Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slyším o tom poprví, je toto z žánru Rape and Revenge?
    Ve stylu I spit on your graves?
    • Jack1947
      Je to i Ispit on your grave aa jako první a největší Exploit tehdejší doby to bylo parádní ten remake nebyl zlej ale originál na tehdejší dobu brutální hodně něco jako last house on the left musím si pustit někdy oba. I když moc nemám rád filmy před 90satp...
      • Máš pravdu, je to grave ne graves. Sem to viděl asi tak před milionem let.
  • Kisuke
    Vypadá to jako celkem dobrá oddychovka. Škoda že podporovaný OS je jen WIN (když dnes už většina věcí vychází multiplatformě).
  • Docela se mi to líbí, trošilinku mi to připomíná Šílenou Alenku
  • Dogkiller
    Drsná Karkulka, COOOOL! Co bude příště, Popelka s motorovkou a sedm přihřátých trpaslíků? Ještě že jsem se narodil 30 let nazpátek a ne do toho dnešního blázince. *7*
    • A co takhle táhnou na novinky, tam by ste se mohli plácat po protézách *3*
    • Uvedomujes si ze mluvis jako nejakej zaprdenej duchodce? Mel bys vyrazit do parku s rohlikama krmit holuby a cekat na smrt..
    • Jack1947
      Ty jo to už si velkej kluk. Co nám povíš ještě více mimochodem nezabloudil si ? tohle není pixelart. *3*
  • Jack1947
    Jsem sám komu zas tak drsná nepříjde? *7* jako ty popisky jsou (nejen tady) celkem zavádějicí.

    Čekám vždycky nějakou rubačku kde se nešetří vnitřnostmi ani krví, and all guts. Místo toho vidím trine like hru neřikám že špatně ale taky to mohla být drsná karkulka tady jen mlátí pár panduláků co ani nevím coto je vojáččci cínový.
  • Kdysi jsem hrál demo a ten level design i ovládání bylo fakt otřesný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit