Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JE TO M*DKA ZKURVENÁ. Fyzika aut na p*čuuu. Okolí na p*čuuu. Tuning na p*čuuuu. Cdečko dobře hoří. *8* *8* *7* *7* *6* *6* *5* *5* *16* *16* *1* VYM*DEJ SE
  • Totalne debilni hra auta se daji max prebarvit nic extra spis trapna hra a aby ste vyhravali musite kupovat auta ze storu jinak se to neda..pro me uplne ubohy ovladani a komplet cela hra to uz je lepsi na mobilu hrat gt..ze sem si to vubec kupoval
  • Čau, založil jsem si Club, nechce se někdo přidat, chtěl bych vytvořit čistě českej club takzž se nechci připojovat do nějakých už založených. Jméno clubu: CzechSharks, Můj nick: Martin CZ
  • pokud je tu někdo kdo skutečně driveclub hraje....jen bych potřeboval poradit jak se zbavit me rozjete kariery a začít znovu....díky
  • ucho
    hm, recenze pozitivní. tak uvidím, jak to sedne do ruky, a pravděpodobně upgraduju.
    • ty hrajes snad kazdou druhou hru co vyjde. I auta. Ty jsi borec
      • ucho
        tak to netuším, kde jsi byl na té každé druhé hře, co vyjde, ale budiž :)
  • victor
    Hoši proč jste to posadili na čtyři kola ? Vždyť se to hraje jako Wipeout !( viz video s Pagani Huayra)! Krásný sociální wipeout , to je to pravé zaklínadlo na PS4 ;)
    • presne ten pocit z videi mam taky, po zatoceni se natoci jakoby obe napravy..pro me nehratelne. Mozna tak za 100 kč :)
  • s tou reklamou si děláte pr*el ne? spí mi tu přítelkyně a najednou to tu začne řvát 3x tak hlasitě jak mám zbytek všeho..
    • Adblock to vyresi:)
    • Co kdyby sis vzal sluchátka a nebo vypl zvuk? U nás doma je běžné, že v místnosti kde někdo spí je pokud možno absolutní ticho bez kompromisů. Nevím jak to máte doma vy...

      A mimochodem, hlasitost flash player pluginu se alespoň ve Win7 můžeš separátně nastavit...
      • on se jen prišel pochvalit ze ma holku
  • Hanzales
    Tak hlavně že je sranda, když je i PS4ka :) Já si jakožto milovník nejen simulací budu muset ještě tak rok počkat, ale jak tu kixňu pořídím, tohle bude mezi prvními hrami. Jako takové hodně lepší Need For Speed mi to přijde zatím teda! PS Hrál to recenzent jen na gamepadu, nebo zkoušel i volant? Vzhledem k zaměření hry je počítám ten gamepad i logičtější volba, ale jsou arkády, které jdou ovládat parádně obojím a ty jsou zdaleka nejlepší. Popravdě jediné nfs které jsem hrával s volantem bylo Porsche a pak undergroundy, ale postupně jsem u těch dalších dílů začal preferovat ten gamepad a volant nechal jen na arkády od Codemasters...., což ovšem třeba takovému Hot Pursuit neubralo nějak na zábavnosti (s tím gamepadem).
    • Nemuzu mluvit za Vaska, ale jelikoz PS4 podporuje POUZE Thrustmaster volanty, tak dost pochybuju, ze to zkousel na volantu. (Tak nejak cekam, ze v redakci je spis G25-27)
  • Mato1987
    S tými recenziami sa za posledné týždne roztrhlo vrece a ja rád čítam tieto profesionálne napísané články. Hodnotenie mi príde ako omnoho vyššie nad moje očakávania a som príjemne prekvapený, to znamená, že na vianoce si okrem tlou remastered a killzone sf kupujem aj práve driveclub :)
    Len tak na záver by som chcel dodať, že keď si porovnáte túto recenziu, jej obsah s recenziou a obsahovou stránkou od toho obézneho šaša vanoorda z gamespotu tak to je ako keby ten vanoord hral úplne inú hru.
  • Co máte všichni s těmi 30 a 60fps. Vaše TV neumí dublovat snímky? To máte asi starou TV :-)
    • Mas tak inteligentni televizi, ktera si sama dopocte jak vypada mezisnimek? *8*
      • Je vidět, že se v nových TV moc neorientuješ. Ano, něco takového. Má to dnes každá smart TV. Rozdíl mezi 60 fps a touto funkcí je jen velmi malý.
        • ucho
          osobně jsem si tuto funkci vypnul, protože mi například filmy přijdou nepřirozené, jsou takové rychlejší a těch víc snímků je tam nezvyk. na sportovní utkání to může být fajn, ale na sport nečučím...
        • Jak se ta technologie jmenuje? Rád bych si o ni něco přečetl. Díky.
          • On mysli asi dopocitavani snímků, např inteligentn frame creation u panasonicu, funkce je to pěkná, a celkem to funguje ale hodí se to jenom na filmy a max cut-scény :-D. Jinak to zvyšuje odezvu. Hraju na plazmě a mám všechny vylepšováky vypnuté a odezva je super.
            • Odezvu to zvyšuje dnes už zanedbatelně a u arkádových závodů nebo rubaček je to v pohodě. Taky závisí na typu a řadě TV, na těch levných to asi žádná sláva nebude, mají slabý proc.... Např. s DC to můžu jen doporučit, bez toho mi to přijde trhané.
            • Díky.
        • To vis ze jo *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit