Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    Psychonauts je pro mě jedna z nejlepších her na světě. Asi si to projdu znovu. Každopádně přispět mě neláká. Na druhou stranu se zatím moc nebojím, že by se ty peníze nevybraly, takže si můžu v poklidu čekat, s čím se v roce 2018 vytasí...
    Jinak ty investice vypadají zajímavě, ale ta hra by musela být megatrhák, aby z toho něco káplo a na tu rizikovost je to celkem mrzký výdělek.
  • Obávám se, že po tolika letech už to bude poněkud vyčpělé.
    • to je ale úplně jedno, Timovi odrostl syn a ten potřebuje nový dům!
  • Přispívat nebudu. Psychonauty jsem hrál a skoro dohrál, byla to nápaditá a fajnová záležitost, kterou mám nastálo v srdíčku a asi právě proto nepřispěju - má výlučné místečko a některé hry pokračování nepotřebují.
  • Black_Hand
    Ja nevim, pred Broken Age bych byl pro vsemi deseti a zase bych jim hodil >$100 za prvni rozumnou fyzickou odmenu, ale Broken Age za moc nestalo - hlavne tedy mizerne rozuzleni - a jeste ani nerozeslali fyzicke kopie hry backerum, protoze DVD s dokumentem jeste nemaji hotove, a kdyz jsem na progress koukal pred mesicem, tak hotove byly prvni dve epizody pro finalni release. puvodne verze nechteji pustit, protoze neni poctive zmasterovana atd.
  • Ani cent, Time. Ani cent.
  • Pred tremi lety bych sypal penize na monitor, ale ted uz se jen tesim na medialni sou lasky, hejtu a prumerne hry.
  • Konečněěěěěěě
  • Šáfr? To je ten, co má kníra a hezky se směje? Broken Age... ne.
  • jestly zas někdo skočí shafrovy na špek tak by si měl naliskat
  • PLuto.petr
    První díl Psychonauts mě nikdy neoslovil tak, abych si ho zahrál. I proto mě zprávy o možném druhém dílu nechávají chladným...
    • BangMeInBangladesh
      Děkujeme za informaci.
      • Děkujeme za komentář
        • BangMeInBangladesh
          Děkujeme za komentář.
          • Za mě nikdo děkovat nemusí!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit