Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli budou pokračovat v genialitě série, proč ne. Zatím tam, ale nic moc nového nepřidali. Toto všechno bylo již ve dvojce, chtělo by to konečně bitvy do kterých můžeme zasahovat, ne jen automatické výpočty..... Tím by se pro mě trojka stala natolik zajímavou, abych si ji koupil. Jinak zatím nemám proč opouštět dvojku :)
    • přidali multiplayer
  • kouknu si nejake gameplaye a kdyz se mi bude líbit tak si to koupím. pak dám vedet jake to je .
    • Budu napjatě očekávat tvůj všemocný verdikt, o bože *8*
  • Stale jsou tam predem vypocitane souboje a bitvy jsou jen graficke znazorneni tech vypoctu, nebo lze konecne ovladat lode v bitvach?
    • Presne na toto cakam aj ja a pokial to nebude mat takticke boje tak ostavam pri Master of Orion 2 :)
    • k čemu by si chtel ovladat lode v bitvach tohle neni starcraft *7*
      • Ach jaj, zase niekto kto neokusil caro Master of Orion 2 ked dostavas naprdel lebo oponent ma silnejsie lode a Tebe sa podari obsadit pomocou vysadkovych lodi oponentovu lod a zvratit tak priebeh celej bitky :)
  • Tesim se. Jedna z mala novych her, kterou si temer jiste zahraji.
  • wow ani sem nevěděl že je to v betě *1*
    jdu hned na steam
  • hezkej žblept, imo tahle hra by si zasloužila vetší članek a pozornost, ale chápu že není čas? co v ty redakci vlastne delate pičusi
    • To by mě taky zajímalo co dělají... vyšel Legend of Grimrock 2 a ani pípnutí o něm...
    • Blue.Shark
      A sakra, Max naučil šmirglpapír jak být drsným. Počkej si na plnou verzi, po které jistě brzy přijde plnohodnotná recenze...a během čekání se nauč chovat.
      • v dobe early accesu je treba prizpusobit tomu i herní novinariinu a ne prijít s recenzí s križkem po funuse.
        • Blue.Shark
          Takže co...chceš číst recenze hodnotící mechaniky, které mohou nakonec vypadat úplně jinak? Myslím, že v téhle fázi bohatě stačí občasné zprávy o tom, co se na stavu hry změnilo, co přibylo a co ubylo. A to je přesně obsahem tohohle článku.
          • to jakože z toho nakonec bude fps? nebo že míchají herní mechanizmy každý týden? taky jsem slyšel argument že beta znamená že mají hotových jen 5% obsahu hry, taky dobrý vtip
            nechci recenzi ale rad bych si o tom neco početl
            • Blue.Shark
              Ne. Já mluvím o principech. Třeba na příkladu zde představené diplomacie - po půl roce zjistíš, že přidali deset dalších možností jak vztahy s rasami ovlivnit a ty stávající pozměnili. To je ale vytržené z kontextu. Abych odpověděl na celý tvůj příspěvek: Tohle je poslední z vývojářských deníků. Nic nového si zatím nepočteš. No a jestli ti jde o starší zprávy, nemůžu, než doporučit přímo stránky GalCiv III nebo jiné herní servery. Na čem jsi ale budeš stejně vědět až po vydání plné verze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit