Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Už jednička se mi líbila, ač jsem ji nedohrál. Včera jsem u kolegy chvíli zkusil dvojku a docela jsem jásal..hlavně nad celkem slušnou obtížností. Už se těším až to pořádně vyzkouším.
  • kubi-wan
    Jedničku jsem si nedávno pořídil na steamu ve slevě, a to jen proto, že díky demu jsem zjistil, jakou parádně provedenou to má optimalizaci. Takže i kdyby ta hra byla blbost (v což nevěřim), zahraju si to už jen z důvodu, že se mi to neseká, jako většina dnešních zbastarděných PC verzí her, a přitom to vypadá nádherně (což se tady o dost konverzích říct nedá)... Na dvojku se teda těšim i přesto, že jsem hrál jen demo jedničky *4*
    • Pokud ti vyloženě nevadí statická kamera zahraj si ji celou, je to pecka *14*
      • Přesně a to demo je ještě docela nic moc. V létě jsem zkusil demo a nekoupil. Líbilo se mi to, ale nebyl jsem z toho nějak odvařenej. Pak jsem se k tomu demu nějak za měsíc vrátil a nedalo mi to. No a chybu jsem neudělal, je to vážně pecka :) Jo a chce to ovladač, sice mám pocit, že i kb/m se celkem dá, ale s ovladačem je to mnohem přirozenější
        • kubi-wan
          Tak takovýhle hry už, ač jsem kovanej PCčkář, jinak než s gamepadem nehraju *3*
        • Též doporučuji raději gamepad, protože, kvůli absenci dynamické kamery je pohyb po prostředí poněkud nepohodlný a navíc jsou tam situace, kdy musíš kroužit dokola analogovou páčkou, což je v případě mačkání wsad rychle za sebou docela hrůza *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit