Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tlustá píííííča del0(nula jako nula smočení) zase posuzuje kvalitu her dle Metacritic. No není to tlustá pííííííča?
  • TheGGG
    škoda, velká chyba a zrada konzolistů. No ale tak alespoň si PCtardi zahrají jednou za milenium dobrou hru
    • del0
      Dragon's Dogma Metacritic: 78

      Cool Story, Sonyovečko.
      • TheGGG
        ano mentalcritic, kde pc plebs dává všem konzolovým hrám 0/10. Troska jako ty tam musí semenit denně.
        • Metacritic je statistika recenzii z casopisov a portalov, ty neznalek..user reviews nie su podstatne, tie nicia trollovia. Kazdopadne Dragons Dogma ma dobru znamku 8/10 je velmi slusne.
        • miker17
          http://www.cum.sk/v/tn1U/shazam-se-nikdy-nemyli
        • del0
          Nebreč, že to dostalo málo...
          • TheGGG
            Tos uhádl póvle, nejlíp hodnocená hra na PC je nějaký prastarý half life garbage bullšit na 19. místě. Gratuluju k luxusnímu výběru
            • Stale to je lepsie ako hocijaka PS exkluzivita...prva je az na 23. mieste..dost slabe ;-)
          • co tu vlastně děláš tlustá píííčo? Dragon's Dogma obsahuje dokonce i gameplay, to není nic pro tebe. Běž si čítat ty svoje infantilní izometrický sraaaaačky z Kickstarteru....
    • To není zrada. Je dobře, že se hra rozšíří i mezi PC hráče. Alespoň uvidí, že konzole nejsou jen o o pitomcich jako ty. A třeba některé titul svou kvalitou k pořízení konzole zláká.
  • Tahle hra ukazuje jak by měl vypadt souboj s bossy a velkými příšerami. Rozhodně doporučuju zkusit.
  • Wahoooo !
    Miloval jsem Capcom. Mam tricko Capcom. Nekolik figurek. Hrnek ! Krasny vztah to byl.
    Ale rozesli jsme se. Nejdriv udelal DD jen na konzole. Zrada. Bylo to tezke .. ale dal jsem mu jeste sanci.
    Pak outsourcoval Lost Planet 3 .. a to byl konec pratele. Takhle by to proste neslo.
    A ted jednu z tech chyb napravi !? Super !
    Zbyva uz jen udelat rozumneho nastupce LP2 a jsem ochotny na vse zapomenout *1*
  • Dragons Dogma je aso nejlepší kombinace starych hernich postupu a temi modernimi a pridava plno vlastnich originálních věci. Uz jen tvorba postavy není jen vizualni ale ma primy dopad na hratelnost.Kuprikladu když si udelate malou postavu tak prolezete dirama ve skalach kam se hromotluk nedostane. Naopak když si udelate svalovce tak ten třeba muze mensi potvory proste chytnout a hodit třeba ze skaly. Ve hre často budete používat lampu, v noci je tma ze neni videt na krok a hodne casti dungeonu je také slabe osvetleno. Vtip je v tom ze do lampy potrebujete olej a když se namočíte ve vode tak lampa zhasne. Taky když uz jste promaceni tak vam ohniva kouzla tolik neublizuji, naopak ledova vam davaji vic poskozeni.
    Splhani po vetsich monstrech byva nutne aby jste se dostali k mistu kde je pozvora nejzranitelnejsi, třeba u Kyklopa to je samo jeho jedno oko. Pak muze byt třeba ten kyklop opancerovany, takze když mu mlatite do nohy kde ma zeleznou botu tak se vam mec jen odrazi od kovu. Harpyje zase muze lehci postavy chytnout za ramena o odnest nekam pryc, pripdane shodit ze skaly, tlustoprdy nezvedne. Troll třeba zase vztekle reaguje když mate v parte zenskou, vadi mu zenska vune a zacne byt vic agresivnejsi.
    Zbrane a vybaveni mají svoji vahu, je to znat při jejich pouzivani, na rychlosti behu a spotrebe staminy. Vetsina potravin se v invetari postupne kazi, maso si můžete nakládat, ma pak vetsi ucinek třeba na hojeni postavy, nebo ma daleko vetsi cenu při prodeji nez maso obycejne.
    Ta hra je nabita podobnejma vecma, a pokud ma někdo rad propracovany herni rpg systémy a dobrodruzstvi tak je tohle hra presne pro nej:)
    • To zní moc dobře. A 30 USD není moc za takovou hru.
    • Dik za info, zni to dost lakave. A jak je na tom hra s rozlehlosti ?
      • Hra není nijak megalomanska co se tyce rozlohy, k cemu prirovnat.hmm..asi jako Gothic 2 s datadiskem? Urcite to je mensi nez třeba Skyrim, ale urcite nikdo nebude trpet pocitem ze je hra mala, obvzlast když ze zacatku hry musite všude pesky:)
    • přesně a shrnul bych to, že je tam naprosto fantastický role-playing
  • Tak 2 dny zpátky jsem si při hraní DA I zrovna říkal, že ty souboje v Dragons Dogma byly přeci jen o fous lepší a že by kvůli nim možná stálo za to oprášit PS3. A ejhle, asi to nakonec nebude potřeba
    • Vždyť souboje v DA I byli naprosto laciné, 99% procent mmorpgéček používá stejné *8*
      • Co je špatně na soubojích z mmo? Viva la Xenoblade chronicles :D ale v zásadě souhlasím
  • Delaji to japonci takze. Da se to hrat nebo to pusobi pokemonsky?
    • nechce dělat zajímavého ,myslím....asi se jen zapomněl podívat na screeny.....ruku na srdce ( klasickej japonskej vizuál je na pozvracení ) nikomu to neberu, chápu, že někdo miluje komiksy, chápu, že někdo miluje mange.....ale nemůžete se divit, že ten infantilní, přiteplenej vizuál normálnímu Evropanovi prostě nevoní.....toto ale díky bohu není případ her jako Dragon´s Dogma, Metal Gear Solid, Dragons Souls atd....
    • Kdybys jen nechtel delat zajimavyho, tak se treba i podivas na screenshoty nebo minutu gameplaye a uvidis sam.
  • Lukyz
    Jsem zvědav, neměl jsem šanci to hrát, ale takhle to na mě působí jako Dragon Age: Inquisition s extrémní obtížností. Problém mám s tím, že DAI mě extrémně nebavil a po nějakých 20h šel z disku a krabička se hrou je někde v nenávratnu na dně šuplíku...

    Jak je na tom Dragons Dogma ve srování s DAI?
    • Podle mě je to úplně jiná hra. DAI je z mého pohledu "adventurní" RPG, tj. hodně chodíš a čteš rozhovory a vstřebáváš (rádoby) dramatický příběh. Souboje a herní systém je fajn na vyšší obtížnosti, na normal to v podstatě jen proklikáš a čteš další kapitolu. Je to hra z rodiny Baldurs Gate, Zaklínač atd.

      Dragons Dogma je naopak systémová hra - tj. příběh tam sice je, ale moc o něj nejde. Spíš jsou tam zajímavé jednotlivé questy. Hratelnost samotná se ale točí kolem systému - velmi propracované akční souboje (včetně lezení po velkých nestvůrách, které se snaží hráče setřást) a vylepšování postav (velmi propracované v japonském duchu - přeškolování, kombinace skillů různých postav, sbírání vzácného lootu atd.). Obtížnost je poměrně vysoká sama od sebe. Ostatní parťáky ovládá počítač (jako v Dragon Age), ale mají mnohem živější AI, tj. neustále něco říkají, komentují dění kolem sebe, vybírají truhly, sbírají kytky a pletou se pod nohy asi jako v MMO.

      Celkově mi přijde Dragons Dogma úplně jiná a mnohem lepší než Dragon Age. Tím drakem v názvu se nenechej oklamat, jsou to úplně jiné hry a ani v jedné o draky moc nejde.
      • Lukyz
        Oukej, dám tomu šanci. Každopádně díky za odpověď namísto mínusu *3*
  • Zatim jen dva dementy hnisavec a max ? Kde je zbytek ? GGG to asi neprekousnul a boji se sem prijit.
    • ggg je ve škole zrovná má přírodovědu
  • Perte mi to rovnou do žíly!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit