Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uz to spustily na plny PECKY :-))))PARADA
  • A stejnak bych chtěl SWAT 5!!! *11* *3*
    • ja tiez, od vlastnikov znacky sa neda cakat pokracovanie, to neoficialne co malo byt z kickstarteru "TAKEDOWN" je jedna velka blbost a nema so swat spolocne nic. jediny sposob ako sa mozeme dockat nejakeho nastupcu SWAT3 a SWAT4 je ze nejaky typek podobny Danovi Vavrovi pojde na ten kickstarter a spravi pokracovanie ale poctive a nie odrb akym takedown je
  • vypada to pekne, nicmene ukrajovat kolac a cistit barak ve dvou lidech je trosku nesmysl :-)
    navic mi prijde, ze nepratele v jinych oblastech nereagujou na hluk strelby, ale to treba ve finale zajisti vyssi obtiznost. mne se to libi, budu sledovat :-)
    • kovar.jakub
      Nepřátelé reagují, jak nejlépe mohou - namíří pušku na dveře a čekají, jestli někdo vleze.
      Jinak dva chodí zezačátku, postupně se tým rozšiřuje (resp. počet nasazených).
  • Vypada to dobre, ale obavam se, ze by me to po par hodinach hrani prestalo bavit.
  • Vrízen Synapse je ma oblábena hra, jšstli tohle bude to same, ale ne s tak tezkopadnym ovladanim a moznosti okamzite reakce, mohla by to byt pecka.
  • takúto hru som hľadal roky. Neviete niekto o nejakej podobnej hre, ale o lúpežiach (naplánovať lúpež, najať tým, urobiť samotnú lúpež, atď.) ?
    • To opravdu nikdo nezmínil Payday (2)?
    • GlaDOS
      O loupežích je Monaco, které mi silně Door Kickers připomíná.
    • kovar.jakub
      Tvoje preference by mohlo aspoň částečně splňovat The Sting z roku 2001, nebo český Zloděj... K Door Kickers bych je ale zase tak moc nepřirovnával.
      • Tikov
        Zloděj byl (s DosBOXem je) skvělá hra, ale jsme si jist že není český, ale rakouský
        • kovar.jakub
          Tak to mám zřejmě něco špatně zafixované, díky za opravu!
    • Tappan Kaiki IV - Bloodshed *16*
    • gta v *5*
  • to snad uz radsi oprasit starej rainbow six vegas
    • No to snad ne, jedině Raven Shield a předělat do něj mapy z Rodgue Spear
      • to snad ne jednou sem na to koukal lets play na yt a hned sem to vypnul, priserna nuda. jestli to teda bylo ono
        • Je to prostě něco jiného. SWAT 3,4 a R6 rodgue spear a raven shield patří mezi mé top hry. škoda že tenkrát nebyl MP a dobří přátelé na mumblu, to by se to hrálo (bez hloupé AI)
          • ano první R6 to byla pařba, třeba osvobození letadla 1000x opakovaná mise, něco takového mě chybý
      • Keyz
        J. Tam bylo skvělé otevírání dveří od AI spolubojovníků.

        Příkaz: "Do dané místnost hoď oslepující granát"
        Praktické provedení: Borec otevřel dveře, podíval jaká je situace v místnosti hodil tam granát a pak se tam díval aby se ujistil, zda to bouchlo. *1*
  • Keyz
    Je nějaký odhad kdy to bude hotové? Podobné hry se bohužel velice táhnout. Tedy jejich vývoj a úspěch to spíše protahuje. *9*

    To samé xenonauts. Tady to je asi v nedohlednu.
    • Těžko říct, podobná situace je např. u Prison Architecta. Už se vydalo obrovské množství updatů, které hru vylepšuji a je to poznat.

      Můj odhad je zhruba půl roku.
      • Keyz
        To jsi vystihl. Snad Prison Architec bude někdy hotov :)

        Na všechny 3 hry se těším.
        • Na Door Kickers jsem trochu zapomněl, ihned se mi začal zase líbit :)
  • O Doors Kickers jsem četl ještě, když se hra začala vyvíjet. Pokud by to byl SWAT s Frozen Synapse, nejsem proti :)
  • chysta se i MP ?
    • kovar.jakub
      Tuším, že něco v plánu autoři mají, ale není to pro ně prioritní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit