Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Division je super! Grafika je famózní a atmoška je taky skvělá. Už od prvních videí na hru jsem věděl, že si Division koupím a jsem nadšený! Ano vždycky se asi dá udělat něco lepšího, vždycky se dá reptat na kdeco, ale i kdyby byl Ghost Recon modifikací Division, jdu samozřejmě do toho! Nebuďte všichni tak skur*eně hardcore. Opravdu jste všichni tak neschopní najít si na hře to skvělé, nebo budete pořád jen reptat?

    Já pamatuju vzestup velkolepých her jako Space Invaders, Pong, Frogger apod. Byly to vesměs barevné čtverečky, grafika veškeré žádná, ale hratelnost byla fantastická. Teď jsou všichni nechutně plní skvělé grafiky, hratelnosti, luxusních soundtracků a všeho co ke hrám dnes patří. Jste zdegenerovaní, přehnaně nároční a nevážíte si mnohdy skvěle odvedené práce. Ve všem hledáte chyby, místo toho, aby jste hledali zážitky, emoce a jiný rozměr. Pravda omezenci s nízkým IQ vůbec nepochopí o čem píšu. *12*
  • Morraw
    Vkládám do toho velké naděje po zklamání z Division. Tohle vypadá opravdu na pořádnou coop/mp open-world střílečku bez RPG! prvků.
  • Ubisoft čo vie najlepšie je , oznámiť hru , ukázať špičkový prvý trailer, prvé gameplay, to áno , musím uznať, to vie najlepšie, silný vizuál to ma.
    Lenže čo ma sere je ten výsledok, a to by tak nemalo byť, lebo keď niečo ukážem raz, tak to nieje len nabudenie, ale snaha by mala byť taká, že výsledok bude ešte lepší.
    Lenže firma je to už tak veľká , že človek má pocit že požierá samu seba.
    Kedysi dodržoval to čo ukázal určite viac a lepšie, a ľudia boli spokojnejší, verme že sa k tomu vráti a aby každá jeho hra nemala absolútne rovnaký koncept.
  • TheGGG
    Tato hra bude nuda, protože kartely jsou nuda... někomu je možná jedno jak nepřátelé vypadají, ale já si na dobrém designu potrpím... banda chlápů v nátělníků s kalachem prostě není zajímavá. Měli se více odvázat, děj zasadit do nějakého prostředí s větším množstvím frakcí, které by taky byli zajímavější... takto to bude nuda, jako všechny hry, kde se kdy bojovalo s kartely...
  • Bohužel od té doby, kdy přešel Ubi z FPS na pohled z třetí osoby a hratelnost přešla na klasickou konzolovitou hru typu GoW jsem vynikající sérii Ghost Recon opustil. Advanced Warfighter 1 a 2 byly vynikající taktické hry, ale trojka ze třetí osoby byla otřesná. Je to škoda. Je hezké udělat malancholický trailer, ale vím přesně jaká bude hratelnost a je to škoda.
  • Doufam, že to bude následovat původní díly série Ghost Recon, myslím tím i Advanced Warfare pro PC... Nerad bych, aby se z toho stalo něajé Division se svým absurdním bojovým systémem, kde je potřeba vyprázdnit zásobník do každého, aby umřel. Taková střílečka je k smíchu. Takže bych rád viděl zase nějakou napínavou akci, kde kulky zabíjejí jak NPC, tak hráče... Neříkám, že to musí být SQUAD (i když na něm teď ulítávám), ale aspoň původní díly Ghost Recon před Future Soldier...
    • TheGGG
      future soldier byl skvělej, perfektní filmová akce a brutální přestřelky. Konzolová verze původních GR byla taky dobrá, ta PC nic moc, hrozně pomalá a nudná...
    • I ve Future Soldier nebyl problém praktikovat one shot one kill. *6*
  • Ale coop neni nutnosti ne? Muzu hrat v klidu jen s AI ovladanymi cleny tymu? Nevite nahodou tohle nekdo? Coop me moc nelakal nikdy
    • Bude to solo i coop... Vlastně budeš mít tým 4 reconů. Pokud hraješ solo tak 3 reconi budou AI. Pokud budeš hrát s jedním kamarádem, tak budou 2 zbylí reconi AI, pokud budeš hrát se dvěma kamarády tak bude 1 recon AI a pokud budeš mít 3 kámoše, tak žádné AI. Takže je to dobré jak pro solisty tak pro coop....
    • Sr_Lobo
      Nemyslim si, ze by si lajsnuli udelat takovouhle hru ciste coop, to by byli sami prosti sobe.
  • Za poslední pár let mě od Ubisoftu bavil akorát Assassin's creed 1-2, Black Flag a tím to končí. Division jsem si koupil, hrál 5hodin, odinstaloval. Moc stereotypní trash. A tohle vypadá jako reskined Division, takže mam obavu, že to bude stejná "zábava." Uvidíme až vyleze více informací nebo v open betě. Nicméně jak známe Ubisoft, bude to rychlokvaška na prachy, ostatně to je trend této doby.
    • Také mě trochu děsí ta podobnost s Division, to by byl další trash... Ale na tom traileru z E3 2015 to vypadá, že stačí jedna dobřená kulka na usmrcení nepřítele.. ale zase některé sekvence tam vypadají moc akčně (hodně střílení a vybuchování). Tak nevím co si mám myslet... Byla by to ale skvělá hra, kdyby se to drželo původních Ghost Recon...
  • Poslední hra od Ubisoftu, který dávám ještě šanci. Starý GR jsme hráli s kamarádama na LANkách a nahrál jsem se jich dost i v singlu. Měli dost chyb, ale prostředí a atmosféra mě bavila. Doufám, že to nebude jak division, kde maj NPC levely a chová se to mín realisticky než borderlands. Trošku toho vojenskýho coopu/singlu bych neodmítl. Rozhodně počkám až na první reakce lidí, už nikdy nebudu kupovat Ubi hru v preorderu.
  • Po The Division bych si rád zahrál TPSku kde budou nepřátelé z masa a kostí kterým nebude nad hlavou svítit imaginární brnění a neabsorbují vagón munice. Taky by bylo prima kdyby mě AI ve vánici nevyděla stejně jako já ji. Neměla brokovnici která střílí na vzdálenost dvou bloků a sniperky dostali adekvátní hřiště. Otázkou je nakolik to půjde hrát sólo a jak moc taktická či přímočará to bude akce. Počítám že úkolovat parťáky jako ve starších dílech asi nepůjde?! Taky bych nerad aby mě příliš děsil jízdní model jednotlivých přibližovadel.
    Nezbývá než doufat že se to zařadí do toho lepšího co Ubisoft vyplodil a PC verzi nebude dělat pobočka v Kyjevě.
    *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit