Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.youtube.com/watch?v=MsHOrQsO6Nc
  • Veskoslav
    https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1016914_584431971609652_388391251_n.png
    • moje oblíbená
  • Jakožto člověk, který hrál LoL a nyní hraje DotA 2 (LoL= cca 2000 odehraných her, DotA 2=600 hodin), tak mohu říci, že DotA 2 je mnohem větší zábava. Téměř všichni hrdinové jsou použitelní(né jako v LoL), DotA 2 je mnohem těžší, co se farmení na lajně týče (né tak lehké last hitování jako v LoL+denied). Jen takovej výpis positiv pro DotA 2 z mého pohledu, ovšem kdo hraje LoL, tak ať si ho klidně směle hraje dál. :)
  • trolo
    https://www.youtube.com/watch?v=GfIoHnTeCAw
  • DOTA 2 je neskutečká hovadina, stejně jako její předchůdce a teď do mě, honibrci *11* *12*
    • Jsi příliš hloupý na to, aby tě někdo urazil.....
  • Hm vydaná hra, která je pro mě stále nedodělaná ... až dodělají hrdiny z jedničky a smažou ty chyby tak budu spokojen ale to si s tímhle tempem ještě počkám aspoň dva roky .. začíná mě to připomínat lol kde když vydají jednou za měsíc "nového" hrdinu tak famfáry do všech stran ...
    • Jako kdyby tam bylo hrdinů málo. Takováhle hra se bude vždycky upravovat a tímhle stylem se ty nikdy nedočkáš. Vždyť se koukni na jedničku, tam taky vycházejí noví hrdinové a upravuje se hra. Nevím teda jaké chyby máš na mysli, že by hra byla těžko hratelná. Ničeho jsem si nevšiml (když nepočítám problémy se serverama a odpojování uživatelů)
      • Moc hrdinů tam není nebaví mě všichni ne všichni mě sednou či se mě líbí ano to je pravda, že v 1 vycházejí nový hrdinové, ale to je snad jednou za půl roku možná déle a když se začla dělat 2 tak by tam měli být hrdinové i z jedničky a dost jich ještě chybí (zrovna ti co mě baví)
        Chyby třeba matchmaking spousta buggu a tak.
        • Chybí 6 hrdinů z jedničky (+ 4 co vyšli mezitím). To máš teda divný metr, když ti 6 přijde spousta a 112 málo. Dobře matchaking by se dal udělat líp, ale rozhodně to není žádná nepřekonatelná překážka. A jaké bugy tam jsou, že se to kvůli tomu nedá hrát?
  • HoN forever!!!!!!!!!!!!!!!!
    • to je kopie doty
      • A hráli ste to? Ano je to podobné, hra je všam mnohem dynamičtější, akčnější s větším důrazem na hráčův skill. HoN (heroes of Newerth) začíná přesně tam kde Dota + Dota2 končí. Mohu to soudit - hrál jsem Dotu od jejích začátků a poslední 3 roky hraju Honka. Dotu 2 jsem hrál také, a nemá žádnej drive je to pěkný ale průměrný, nepoučilo se to z chyb Doty.
        • postolka
          Njn, mi v Dote nejvic chybi ten system votovani. Ze zacatku se mi Dota zdala ve srovnani s HoNkem neprehledna, ale na to se da zvyknout. Na HoNku je ale horsi ten F2P system. Mam jeste ucet z bety pred tim nez to bylo F2P a i tak jsem znevyhodneny oproti tem platicim hracum.
    • co to je ??
  • To tu nikdo nehraje smite? Je to sice první a jediná moba hra co jsem hrál, ale podle videí a čumendy u kamaráda mi to přijde takové akčnější a svižnější. Navíc některé animace bohů po prohraném zápase (třeba Anubis, který si jako pes škrábe pr*el o zem) jsou fakt na zechcání:-)
    • Tak akčnější a svižější to určitě je. Ale taky ne každý o takový styl stojí. Někdo radši větší taktizování a propracovanost. Ale osobně bych to až tak nesrovnával. Obě hry mají trochu rozdílné hráče, kteří po hře požadují trochu něco jiného.
      • To je fakt. Já jen že se všude propírá LoL a dota a o téhle hře se moc nemluví, jakoby o téhle alternativě moc lidí nevědělo.
        • To že se o tom moc neví je jedna věc. Druhá je proč. Osobně jsem na to narazil, když to byla ještě hodně rozdělané a tak na vyzkoušení. O té doby to moc nesleduju, nevím v jaké fázi je, jak je hratelná, dostupná a tak. Taky hry jako dota a lol jsou přední esportové hry, je v tom spoustu peněz, lepší marketing.
  • 3 roky sem hrál Dotu, pak 2 roky Lolko, ale nedalo mi to a zkusil sem Dotu 2, jo stará láska nerezaví je to jak potkat ex ze střední která nenosí brýle, zmizelo ji akné, vyrýsovala si postavu, je vtipnější a v posteli o poznání lepší. Cthulhu approves.
  • Jinak jak tu příznivci LOL příkaj že se jim líbí víc vzhled postav u LOL, vid tam jsou některý jasná napodobenina postav z Doty

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit