Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grifus
    Jo zahral bych si to, byt konzolista. Jen me celkem vydesila ta sikma kamera za postavou jako byla presne v Alan Wake...
  • po prezreti celeho videa na youtube premyslam nad kupou ps3 ta hra vyzera skvele + uncharted a beyond takisto cena je uz viac ludova (200 e) a este k tomu by som mal bluray prehravac ktory som davnejsie chcel a taky lepsi prehravac aj tak stoji cca 130e tak to sa vyplato ozaj asi to ps3
    • Odporúčam ja som si PS 3 kúpil a nelutujem... ba naopak.
  • No tesim se moc. MOC.
    Jen mam problem s dabingem ty holky. Obcas je fakt evidentni, ze ji mluvi tricetileta zaba... : /

    Ale neco mi rika, ze to bude pecka i tak ; D
  • Ja si koupil v na zacatku roku ps3 kvuli uncharted, MGS a killzone a tohleto pujde okamzite do me sbirky. Jinak nechapu ty co pomlouvaji konzole ja sam mam doma PC na pc jsem vyrost a vetsinu her na nich porad hraju (Max Payne3, MW 4-6, Skyrim atd atd atd az do prdele:D), ale nejsem nejakej zaujatec co si porad haji to co pouziva sam nejvic. nejake hry proste patri na PS3 a s tim se musime smirit. Ja mam rad i PS i PC a nemuzu si to vynachvalit. BTW predobjednano spolu s ACIII freedom edition:D Tak se tu dohadujte dal, dostal jsem chut na Uncharted:D
    • musis si uvedomit ze nejvic jsou slyset ti co nejvic rvou, v tomhle pripade jsou to decka co se hadej kdo ma vetsiho pindika , jestli xbox nebo ps3 , pamatuju na dobu kdy jsem se do krve hadal jestli je lepsi sega master system nebo mega drive , pak psx VS 3do VS neco od segy atd atd ... je to porad stejny, vetsina lidi to neresi a ty co to resej zaspamujou celou diskuzi, pak to vypada ze konzolari nemaj radi pc hrace a naopak. Pravdou je ze 90% hracu je uplne u zadele na cem hrajou, hlavne ze se skvele bavej, a tech 10% bude brblat vzdycky :)

      jinak planuju koupi ps3 at uz kvuli tomuhle ci uncharted , prodat to muzu vzdycky a v nejhorsim budu mit br prehavac :D
  • Pre tých, ktorí hľadajú celé (neodstrihnuté) video:
    http://www.youtube.com/watch?v=e7Bdrb1Vkq0

    Atmosférickejšiu a reálnejšie pôsobiacu hru som už dávno nevidel... Tá animácia, keď idete do inventára, by mohla byť aj v kope ďalších hier - pôsobí to omnoho osobnejšie
    • exmaxx
      Moc dik. Tak uz konecne chapu, o cem vsichni mluvi! Animace postav a interakce vypada uchvatne.
  • Všiml si někdo že ten zvuk dveří na začátku je z Max Payna? *1*
  • ales.smutny
    test test

    (toto není příspěvek který hledáte, pokračujte dál)
  • Krasně přeskinovaný uncharted:)...naughty z toho udelaj postapokaliptickej blockbuster...,ale co...uměj to.
  • jsou dvě hry které konkonzolistům fakt závidím: heavy rain a tahle :)
    No až za pár let budou emulátory PS3 pro PC ta si to také zahraju *5*
    • A jak dlouho vydržíš na ty tvé vysněné emulátory čekat 10 nebo 20 let?
    • Hele nevyplati se ti ted dat 5k za konzolu nez za par let 30k za pc ktery bude vykonove schopen tu emulaci utahnout?
  • Může mi někdo říct, kde je ten souboj? V tom video jen pobíhají po autobusu a potom vejdou do nějaký budovy, toť vše...
    • http://youtu.be/8ZYkj0glnqs tady je odkaz na cele video
    • Tak tak...šel jsem do fora kvůli stejnému problému :)
    • Stejný tady. A zírám na to jak blbej že co je to...
    • vyzera to tak ze nam odstrihli video...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit