi mesic tu kazdej nadaval na watch dogs a ja si ho koupil hra jede bez problemu a bavi me. To ze nekoho z vas to nebavi neznamena ze vyrobce je k nicemu. Stejny jako bych rekl ze auto renault je strasnej smejd a vyrobce je lempl kdyz jini lide jsou spokojeni. Mozna by se mel probrat nekdo jinej
        • Tilwaen
          Teď se na to zkus podívat z druhé strany: to, že Tobě se Watch Dogs líbilo, neznamená, že se to muselo líbit všem. A oni, stejně jako Ty, mají právo do diskuze napsat, co se jim na tom nelíbilo a proč by ostatním nedoporučili koupi.

          Ale máš pravdu v tom, že je zde konkrétně na Watch Dogs hrozný hate a spousta lidí si ráda kopne bez toho, aniž by tu hru vůbec hrála, protože to teď frčí.
  • Jestli maji po pruseru jmenem Watchdogs byt jen jediny preorder na Division tak herni obec tezce selhala :)

    Kvuli watchdogs jsem musel do banky nahlasit unauthorised payment, takze s koupi jakehokoli titulu od Ubisoftu s jejich posranym Udontplay radsi par mesicu pockam.
    • To, že neumíš nakupovat, ale není problém Ubisoftu.
  • RangerCZ
    Hra vypadá skvěle, akorát trochu zarazilo, že v gameplay videu schytal nepřítel ránu do hlavy a neklesl k zemi.
    • Protoze to nema byt zadny Flashpoint, dokonce ani cistokrevna strilecka, ale strilecka riznuta RPG.
      • RangerCZ
        RPG, neRPG kulka do hlavy je vždy smrt.
        • Tilwaen
          To řekni potvorám z Dead Space.
        • jindra.veliky
          to rekni 50centovi *8*
        • Veskoslav
          Není. Záleží, jak ho střelíš, kam ho střelíš a hlavně čím ho střelíš. Lidé přežili i čistý průstřel hlavy.
          • RangerCZ
            Myslíš toto ?
            https://www.youtube.com/watch?v=-9YBg9bsjCY


            Dostat do hlavy kulkou (myslím tím oblast čela) a nezemřít je opravdu velké štěstí.
            Je jasné, že vzduchovkou se tam střílet nebude a doufal jsem, že RPG systém tam nebude mít vliv na střelu např. do té hlavy.
            • Inu což o to, staly se i divnější věci. Jen by mě ale zajímala taková bojeschopnost člověka s dírou v hlavě.
            • Veskoslav
              To sice zrovna ne:-D Ale jsou případy i nepovedených sebevražd, kdy si člověk prohnal kulku spánkem, vyšla na druhé straně a člověk přežil.
      • Takze kulka do hlavy = smrt bude mozna az na ranku 10 s upgradovanou M16 a headshot perkem? :)
        • proboha, ještě řekni že si nevěděl že to má být RPG ?:D
          ANO, přesně tak, jsou tam HPčka jako v rpg (nebo střílečkách s bossem, atd.)
    • tomocz
      asi se inspirátovali u BF... žel bohům...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit