Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Durchfall - černé uhlí
  • The Cat Lady je nejlepší surrealistická adventura co jsem kdy hrál, škoda že mi pár dní před vydáním odešel noťas :/

    Snad někdo už konečně opraví AGS engine launcher pro Android
  • Já myslel že games.cz je leveláckého charakteru.. jak pro vás můžete nechat psát ex-šéfredaktora Score? Nebo ho máte v řetězech? To by pak byla jiná...
  • "příběh vypráví příběh"
    "každá má ohromnou porci charkteru"
    Ach jo...
    • MickeyMutant
      On dělal nějakej čas ve Score, tak mu to občas ještě ujede.
  • Původní Downfall jsem nehrála, ale novější verze mě ohromila. S recenzí do puntíku souhlasím a opravdu doporučuju všem fanouškům žánru, hra má neopakovatelnou atmosféru, poměrně široký a vyčerpávající rozsah zpracovaných témat (nebudu spoilerovat, že :D), a nešikovné rozlišení a občas poněkud nešťastné ovládání jsem jí mimo jiné díky tomu úžasnému soundtracku s klidem odpustila :) Snesla bych i, kdyby byla hra delší, ale nakonec asi má takovou délku, jakou by mít měla. Nakonec ještě přemýšlím, že si ji zahraju znova, abych dosáhla Golden endingu, protože můj hořkosladký konec mi přišel značně depresivní... :D
  • mohli napsat novou hru, oni raději takto ždímají - ha už i indie vývojáři remasterují původní hry, to je smutné..
    • tohle už se řešilo stokrát jinde - něco o tom, že první hru dělali tvůrci pod jiným vydavatelem, a tenhle novej vydavatel (co už s nima pracoval na Cat Lady) chtěl mít tu hru taky v portfoliu, plánujou to jako trilogii

      taky nejsem nadšenej, původní Downfall měl podle mě mnohem lepší grafiku a byl takovej surovější, ale novou verzi jsem zatím hrál jen chvíli a ohlasy jsou na ni dobrý, takže to nezatracuju... navíc je v ní víc obsahu (třeba ta linka s bráškou), takže to překousnu, očividně tvůrci další díl chystaj, což je boží :)
  • Horst_Fuchs
    Jsem na to dost zvědavej.
    Cat Lady sice nebyla perfektní adventura (rušivé komické scénky ke konci a neméně rušivé easter eggy vztahující se k právě recenzované hře), ale dobrý námět a hlavně dialogy nad kterými očividně někdo přemýšlel z toho dělají jednu z nejlepších adventur poslední dekády.
  • Vogon
    Obrázky ze hry mi připomínají taktéž výbornou adventuru Cat Lady od stejného studia.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit