Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maros.goc
    za mňa najlepšia hra minulého roka vôbec :)
  • mně se ty 3D jrpg moc nelíbí, mnohem víc se mi líbí 2D grafika ze SNES, která je i dnes kouzelná. Nejlepší v sérii Dragon Quest je asi 5. díl. Existuje i remake na android, který má taky hezčí grafiku než toto
    https://www.youtube.com/watch?v=_nK_Lqcvzhk
    • maros.goc
      súhlasím s tebou, Dragon Quest V je najlepším dielom série podľa mňa :)
    • Ano 5. díl má hezkou grafiku, ale je to otázka vkusu, mě se stylizace 7. dílu líbí a hlavně to vypadá úžasně ve 3D, což jaksi na telefonu nespustíš, protože nemáš vrstvený displej a senzor snímání pohledu...
      • já neříkám nic proti Nintendo konzoli. Výborná věc je, že na nintento DS jde spustit spousty těchto starých RPG z dřívějších systémů, třeba ze SNES. Takže člověk má na výběr desítky velice kvalitních RPG her ze zlaté éry jrpg. Na Wii U pak 2 díly Xenoblade. Když už bych si chtěl koupit konzoli, tak buď Nintendo nebo PS Vita.
        jen mám prostě radši starší jrpg než většinu těch novějších. Opravdu mne zaujalo jen to Xenoblade.
        • taky Xenoblade 2 je jeden z hlavních důvodů, proč si kupuju switch, jedničku jsem dohrál na 3DS, 198 hodin, ale mě nebaví jen rpg, takže si rád dám skoro každý den pár grand prix v mariokart 7, normální závody už mě nebaví, když už tak simulátor ale v žánru arkád nemá mk konkurenci, jinak ze starších rpg tam vyšlo tuším FF3. Hlavním tahákem 3ds jsou ale 2 díly(pokud počítáš rozdělení fates tak 4) strategie/rpg fireemblem, z fates jsem hrál zatím jenom revelations, v které mám 64 hodin, takže mě čekají ještě 2 de facto plnohodnotné hry, ale šetřím si je *4*
          • flash789
            No pro me je bohuzel Xeno 2 dost zklamani, necekal jsem takovou stylizaci, cekal jsem podobnou jako meli predtim. Tohle pripomona prave ten dragon quest, a to ja v Xeno nechci. Switch se tim stal pro me mene zajimavy. navic to am vyjit uz letos. jen necely dva roky prace? nevim..nejak mi to cely nevoni
            • no pro mě je ten nejhlavnější důvod samosebou nová Zelda a jelikož sbírám i amiiba, ne všechny, jenom ty co se mi líbí, takže hlavně ženské protagonistky, jako je Zelda z TP, zelda jako shiek z hyrule wariiors, Samus atd., ale třeba Ryu je tak promakaný do detailů že bych za něj neváhal dát 3x tolik, bohužel Zelda vypadá mnohem líp ve hře než její amiibo, zato linkova 2 nová amiiba jsou krásná, aůe nejvíc se těším samozřejmě na hru jako takovou a taky si v dubnu troufnu na MK 8 deluxe, v 7 už mám něco naježděno *5* ale těším se i na streetfightera a jestli vydají i nový smash bros tak kupuju tu fighting stick od hori, s emulací bych ho měl rozjet i pod windows na SF V ultra
  • Bude také recenze na Dragon Quest Builders? Tu bych si pral videt vic.
  • Rasistická neprogresivní Nintendo hra. Nepatří to do moderního světa.
    • TheGGG
      proč rasistická? Uráží tam snad asiaty, dělají si srandu z bělochů, rejpou do australoidů (yep to skutečně je rasa), nebo snad do původních američanů? Hru jsem nehrál a ani nemám zájem, ale toto je vážné obvynění...
      • To obvinění musí být fakt tvrdé *1* ne o rasismus tam člověk opravdu nenarazí. Jinak škoda je to dobrá hra, ve svém okolí se snažím konvertovat lidi na nintendo, ale pro to jsou lepší hry, jako třeba fireemblem, pro mě hra loňského roku
  • to uz radeji walking simulator, nez JRPG, vzdyt je jedna hra jako druha...
  • Mám rozehráno, je to parádní hra, skvěle vypadá ve 3D a líbí se mi, že místo "random encounters" oproti původní PS verzi vidíte potvory na mapě, takže farmení je čistě na vás a průchod mapou není utrpení. Problém je že člověk taky musí chodit do práce a dělat i jiný důležitý věci než hrát, takže než to dohraju budou zase vánoce *1*
  • Důvodem nízké porodnosti v japonsku je sociální tlak na jedince ve společnosti, která velmi těžce toleruje selhání, ale to sem jaksi nepatří
    • TheGGG
      nah důvodem je to, že všichni mladí japonští muži a kluci radši doma koukaj na hentai, nebo na uchylné japonské tv show, kde se kouše do ženských zadků, klouže se po nahatých japonkách a milion dalších uchyláren...
      • Ano. A k tomu připočti vysoké nároky japonských dívek a žen. Navíc v Japonsku se zásadně baví kluci s klukama a holky s holkama, v uzavřených kruzích. Není to roztroušené jako v západní společnosti. Japonsko je mnohem tradičnější a konzervativní i co se týká přístupu mužů k ženám a naopak.
        • TheGGG
          ale i tak je to parádní země... + stačí pár podpůrných pro-rodinných zákonů a problém s porodností je vyřešen...
          • Japonsko má dost zákonů podporující rodiny s dětmi, internetový odborník, který zná japonsko jenom ze stránek typu jen pro muže a z anime zasahuje *7* Problém je v jejich konzervativní společnosti, ne v opačném extrému, co běží v televizi, segregace na dívčí školy, zákaz vztahů mezi žáky na obou stupních většiny smíšených středních škol atd. atd., nebo myslíš, že o češích vypovídá těch pár exotů z Vyhoněných? *1*
            • "V podstatě chlap zpívá a ženská mu ho h*ní..."

              Tak to už je fakt úlet... že jsou japonci uchylové s mírným nákrokem k fašismu se ví dávno, ale vždycky mě něčím překvapí...
            • TheGGG
              ne ty konzole a PC mě koupil papánek a pravda o češtinu se moc nestarám, ale matematika mě celkem jde, na VŠ jsem měl minulý semestr s ekonometrie slušný Cčko...
              refund trik samozřejmě už nefunguje, teď když steam přestal měnit během slevového období několikrát ceny (dřív klidně mohla hra i několikrát během vánočních slev měnit cenu, to už radši oddělali poté co Gabe přišel o tisíce v donutech)....
            • zaty
              TheGGG je totiž odborník na všechno. Hlavně matematika a čeština, v tom je machr. A díky tomu si spekulacemi s refundem na Steamu vydělal na svůj nadupaný PC a všechny možné konzole :D
            • jo tu jsem právě viděl, to je fakt extrém *1*
            • TheGGG
              abych odlehčil téma, tak ti povím (a teď fakt nekecám) o jedné japonské pěvecké soutěži, z niž jsem viděl kousek na YT. V podstatě chlap zpívá a ženská mu ho h*ní (je to krytý, tak aby to nebylo přímo vidět, vždy jen pak bylo vidět jak na zem padá spe*ma) a porota hodnotí jak moc tomu chlapovi během orgasmu při zpěvu kolísá a ulítává hlas... (fakt divná země, ale hádám, že dvě atomovky toto z člověka udělají...)
            • V poho já taky ne, ale je fakt, že ty jejich tv pořady jsou fakt něco *1* ale to co jsi popsal hrozí spíš německu, které má ještě nižší porodnost než japonsko, což makrelová chtěla "vyřešit" přesně jak popisuješ
            • TheGGG
              nah, já odborník jsem, děkuji. Samozřejmě že konzervativní společnost není problém (kéž by takových bylo víc), problém je prostě v nedostatečné podpoře rodin. Hlavně se nesnažit zvýšit populaci imigrací, to je cesta k záhubě a zničení celé společnosti a návratu do středověku...
  • Hry jako tato jsou důvodem, proč je v Japonsku tak nízká porodnost.
    • U nas je jen o necelych 20% lepsi ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit