Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    A zase bude hlavní hrdina něčím výjimečný. To ho vždycky musí něco poznamenat tak, že jen on dokáže zachránit svět? V Mass Effect uměl jen Shepard překládat z "Protheanštiny", v Dragon Age Origins mohl jen Grey Warden zabít Arcidémona, ve dvojce to trochu napravili, že Hawke byl jen prostě strašně dobrej (ve všem) *15*, ale teď zase bude Inquisitor zase jediný, komu bude světélkovat ruka a bude moct zavírat portály do jiné dimenze...
    • Shepardová (ne, sory, ale Meera po celou trilogii fakt poslouchat NEBUDU) měla to štestí, že na Ferosu potkala Thoriana, jinak by byla v prdeli jak Baťa s dřevákama.

      Grey Wardenů je hromada, a ano, musí ho zabít jeden z nich. Ani jsem to nehrál (respektive nemohu - teď mám důležitější věci na práci a dříve jsem se k tomu také nedostal), a vím, že byli minimálně tři různí lidé, kteří nejen že byli Wardeni, ale zároveň (při správných volbách) toho démona fakt zabili oni.

      Hawke - ano, to uznám. Ale existují lidé, kteří opravdu podobní frajeři jsou.
      Inkvizitor holt bude umět trochu magie.
  • no tak si tu gay hru uzijte a nezapomente mit sex se stejnym pohlavim to je dulezitEAsoucast hry *11*
    • Tvoje detske nariekanie tu nikoho nezaujima.
      • koukam, ze je to tu minuskujou, samej gay je to tady *3*
      • Obávám se, že tu pouze zcela zbytečně krmíš trola.

        Přiznejme si, ti, kdo chtějí, si vždy důvod najdou.
  • bude boj resp. ovladanie postav take ako v 1 a 2(ze ovladate viac postav) alebo sa bude hrat len za 1 postavu? ..nechce sa mi to hladat
  • podle me to vypada paradne necekam od toho zadne rpg zazraky spise beckovej pribeh kterej se bude recyklovat ze starsich bioware her no a presto se tesim i kdyz dragon age 2 byl obrovske zklamani
  • Lelianě nový engine sluší *1* *14*
  • shadow
    Nechápu proč, ale boje vypadají jako klon Dark Souls. Takže nějaká šikovná hlavička v EA si řekla, že se sveze na vlně Dark Souls mánie a udělají ze série, kde byl boj podobný (i když jen slabší odvárek) starších taktických RPG, prostě další hopsačku a mlátičku. Třikrát sláva 358. klonu Dark Souls...
    • celoush
      To tam jen chceš vidět...
  • Jednotka stále nepřekonaná :(
    • Z trailerů moc hodnotných informací nezískáme.

      Je sice pravda, že takové hry, jako DA: Origins se překonávají jen těžko, možná by ale bylo lepší počkat na datum vydání a nedělat předčasné závěry?
  • Takže zrušení EA Czech už "nese své ovoce", Dragon Age 3 bude bez české verze která původně měla být... *10* *10* *10*
    • Kde jste vzal, že původně měla být? Přítomnost lokalizace nebyla nikdy potvrzena ani vyvrácena. Vše až doposud byly jen spekulace na základě nějakých pověstí (rumours).
    • s@#hit překlad na s@#hit hru od s@#hit vydavatele? koho to zajímá
      • Sem nechoď když tě DA nezajímá *3*
        • infatilní fanboyi, sexxx a gay romance jedině v originále
          • celoush
            Už se vyřešilo, zda lze za gay romanci považovat vztah elfa a člověka, když ten pojem v podstatě označuje vztah dvou mužů (lidí)? Ty si tady na to evidentně odborník, tak se ptám *5*
          • Vlastni zkusenost?
    • To jsi vzal kde ? *1* četl jsem tento http://www.eurogamer.cz/articles/2014-04-22-polti-ea-se-vyjadrili-k-eskym-lokalizacim-budoucich-her (nechci tu spamovat Eurogamerem, ale tady jsem řádný takový článek nenašel) článek, a přišlo mi že to vypadí spíš pozitivně *3*
      • No tak se podívej na popisek u hry na Xzone a do diskuze ke hře, tam sami od Xzone píšou, že cz pravděpodobně nebude....
        • MrSanta
          Oficiálně od EA nikdy CZ verze Dragon Age: Inquisition nebyla potvrzena.
          To je pro 'xxx', nějak jsem se netrefil do správného vlákna.
          • No tak já mám pocit, že dříve bylo na Xzone u všech verzí hry uvedeno jazyková verze že bude CZ a to nyní zmizelo...
            • No tak já myslím, že Xzone má dopředu určitě lepší informace než my, takže cz měla být a jaksi nebude. Chudinkové EA, mají hluboko do kapsy nenanžranci...
            • celoush
              Tím se nedá řídit... podívej se kolik obchodů už mělo vydání GTA V pro PC ještě před koncem loňského roku *3*
  • By mě zajímalo kolik postav v partě půjde zase op***at. Ne vážně. DA, ani jeden díl nepatří do mé top 10, ale zahrál jsem si je rád, stejně tak si dám i tohle. Lehce laciného fantasy příběhu není nikdy dost!
    • Tak zatím víme o dvou, Cullen jako NPC a Cassandra z traileru (Cassandra je v těch trailerech nějaká oblíbená *4* byla i v traileru na dvojku)
  • N7N7
    Fakt že jo! *2*


    (ups, to měla být reakce na vokra.cz, že chlap na obrázku vypadá jako Joe z Mafie 2 *4* )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit