Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zd uieaz hiaozio pkeaznaz isa *16*
  • zd uieaz hiaozio pkeaznaz isa *16*
  • Heeeezky já vyhrál jo? To je asi 3. hra v životě co jsem vyhrál. Musím pro získání ceny ještě něco udělat? nebo stačí už jen čekat? Za jak dlouho by to asi tak mohlo přijít? Předem díky za odpovědi.
    • Koukám bez odezvy stejně jako na fb. Doufám že se tý hry dočkám a ne jako u Score že už je to rok a výhra nikde :/
  • Core
    Jak je možné, že jsem nevyhrál?! *8*
  • Ach bože, zapoměl jsem na adresu, můžu to prosím poslat znovu?
  • Core
    Opět díky Lukášovi za skvělou videorecenzi. A vzkaz pro Janchora *3* : kdysi jsem se tě ptal, zda onen pan Grygar v předmluvě ke Kleczkově knize je tvůj otec. Nakonec jsem si "Slunce a život ve vesmíru" přečetl, dokonce jsem se s docentem Kleczkem zkontaktoval - skvělá kniha. Díky za tip! *5*
  • Zluto cernym challangrem???? Ten clovek niekedy videl zltu farbu?! Mne teda pride auto oranzove....
    • DusanMPupak
      Pokud budeme uvažovat základní barvy RGB, tak je to žlutá. *1*
    • Jazz
      Wow, barvoslepec!
  • Hej! Výborná videorecenze, díky. *12*
    • frag.ment
      Fakt? Ja mam pocit, ze tohle je nejhorsi videorecenze, kterou sem tu videl. Nic sem se o hre v podstate nedozvedel.
      • Tak ta hra je samo o sobě "plochá", takže ono převtělování a komat je tak jediné co jde říct *5*
  • To video je nekoukatelny, co ma games.tiscali za minimalni pozadavky na hw? Sestijadro? ... To uz mensi naroky ma aji hra samotna :-D
  • recenze dobrá a jízdní model a chování AI si máme odkoukat z videa *1* *1* *1* ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit