Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PLuto.petr
    Tak jsem si dal po čase třetí díl. A musím potvrdit své původní stanovisko, že nad čtvrtým dílem vyhrává prakticky vším. Grafika i engine úplně stejné, zato příběhem, puzzlama i rozsáhlostí je třetí díl o několik levelů jinde, než tenhle pokus o adventurní hříčku.
  • Taky vám to tak padá, po pár klicích někde do prostoru ?? No nejsem zrovna adventurer, ale tohle mě zatím nebere.
    • PLuto.petr
      Mě hra ani jednou nespadla.
  • Luna-Lena
    Velká škoda, že se jim to nepovedlo...
  • MidnighT91
    Pamatujete Resurrection? To byla parádní adventura http://www.youtube.com/watch?v=ZrBCzIvZNg8
    • já ji hrál asi do půlky a spolehlivě patří mezi to nejhorší, co jsem kdy hrál, jen protože to je stará hra kterou člověk sehnal ve svých mladých letech v Game4u nebo kde to tehdy bylo ještě neznamená, že je kvalitní

      už jen ta jediná zkušenost mě odradila od toho zkoušek jakýkoliv budoucí díl série
      • PLuto.petr
        Dracula: Resurrection vyšla už v roce 2000 a v té době patřila k těm hodně vydařeným (viz recenze BigPetera: http://bonusweb.idnes.cz/dracula-resurrection-tanec-mezi-upiry-dht-/Recenze.aspx?c=A000413_dracularesurrection_bw). Ale samozřejmě každému se líbí něco jiného.
    • PLuto.petr
      Jj, Resurrection je jedním z přímých předchůdců Draculy 4. A přestože je už téměř přehistorická, kvalitativně je o hodně výš...
    • Pamatujes si Elviru? to byla paradni adventura :D
  • PLuto.petr
    Měl jsem taky možnost se s Draculou 4 potkat a je to hodně velká sračk... ...odpad. Hra navazuje na předchozí tři díly od Microids, ale jediné, co má společného, tak grafiku a styl ovládání. Dějově na předchozí díly vůbec nenavazuje, kvalitativně je o několik levelů níže, někde u dna. Graficky to zůstalo na úrovni pět let staré trojky. Osobně jsem nevěděl, jestli to autoři myslí vážně, nebo si z hráčů dělají srandu...
  • maros.goc
    uplne suhlasim tiez davam 4/10 :)) hudba je perfektna, atmosfera taktiez a z konca uprimne mrazi, len ...len je proste nedokoncena ...vsak tej hre chyba 80% dalsieho obsahu ..namiesto toho na konci vyblesne napis ze pokracovanie v Dracula 5 ...bože môj...
    • Po dohrání jsem měl pocit, že jsem něco udělal špatně, nebo že to je jenom demoverze, protože byla neuvěřitelně krátká. Resurection i Dracula 3 jsem hrál a obě byly výborné. Tohle je opravdu zklamání. Vůbec netuším proč to má stejné jméno. Je to jako snaha zabít sérii.
  • Chci se zeptat jestli bude i český překlad??
    • maros.goc
      osobne pochybujem, ale tak načo aj ..nie je tam ťažká anglina :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit